KONKURS - True Launch Bar

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
tlb48.png
True Launch Bar Superior replacement for the standard Quick Launch Bar

YrUlRrP.gif
03.jpg


Dzięki uprzejmości Pana Jurija Kobets mam do rozdania 10 licencji programu True Launch Bar !!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
True Launch Bar to narzędzie zmieniające wygląd i funkcjonalność paska szybkiego uruchamiania w systemach Windows. True Launch Bar pozwala grupować skróty do programów w rozwijane menu, tworzyć wirtualne foldery, obsługuje mechanizm przeciągnij i upuść oraz skórki. Do dyspozycji mamy również liczne wtyczki, zwiększające jego możliwości - na pasku zadań może być wyświetlana prognoza pogody, stan baterii, siła sygnału sieci bezprzewodowej, a także na przykład ilość wolnego miejsca na dysku.
info:komputerświat.pl
Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać True Launch Bar.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 16.02.2015.
4. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 września 2014 roku.
5. (OPCJONALNIE) Kliknij "Lubię to":


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW.

Po zakończeniu konkursu zwycięzcy będą musieli podać następujące dane:
imię lub nickname
e-mail
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców.
 
A

Anonymous

jak każda kobieta lubię wszelkie gadżety, najbardziej te upiększające.
true launch bar ma je w sobie a na dodatek kilka użytecznych dla mnie wtyczek no i przede wszystkim pasek ze skrótami do moich ulubionych pozycji programowych.
jeśli wygram, będzie mi miło.
dziękuję Askanagowi za konkurs.
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks Askanag for the giveaway.
I can use True Launch Bar for utilizing the wasted taskbar space and at the same time being more productive. I saw on the website that it allows numerous customization as needed. I can definitely put it to a good use. Having Hotleys is an added bonus here.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Fajny programik , który zwiększa funkcjonalność ,, Paska Szybkiego Uruchamiania '' , okazuje się że jest też do niego spolszczenie co znacznie ułatwia pracę z nim . Nigdy nie używałem tego typu programów i chętnie bym spróbował jak się sprawuje :klawik.

Tu jest spolszczenie :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:dziękuję za konkurs
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki Askanag za konkurs,oraz dla Jurija Kobets za licencje na konkurs.
Chciałbym wygrać ten progs, ponieważ pomógłby mi w zachowaniu porządku na pulpicie oraz w powiększeniu funkcjonalności paska szybkiego uruchamiania, można by wsio ułożyć w tematyczne grupy itd.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18401
Reakcje/Polubienia
39053
Miasto
Gdzieś w Polsce
Dzięki za konkurs :dziękuję
Ciekawy dodatek dla ułatwienia pracy i utrzymania porządku na pulpicie. A jeszcze za spolszczeniem... :ok
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Podziękowania dla pana Jurija Kobets za licencje i Askanag za konkurs. Chciałbym wygrać True Launch Bar, gdyż przydałby mi się program, za pomocą którego pogrupowałbym skróty do programów umieszczonych w pasku szybkiego uruchamiania w rozwijane menu i stworzyłbym sobie kilka wirtualnych folderów. Jako, że używam kilka aplikacji i dokumentów jednocześnie i one głównie zajmują większość pulpitu, dlatego bardzo pomocny byłby dla mnie program rozszerzający funkcjonalność paska szybkiego uruchamiania.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki za konkurs!
Chciałabym wygrać True Launch Bar, ponieważ przyspieszyłby pracę na komputerze, ułatwiając i skracając dostęp do danych. Poza tym byłaby to ładna odmiana na lapku.
 

fukengruven

Wygadany
Dołączył
15 Styczeń 2015
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
dzięki Askanag za konkurs.
porządek, porządek i jeszcze raz porządek. na pewno pomógłby True Launch Bar w tym moim bałaganie.
może mi się uda wygrać.
pozdrawiam
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Konkurs zakończony. Aby określić zwycięzców RANDOM.org nie jest potrzebny. Z 11 zgłoszonych uczestników konkursu 2 uczestnik, marciano222 i fukengruven naruszyli Zasady konkursu.
4. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 września 2014 roku.
Koledzy Roma, grr, Tadek59, andyxa, Kamelka, zeno06, Dark, nagelfar, tofana
...i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW.

Po zakończeniu konkursu zwycięzcy będą musieli podać następujące dane: imię lub nickname, e-mail
Pozdrawiam.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow :dziękuję

Gratulacje dla pozostałych osób :piwko
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki! :ok
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki Askanag za konkurs. :dziękuję
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Jeszcze raz dzięki Askanag za konkurs i gratulacje dla pozostałych :piwko
 
Do góry