Konkurs ! / Giveaway ! - Directory Opus 10

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Kolejny konkurs - do wygrania jedna licencja na Directory Opus 10. Niektórzy uważają że jest lepszy od TC... ;)


directory-opus-10.0.2.0.jpg


Directory Opus to program stanowiący alternatywę dla menedżerów plików opartych na idei Nortona Commandera.

Opus bazuje na rozwiązaniach i filozofii znanej z Eksploratora Windows jednak oferuje możliwości porównywalne z Total Commanderem, w niektórych elementach nawet go przewyższa. Program umożliwia integracje z systemem i zastąpienie Eksploratora - może być domyślnie uruchamiany podczas przeglądania katalogów. Program może działać w różnych trybach - analogicznym do Eksploratora (jedno okno z katalogami), znanym z programów "nortono podobnych" (dwa panele), można wyświetlać również dodatkowo drzewo katalogów.

Wśród wielu oferowanych przez program funkcji znajdziemy narzędzia do synchronizacji danych, łączenia i dzielenia plików, wyszukiwania duplikatów, konwertowania grafiki i udostępniania jej online w serwisie ImageShack, mapowania dysków sieciowych, łączenia z serwerami FTP itp. Directory Opus daje duże możliwości konfiguracji interfejsu użytkownika. Możemy zarówno zmieniać motywy graficzne, jak również szczegółowo dostosowywać do własnych preferencji położenie i zawartość poszczególnych przyborników.
źródło: dobreprogramy.pl

Zasady konkursu :
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Directory Opus (Użytkownik powinien posiadać minimum 10 postów).
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 24.02.2013.


Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Directory Opus (You should have a minimum of 10 posts).
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 24.02.2013.


Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random. //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Pierwsze co, to dziękuję za organizację konkursu. Nie udało mi się wygrać owego Total Commandera, to podejmę próbę w przypadku Directory Opus. Każdy program, który nie jest Windowsowym Eksploratorem zdaje się być lepszym rozwiązaniem. Życzę powodzenia wszystkim, którzy będą współuczestniczyć o jego posiadanie :)
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Ciekawy menadżer plików z wieloma funkcjami. Z chęcią przywitam go na moim komputerze.
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Witam.
Directory Opus to menadżer plików alternatywnego Windows Explorer, jak i w swoje możliwości to wiele razy przewyższa Explorer, to znaczy, że i wygodę podczas pracy z nim będzie wyraźnie widoczne. Jednym słowem nie mogę przejść obok konkursu takiej doskonałej programu.
Proszę miejcie mnie na myśli. :) Wszystkiego najlepszego.
 

Tomek-T-M-F

Wygadany
Dołączył
5 Grudnia 2010
Posty
80
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Olsztyn
Witam, No prosze bardzo,konkursik na Directory Opus 10,Wielkie dzięki za organizację konkursu. bardzo dobry menadżer plików,chiałbym wygrać licencję na Opusa w wersji 10, Aczkolwiek mam licencję na wersję Directory Opus 8.2.2.5 która niestety nie za bardzo chce działać na systemach 64 bit.życzę wszystkim userom szczęścja w losowaniu pozdrawiam.
 

telemonter

Wygadany
Dołączył
5 Luty 2013
Posty
87
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Dziekuje za zorganizowanie takiego konkursu. Jest to najlepszy menadżer plików, program ma bardzo duze mozliwosci konfiguracyjne, doskonale integruje sie z windowsem (np. podwojny klik i progrma jest otwarty), bardzo duzo opcji, bardzo funkcjonalny, jedynie jego waga jest cena. Zycze wszystkim szczescia w tym konkursie.
 
V

vhick

One of the best and rubost file manager to date. It will double your produtivity and task with this program.

Thank you for the giveaway!
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Jak zwykle grzesiek1920 załatwia na konkurs program z najwyższej półki :piwko

Directory Opus ma wielu zagorzałych fanów, którzy twierdzą, że to najlepszy manager plików. Cena do pewnego czasu była zaporowa, teraz się to trochę zmieniło ponieważ oprócz wersji Pro producent udostępnił również tańszą wersję Light. Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie ponieważ nie miałem z nim wcześniej do czynienia, ma świetne opinie od użytkowników, menu wydaje się bardzo przyjazne, ma wbudowanego klienta FTP -to dla mnie spore ułatwienie.
 

paweloss

Wygadany
Dołączył
10 Grudnia 2012
Posty
54
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
BAU
Grzesiek, dzięki za kolejny konkurs! :jezyk

A co do programu, to szczerze mówiąc nigdy nie miałem z nim doczynienia. Jednak podobnie jak tedii, słyszałem wiele pozytywnych opinii na jego temat. Tym bardziej, że jako młoda osoba jestem raczej przyzwyczajony do Eksploratora Windows, niż do Total Commandera (TC znam tylko z testów). A jak czytałem, ten program swoim interfejsem bardzo przypomina systemowy Eksplorator. Dlatego więc chciałbym go wygrać.
 

juh

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
36
Reakcje/Polubienia
0
Directory Opus chcę wygrać ponieważ znudził mi się TC który od lat jest taki sam. Chciałbym spróbować nowego menedżera plików. Gdy raz spróbowałem korzystać z DO ciężko jest powrócić to TC. Ma tylko najważniejszą "wadę" bardzo uzależnia! Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez tego pożytecznego narzędzia. Fakt cena nieadekwatna do tego czego po nim można się spodziewać, ale już zasadna dla kogoś kto pozna go przynajmniej w 30% :dziwak
 

sceptyczny

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Chcę wygrać, zainstalować w moim wysłużonym XP-pro i sprawdzić, czy to wszystko co napisane o tym programie jest prawdziwe. Jak już zostanę szczęśliwym laureatem, to po testach obiecuję Wam obiektywny komentarz na temat tego programu. Pozdrawiam.
 

almazaha

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
166
Reakcje/Polubienia
1
Witam!
Wielkie dzięki za konkurs, w którym można wygrać wg mnie najlepszy program do zarządzania plikami. Co mnie skłoniło, aby wziąć udział. Po pierwsze znudził mi się TC, na którego mam wieczysta gwarancję. Po drugie posiadam komercyjną lickę na wersję z serii 9 Directory Opus. Program mi służy od dłuższego czasu i jestem z niego bardzo zadowolony. Przede wszystkim lubię go za pełna integrację z systemem, co przekłada się na na zarządzanie plikami. Wg mnie jest numerem 1 wśród tego typu aplikacji. Kilka lat temu nawet Komputer Świat pisał, że jest to najlepszy menadżer plików. Jeżeli mi się uda wygrać, to po prostu zamienię sobie na najnowszą wersję tego programu.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program. W niektórych elementach przewyższa Total Commandera i może go w pełni zastąpić. Chcę go wygrać ponieważ mam już dość windowsowego explorera a praca z Directory Opus 10 jest naprawdę wygodna.
 

amigamen

Świeżak
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Świetny program. Jeden z najlepszych programów tego typu. Lepszy nawet od TC. Mam go na Amidze tylko że wersję 5. Przydałby sie na Windowsie :) Próbowałem wersji trial, ale się skończyła dlatego staruję w tym konkursie.
 

radj

Świeżak
Dołączył
28 Styczeń 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
0
Testowałem już kiedyś Directory Opus, chciałbym to zrobić ponownie, program wydał mi się mocno rozbudowany. Wiem też że musiałbym zmienić wiele swoich przyzwyczajeń...
Używam sharewarowego TC, nie udało mi się wygrać na niego nigdy licencji może mi w końcu dopisze szczęście przy Opusie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry