Konkurs !!! / Giveaway !!! - Outpost Security Suite Pro

A

Anonymous

Jak to się mówi, jeden konkurs się kończy drugi zaczyna. :) Tym razem daję szansę wszystkim użytkownikom bez żadnych ograniczeń do udziału w konkursie. :)
Tym razem do wygrania są 5 rocznych licencji na program Outpost Security Suite Pro.
Licencje zawdzięczam Szanownemu Producentowi Agnitum oraz Panu Alexey Litvak któremu w imieniu swoim serdecznie dziękuję. :)

As the saying goes, one competition to the other end begins. :) This time I give a chance to all users without any restrictions to participate in the competition. :)
This time you can win 5 annual license for the program Outpost Security Suite Pro .
Licenses owe honorable The Producer Agnitum and Mr. Alexey Litvak on behalf of whom I thank her. :)

agnitum-outpost-security-suite-pro-2009-v6-5-5-2535.jpg


Outpost Security Suite Pro - krótko o programie

Outpost Security Suite Pro jest pakietem ochronnym pozwalającym na pełne zabezpieczenie komputera przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami jak wirusy, programy szpiegowskie, włamania hakerów czy spam. Obejmuje program antywirusowy, antyspyware, personal firewall (zapora osobista), system antyspamowy oraz specjalny moduł chroniący prywatność w Internecie. Outpost Security Suite Pro to pierwszy pakiet, który oferuje obie funkcje: zaawansowaną ochronę oraz prostą obsługę. Jest to możliwe dzięki połączeniu opracowanej przez Agnitum technologii Host Protection oraz automatycznemu tworzeniu reguł przy pomocy społeczności ImproveNet.

Społeczność ImproveNet jest tworzona przez wszystkich użytkowników programu, którzy zainstalowali program oraz wyrazili zgodę na przesyłanie anonimowych informacji o aplikacjach łączących się z Internetem i o regułach dla nich tworzonych. Obecnie dzięki współpracy z wszystkimi użytkownikami ze społeczności ImproveNet, Agnitum udostępnia ponad 12 tysięcy gotowych szablonów reguł.

Outpost Security Suite Pro wykorzystuje również nową metodę identyfikacji zainstalowanych na komputerze użytkownika programów. Poprzez sprawdzanie certyfikatów poszczególnych programów Outpost Security Suiterozpoznaje, które aplikacje wymagają połączenia internetowego do prawidłowej pracy i automatycznie tworzy odpowiednią regułę, ograniczając w ten sposób interwencję użytkownika do minimum.

Outpost Security Suite Pro - briefly about the program

Improved! Anti-Malware module (Anti-Virus + Anti-Spyware) with greater detection accuracy
Improved! Two-way firewall for secure network connections
Improved! Proactive Protection module to preemptively block unknown and zero-day threats
New! SmartDecision technology to facilitate secure decision-making
Improved! Web control with fast web content filtering to protect your PC from web-borne threats
Anti-spam to automatically keep your inbox junk-free
Improved! System and Applications Guard to keep installed software and OS protected
Self-protection technology to maintain continuity of protection
Improved! The 4th generation of SmartScan optimization technology for fast subsequent malware scans
New! USB virus protection to prevent malware which spreads via USB devices
Program activity tracker to review file and registry activity in real time
Entertainment mode (for games and video) and Auto-Learn 2.0 (for beginners)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym programie. Zapraszam na stronę producenta (poniżej) /
If you want to learn more about this program. Please visit the manufacturer's (below) :



Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

A w poniższym linku zamieszczam opis programu którego autorem jest SE7EN. /
A link below is a description of the program which by SE7EN.

Opis programu Outpost Security Suite Pro

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Outpost Security Suite Pro i jakiego pakietu bezpieczeństwa używasz oraz wymień swoje zabezpieczenia.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 28.08.2012 r.

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Outpost Security Suite Pro and use what security package and replace their security.
2. Comment in Polish or English.
3. Completion of the contest will be held on 28.08.2012 y.

Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random.
The person who receives a license, will be drawn by random portal.


Życzę Wszystkim Powodzenia / I wish you all good luck

!! Uwaga !! Posty nie będące zgłoszeniami do konkursu będą usuwane !!
 

kodziro123

Świeżak
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
Tak się składa, że używam właśnie tego pakietu w zestawianiu z Panda Cloud Antivirus Pro.
Obydwie licencje oczywiście złowione na takich konkursach ;)
Problem w tym, że licencje nie są dożywotnie i chciałbym dalej używać dobrego softu.
Powyższy zestaw sprawuje się mnie idealnie: jest skuteczny, nie obciąża sprzętu, obydwa programy się nie konfliktują i wszystko gra.
 

Szeszczu

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Witam
Przede wszystkim chciałbym się przywitać ponieważ to pierwszy mój post na forum, które niedawno odkryłem. Korzystam obecnie z Outpost SS na 3 miesiące z niedawnej promocji. Bardzo spodobał mi się ten pakiet, ponieważ lubię mieć pełną kontrolę nad tym co dzieje się w systemie, a OSS umożliwia mi to. Nie posiada on może najlepszego modułu av, lecz dzięki firewallowi oraz modułowi hips pozwala w pełni zabezpieczyć się przed niechcianymi szkodnikami. Dlatego zgłaszam się do udziału w konkursie aby móc cieszyć się tym oprogramowanie dłużej niż 3 miesiące.
 

JKCovers

Wygadany
Dołączył
3 Marzec 2012
Posty
51
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chciałbym otrzymać taką licencje, bo mam sporo ważnych danych, dokumentów, które muszą być odpowiedno zabezpieczone przed hakerami ;).
Dlatego zgłaszam się do kolejnego konkursu.
Aktualnie korzystam z darmowego Zone Alarm Free Antivirus + Firewall.
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Też się piszę na ten konkurs :)
Na chwilę obecną bezpieczeństwa peceta pilnuje MSE i Zemana AntiLogger, a taki pakiecik byłby świetnym rozwiązaniem.
 

eMCe

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
522
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Ś-Wsch
z Outpostem w postaci samej zapory mam bardzo dobre wspomnienia z dawnych czasów, z chęcią przygarnąłbym i ten pakiecik w celach badawczych ;)
obecnie na notebooku na którym planuję zainstalować program Outpost Security Suite Pro, w razie wygranej, do ochrony używam Pandy Cloud Pro, zapory systemowej (Win7) i Zemana AntiLogger
 

rafikrafiki

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dlaczego. A dla tego, że po prostu mnie nie stać na płatny program zabezpieczający. Używam jedynie darmowych aplikacji zabezpieczających, ale one nie gwarantują takiego zabezpieczenia co komercyjny produkt, wyposażony w mnóstwo dodatkowych funkcji pozwalających zwiększyć bezpieczeństwo. A pakiet Outpost Security Suite Pro ma bardzo świetną opinię, a w szczególności jego firewall, cieszący się uznaniem na całym świecie.

Tak więc jestem szczery do bólu :dziwak i chciałbym otrzymać licencję na ten produkt. Z chęcią zaopiekuję się nim :)
 

wladekt

Świeżak
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
11
Reakcje/Polubienia
0
Używam avasta free i zapore pc tools. Bardzo chętnie zobaczę jak spisuje się program komercyjny.Może kiedyś zakupię jak będzie dobry.
 

cosme

Świeżak
Dołączył
18 Październik 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
Please count me in.

I've been using outpost as my firewall (and bitdefender as AV) for months so I want to win one of the 5 keys to get a license extension. There are some good free AV but it's hard to get one good firewall like outpost.

Thanks.
 

uph

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
121
Reakcje/Polubienia
0
Obecnie mój podstawowy zestaw stanowi eset nod32 + FW wbudowany w windows. Outpost Security Suite Pro jest jednak dużo lepszym zabezpieczeniem komputera i daltego biorę udział w konkursie.
 

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Dzięki za konkurs. Chcę wygrać Outpost Security Suite Pro ponieważ to bardzo dobry pakiet do zabezpieczenia komputera. Obecnie używam Pandy ale chętnie zamieniłbym na Outpost Security Suite Pro
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Witaj,

dziękuję za uruchomienie konkursu. Kończy mi się za kilka miesięcy licencja na wersję z promocji, którą używam na jednym z komputerów, a produktów Agnitum używam z zadowoleniem od wersji OF 1.0. Pradopodobnie wkrótce OSS będzie kompatybilny z Win 8, więc tym bardziej jestem zainteresowany - OFP 7.53 na który mam wykupioną licencję niestety nie jest.

Areopagita
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
Potrzebuję koniecznie dobrego pakietu zabezpieczającego komputer bo kończy mi się licencja na vipre antivirus startowałem też w konkursie kaspersky PURE ale tu są większe szanse poza tym myślę że na moim sprzęcie kaspersky może mulić... oprócz vipre używam jeszcze Emsisoft Antimalware oraz zapory comodo oraz sandboxie
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Witam,
Osobiście uważam Outpost Security Suite Pro za jeden z najlepszych o ile nie najlepszy zestaw zabezpieczający. Od wielu lat używam Outpost Firewall Pro i nie zamierzam z niego rezygnować, jestem bardzo zadowolony. Tak się złożyło, że właśnie skończyła mi się roczna licencja, więc z przyjemnością wezmę udział w konkursie :)

W zakresie bezpieczeństwa korzystam z:

Realltime: Avira Free Antivirus 2012, Zemana AntiLogger, Outpost Firewall Pro, Comodo Memory Firewall
On demand: Avira APC, MBAM, ComboFix, Emsisoft Emergency Kit, VirusTotal
 
Do góry