Adguard Premium 1 rok - Konkurs

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pani Darii z Adguard za co dziekuje :klawik.
mam do rozdania 5 licencji na rok ADGUARD Premium :klawik.


Zapraszam na oficjalną stronę programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Adguard Web Filter to skuteczne narzędzie do blokowania reklam i filtrowania ruchu sieciowego. Aplikacja pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia komputera (ochrona przed phishingiem i szkodliwymi adresami) oraz programu usprawniającego przeglądanie zasobów sieci Web (usuwanie niepotrzebnych treści, takich jak widżety portali społecznościowych czy okna popup). Narzędzie współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi dostępnymi na rynku (Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Maxthon, Avant, Flock, SeaMonkey i inne).

Adguard Web Filter wyróżnia się niezwykle przyjaznym interfejsem, idealnym dla początkujących użytkowników komputera. Aplikacja została wyposażona w liczne podpowiedzi kontekstowe oraz bardzo dobrą dokumentację, dostępną w postaci pliku pomocy, obszernego zestawu pytań i odpowiedzi praz forum użytkowników. Okno konfiguracyjne może być wyświetlane w dwóch trybach - podstawowym i zaawansowanym. Narzędzie minimalizuje się również do systemowego obszaru powiadomień. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na dostępną tam ikonę, mamy możliwość szybkiego dostosowania funkcjonalności do własnych potrzeb.

Główne cechy programu:
- wygodne włączanie i wyłączanie wybranych modułów ochronnych,
- wyświetlanie informacji o ilości zaoszczędzonego transferu,
- dwa rodzaje filtrów chroniących użytkownika przed niebezpiecznymi stronami internetowymi (Adguard Browsing Security, Google Safe Browsing),
- dodatek pozwalający na wygodne zarządzanie regułami z poziomu przeglądarki internetowej,
- możliwość tworzenia własnych reguł blokowania reklam oraz zarządzania dostępnymi filtrami,
- kalibracja czułości filtrów za pomocą suwaka,
- wyświetlanie powiadomień na temat istotnych zdarzeń,
- automatyczne dobieranie filtrów dla stron internetowych w różnych wersjach językowych,
- moduł statyczny, wyświetlający informacje na temat ruchu sieciowego, zablokowanych reklam i wyjątków bezpieczeństwa,
- wyświetlanie szczegółowych informacji o działaniu programu (w tym opcja przeszukiwania logów),
- możliwość wyłączenia filtrowania dla wybranych przeglądarek internetowych,
- obsługa serwerów proxy,
- automatyczna aktualizacja aplikacji i filtrów.



info:programosy.pl



Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach
dlaczego chcesz wygrać licencje AdGuard Premium
2. Komentarz w języku Polskim
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem tego konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 22.01.2015

5.Zastrzegam sobie możliwość zakończenia konkursu przed wyżej wskazanym terminem


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random



Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

KaptainBug

Świeżak
Dołączył
12 Styczeń 2015
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Re: Adguard Premium 1 rok

AdGuard może blokować reklamy na wszystkich przeglądarek i aplikacji takich jak Skype i utorrent. W porównaniu z Adblock Plus i innych rozszerzeń przeglądarki używa bardzo mniej pamięci i procesora. WOT zintegrowany jest produktem, który sprawia, że przeglądanie bezpieczniejsze. Ogólnie jest najlepsza reklama blokera.

Dzięki za ten bardzo miły gratisów. Proszę mnie liczyć na konkurs. Powodzenia dla wszystkich.
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Re: Adguard Premium 1 rok

Hej , chetnie wezme udzial w konkursie , gdyz Adguard jest naprawde b.dobrym programem . Wiem ,bo juz go uzywalem . Z programow ktore znam jako jedyny blokuje reklamy itp. w IE .
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
Re: Adguard Premium 1 rok

program który znakomicie blokuje reklamy oraz dodatkowo chroni nasz komputer przed szkodliwymi adresami.
nigdy nie miałem okazji skorzystac z tego programu może teraz sie uda to chętnie skorzystam z niego.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Nigdy nie korzystałem z tego programu, ale z chęcią bym wypróbował :) Adblock jest mało skuteczny,więc przyda się coś lepszego.

Dzięki za konkurs :piwko
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Słyszałem dobre opinie o AdGuard. Nigdy nie korzystałem i chciałbym się przekonać, czy faktycznie może blokować reklamy na wszystkich przeglądarkach. Korzystam z Adblock Plus i nie do końca spełnia moje oczekiwania. Dzięki za konkurs. :)
 
A

Anonymous

Posiadam darmową wersję wtyczki Adblock Adguard,blokuje niepożądane reklamy,banery,ostatnio uchronił mnie przed wejściem na nieuczciwe strony typu pobieraczek.pl,poprzednio używałem Adblock Plus ale on wyłącznie chronił przed reklamami,adguard to bardzo dobry wybór,bardzo chciałbym zdobyć licencję na wersję Premium,pozdrawiam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10007
Reakcje/Polubienia
10643
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To i ja się zgłaszam. Jeśli wygram to licencję przekażę osobie bardziej potrzebującej biorącej udział w konkursie. Widzę, że kilka osób nie używało a chce przetestować a do takich celów służy wersja trial, dostępna dla każdego za darmo bez konkursów.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Zgłaszam się do konkursy - to świetny program do zabezpieczenia komputera przed róźnego rodzaju niebezpiecznymi stronami w internecie. Miałem go wcześniej, ale niestety licencja się już skończyła.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Słyszałem wiele o tym programie. Na razie używam Adblocka ale Adguard daje o wiele większe możliwości np w zakresie ochrony przed phishingiem. Więc cieszyłbym się jakbym się znalazł wśród szczęśliwców...
 

sof

Świeżak
Dołączył
24 Grudnia 2014
Posty
26
Reakcje/Polubienia
17
Chętnie skorzystam z licencji, gdyż jest to bardzo dobry bloker reklam i innych dodatków na stronach. Ma też moduł antyphishingowy i zabezpieczający przed niebezpiecznymi stronami, co jest dla mnie ogromnym plusem. Dostarcza również system WOT, który pokazuje oceny innych na temat stron zanim na nie wejdziemy.
Podziękowania za konkurs
 
A

Anonymous

Dlaczego ja bo nie cierpię reklam jak chyba każdy ,a przewagą tego softu jest to że współgra niemal z każdą przeglądarką :piwko
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
To ja też się zgłoszę ;) Przydałoby się dodatkowe zabezpieczenie komputera, szczególnie przed szkodliwymi adresami, których jest coraz więcej. Działa na wielu przeglądarkach co jest jego wielką zaletą, a jako że na co dzień używam kilku na przemian to taki program byłby dla mnie tym bardziej przydatny. Dodatkowym atutem jest jego "lekkość", działanie zupełnie nieodczuwalne dla sprzętu.
 

jj111184

Bardzo aktywny
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
104
Reakcje/Polubienia
0
Z Adguarda korzystam już od jakiegoś czasu, program blokuje większość reklam i jego skuteczność jest bardzo wysoka. W dodatku działa z każdą przeglądarką. Dzięki za konkurs
 

adas_uk

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
9
Reakcje/Polubienia
0
Zablokowane reklamy, dodatkowa ochrona, lekkość i współpraca w szerokim zakresie - to wszystko sprawia, że również chętnie bym zainstalował Adguard w wersji Premium. Pozdrawiam i dziękuję za konkurs.
 
Do góry