Ashampoo Photo Commander 8 za darmo !

Ashampoo Photo Commander 8 jest prostą i wszechstronną aplikacją do obróbki grafik i ich wygodnej organizacji. Pozwala na takie rzeczy jak nasycenie barwami, wyostrzenie obrazu, a także wprowadzanie rozmaitych efektów.  Jak na przykład rozmycie, cieniowanie czy mozaika.

Nowe funkcje w wersji 8 to :
* Wiele usprawnień w interfejsie użytkownika
* Kalendarz New mode: Wyświetlanie obrazów we wszystkich wybranych folderów w jedną listę, posortowane według roku, miesiąca i daty
* Nowy kadr trybie przeglądarki: Pokazuje miniatur kadr kroczący poniżej okna podglądu
* Nowy wielu podglądu folderu: Wyświetla zawartość wszystkich wybranych katalogów w jednym oknie, w tym podkatalogów
* Nowa funkcja dodać opisy do zdjęć – wyświetlany jako podpis i przechowywane w Fotografia, odczytywany przez inne programy
* Udoskonalone narzędzia do edycji z anti-aliasing dla wszystkich obiektów na niezakłócone zdjęć i wyższej jakości
* Instant druku zdjęć pojedynczych i wielokrotnych – kliknij i wybierz opcję Drukuj na chwilę dialogowym Drukuj z podglądem
* Nawet lepiej interaktywny tryb pełnoekranowy dla zdjęć i filmów
* Photo Viewer Szybciej z lepszych funkcji zoom
* Nowy, bardziej efektywne metody dla znalezienia duplikaty zdjęć
* Poprawa jakości zmiana rozmiaru, nowe efekty Fotografia

Strona z promocją

Zapisujemy  się do newslettera na e mail ( działa też na tymczasowy ) potwierdzamy subskrypcję , sprawdzamy ponownie skrzynkę i pobieramy program.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń program
Rating: 6.0/6 (1 vote cast)
Ashampoo Photo Commander 8 za darmo !, 6.0 out of 6 based on 1 rating
Podziel się na / Share on:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blip

Odpowiedzi: 15 do tego wpisu.

 1. Autor: Klo$z@rd dnia 26.07.11 o godz. 14:28

  Czy ktoś byłby uprzejmy podać dokładny numer wersji ? Czy aby nie jest to 8.40 ? Z góry dzięki.

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 26.07.11 o godz. 14:34

  Z poziomu programu możesz sobie zaktualizować

 3. Autor: bez@ nazwy dnia 26.07.11 o godz. 14:36

  Englisz i dojcz , działa z wersją polską? i gdzie kluczyk?

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 26.07.11 o godz. 14:41

  Polski też pewnie jest skoro na oficjalnej stronie producenta program posiada polską lokalizację, więc zapewne w opcjach trzeba go zmienić o ile nie instaluje się w języku PL.Kluczyk podczas instalacji.

 5. Autor: bez@ nazwy dnia 26.07.11 o godz. 14:43

  Instalator w tych dwóch językach, kluczyk podczas instalacji? niby jak

 6. Autor: Jozin dnia 26.07.11 o godz. 14:47

  Miejscami dość humorystycznie wygląda to bezpośrednie Googlowe tłumaczenie nowych funkcji w wersji 8 – ale co tam, nie będę się czepiał, wiadomo: polska język trudna język :)
  A sam program… może być – chociaż osobiście wolę darmowy FastStone. Mam obydwa, a teraz zmienimy sobie z siódemki na v. 8 – skoro dają darmola :)
  Pozdrawiam.

 7. Autor: Oxygen Thief dnia 26.07.11 o godz. 15:31

  Jak nie ma PL domyślnie ( a pewnie jest ) to możesz pobrać ze strony producenta plik lokalizacyjny.Co do drugiego pytania to obserwuj uważnie co jest napisane a wnet uzyskasz dobro w postaci klucza

 8. Autor: Jozin dnia 26.07.11 o godz. 16:17

  @Klo$z@rd
  Ashampoo Photo Commander 8.50 (Mar 9 2011, 10:17:31)

  @bez@ nazwy
  Podczas instalacji program przechodzi automatycznie na polski – a pod koniec instalacji dodatkowo pyta czy użyta lokalizacja językowa jest zgodna z oczekiwaniem użytkownika.
  Kluczyk otrzymuje się tak jak pisze Oxy ( klikasz w link mejla który otrzymałeś – naprawde wystarczy uważnie czytać, a cała instalka jest prosta. Jak nie szprechasz ani inglisz to pomagaj sobie translatorem googla)

 9. Autor: bez@ nazwy dnia 26.07.11 o godz. 17:50

  @Jozin , lubię pomocnych ludzi,dzięki za wytłumaczenie.Gdybym dociągnął instalację do końca pewnie też bym wiedział to co Ty. W mailu dostałem tylko link do pobrania programu i możliwość zrezygnowania z subskrypcji. Po kliknięciu w link przeglądarka automatycznie pobiera instalator progsa.Klucza nie otrzymałem i stąd moje pytanie. Odpowiedź Oxego,że kluczyk podczas instalacji mnie nie przekonała. Nie mam potrzeby korzystać z translatora (jakoś sobie radzę).
  pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

 10. Autor: Klo$z@rd dnia 26.07.11 o godz. 19:11

  @Jozin
  Dzięki, dzięki, za wyręczenie w pracy.

 11. Autor: Karol dnia 26.07.11 o godz. 21:02

  bez@ nazwy:
  Jeżeli kluczyka nie otrzymałeś to wchodzisz na stronę: https://www.ashampoo.com i następnie klikasz zakładkę MyAshampoo, po prawej stronie masz login i password. Wpisujesz dane i otwiera Tobie się Twoje szamponowe konto. Jeżeli nie otworzy Tobie się strona z kluczykami to klikasz na My license keys i odszukujesz swój kluczyk. I wszystko gra. A co do Oxego to tak powiedział, że” kluczyk przy rejestracji” bo system rejestracji programów ashampoo jest zawsze taki sam i jak się testuje programy tego producenta to jest oczywiste jak wygląda proces jego rejestracji. Myślę, że większość osób tu zaglądających przynajmniej raz wypróbowała jakiś szamponowy produkt. Pozdrawiam

 12. Autor: bez@ nazwy dnia 26.07.11 o godz. 21:26

  @Karolu pomyśl trochę to nic trudnego , Jak mogę na profilu Ashampo mieć kluczyk do programu którego nie zarejestrowałem? A nie zarejestrowałem ponieważ nie otrzymałem seriala. Jak wogóle mogę wejść jeżeli nie zakładałem konta? Konto i podgląd posiadanych seriali jest dostępne po założeniu takowego. Może jest tak ,że po instalacji rejestruje się ten produkt na swoim koncie i wtedy Ashampo przysyła kluczuk?
  Tak na marginesie konto Ashampo posiadam od lat czterech i używam ich programów. Mam też ósemkę APC z promocji wcześniejszych,jednak trzeba było troche pokombinować w rejestrze aby ją spolszczyć. Dlatego teraz zanim się skuszę chciałbym dokładnie się dowiedzieć co i jak.
  pozdrawiam

 13. Autor: Klo$z@rd dnia 27.07.11 o godz. 19:50

  Jakoś tej kolejki chętnych do dalszych wyjaśnień ‚co i jak’ nie widać. Pewnie dlatego, że trudno jest pomóc komuś, kto jest już w posiadaniu konto Ashampoo, ma też kluczyk do Commandera z wcześniejszych promocji i napomina innych, żeby pomyśleli, no bo jak można mieć na profilu Ashampoo kluczyk do programu, jeśli się go nie zarejestruje, a to dlatego, że się nie otrzymało seriala, a tak w ogóle to jak można wejść na to konto, skoro się go nie zakładało, a którego podgląd jak i posiadanych seriali są dostępne dopiero po jego założeniu.
  Prawda, jakie to proste??? i filozoficzne???

 14. Autor: Karol dnia 28.07.11 o godz. 08:41

  Klo$z@rd: najprościej jest założyć konto na ashampoo i problem znika. Taka już filozofia firmy i jak chcesz korzystać z ich programów to nie ma wyjścia. Proste, bez bicia piany i wylewania żalu o brak pomocy.

 15. Autor: Klo$z@rd dnia 28.07.11 o godz. 12:20

  @Karol
  Dzięki, aczkolwiek rzecz nie w koncie, serialach, kluczykach, czy też innych ustrojstwach Ashampoo. Moja wypowiedź jest wyłącznie odniesieniem się do dwóch innych wypowiedzi autorstwa bez@ nazwy, i tylko tak ją należy odczytywać.

Skomentuj ten wpis

*


4 − = dwa