ANKIETA / KONKURS - dotyczy Forum Programy za Darmo

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Coś mi się wydaje, że wielu z nas poszło na żywioł i nie przeczytało punktu :
5. ANKIETA / KONKURS nie dotyczy programów zdobytych w konkursach ani zakupionych w Hot Deals, czyli zniżkach na programy itd. itp., a jedynie programów z kategorii Programy z promocji / Freebies programy-z-promocji-freebies-f6/
Nie pamiętam by Acronis True Image 2014 był w jakiejkolwiek promocji, podobnie jak Revo Uninstaller Pro i kilka innych wymienionych przez kolegów jako najlepsze... A może to ja źle odczytałem intencje założyciela tematu???
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Emmers napisał:
Coś mi się wydaje, że wielu z nas poszło na żywioł i nie przeczytało punktu :
5. ANKIETA / KONKURS nie dotyczy programów zdobytych w konkursach ani zakupionych w Hot Deals, czyli zniżkach na programy itd. itp., a jedynie programów z kategorii Programy z promocji / Freebies programy-z-promocji-freebies-f6/
Nie pamiętam by Acronis True Image 2014 był w jakiejkolwiek promocji, podobnie jak Revo Uninstaller Pro i kilka innych wymienionych przez kolegów jako najlepsze... A może to ja źle odczytałem intencje założyciela tematu???

Kolega ma rację i ja już poprawiłem ale w pytaniu 3 Jaki program by Ci sprawił największą radość (byłby dla Ciebie najbardziej użytecznym) gdyby był dostępny w 2014 roku w jakiejś promocji? można wpisać i Revo Uninstaller Pro i Acronis True Image 2014 :klawik.
 
A

Anonymous

Faktycznie ja też się machnąłem :dziwak ale przejrzeć ponad 100 stron z promocjami ?? Daję głowę,że nikt tego nie zrobił.
Emmers-chyba jednak liczą się bardziej dobre chęci niż ścisłe przestrzeganie punktów ?
No chyba,że chcesz zostać : Perfekcyjną Panią Domu :szydera .

Edit.Poprawiłem swojego posta :wariat .
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Pytanie 1
A Shadow Defender - dobry wirtualizator
B Auslogics Disc Defrag Pro - lepszy niż systemowy
Bitdefender
Xyplorer
C nie zapadł w mojej pamięci

Pytanie 2
C czyli 1-10 między innymi wymienione wcześniej

Pytanie 3
A Acronis True Image
B Bitdefender lifetime
C Bitdefender na 3 lata ,SecurityKiss Tunnel :)
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Oto wyniki (nie brałem pod uwagę Oli, która takie miała życzenie):

VIpOZj2.jpg



Co do nagrody...

Wytypowana osoba ma prawo spośród 5 najbliższych konkursów organizowanych przeze mnie, dokonać wyboru jednego z programów które będą przedmiotem tych konkursów.

Aby otrzymać dany program, wystarczy że zgłosi się w danym temacie informując, że wybiera ten program jako nagrodę związaną z ANKIETĄ.
Wybór ten nie wyklucza z możliwości uczestniczenia w pozostałych konkursach.

Tych 5 najbliższych konkursów będzie mieć miejsce w tym samym czasie, a więc wybór nie będzie wyborem w ślepo ale wyborem spomiędzy tego co widoczne.

Programy o których mowa, nie będą pochodziły z innych promocji.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Dziś również i tu - zgodnie z dokonanym przez zwycięzcę wyborem - przekazuję potrzebne informacje na PW.

:england
 
Do góry