KONKURS! Giveaway! - CyberGhost 5 Premium Plus VPN

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
CyberGhost 5 Premium Plus VPN

74345485_01.gif


CyberGhost VPN to program zwiększający stopień naszej anonimowości w sieci. Łączy się on z serwerem VPN oraz za jego pomocą szyfruje wszelkie dane wysyłane i pobierane z komputera.

CyberGhost VPN tuż po włączeniu, ustanawia połączenie za pomocą 1024-bit szyfrowania SSL, natomiast dane transmitowane są przy użyciu 128-bit klucza AES. Takie rozwiązanie sprawi, że prowadzenie podsłuchu będzie niezwykle trudne, a co więcej, nasz adres IP będzie niewidoczny dla stron internetowych.
Żródło: www.instalki.pl


- przedmiotem tego konkursu jest jedna 12 miesięczna licencja na program CyberGhost 5 Premium Plus VPN
- udział w konkursie może wziąć każdy, kto do dnia 27.01.2014 dokonał rejestracji na programyzadarmo.net.pl
- zgłoszenia nie związane z konkursem, nie mogą być brane pod uwagę
- ogłoszenie wyników (losowanie przez random) nastąpi nie wcześniej niż w dniu 14 lutego 2014
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
"Ja się nadam, będę grać" to cytat z A. Grabowskiego, co chciał grać w Ogniem i mieczem.
Najchętniej zagram według reguły: >>kto pierwszy, ten lepszy<<! :dziwak

Dzięki za konkurs! :yes master
 
A

Anonymous

tofana napisał:
"Ja się nadam, będę grać" to cytat z A. Grabowskiego, co chciał grać w Ogniem i mieczem.
Najchętniej zagram według reguły: >>kto pierwszy, ten lepszy<<! :dziwak

Dzięki za konkurs! :yes master
tofana aleś ty zachłanna "bestija" ju jedna licke naCyberGhost 5 Premium i to roczną masz(z grudnia) :lanie
daj szanse innym :pala

graf mnie pod uwagę nie bierz , ja również posiadam
Powodzenia dla reszty :)
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
graf,poproszę o wrzucenie do maszyny losującej :zawsty

Z poprzednim promo miałem problem i zostałem przy Security Kiss,który się skończy 24lutego

Pozdrawiam
:dziękuję
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
tofana napisał:
"Ja się nadam, będę grać" to cytat z A. Grabowskiego, co chciał grać w Ogniem i mieczem.
Najchętniej zagram według reguły: >>kto pierwszy, ten lepszy<<! :dziwak

Dzięki za konkurs! :yes master
Jako stary i długowłosy niedoszły aktor byłem zaproszony do udziału w tym filmie, nie skorzystałem bo akurat syn mi się urodził i zapiłem sprawę, teraz żałuję(...), skorzystam z możliwości wygrania tego zacnego softu, żeby w przyszłości nie żałować...
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Zgłaszam swój udział w konkursie :ok
Pozdrawiam i :dziękuję
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow !

Fajny konkurs akurat kończy mi się licka na SecurityKISS , zatem biorę udział w konkursie .
No cóż CyberGhost to jeden z lepszych programów anonimizujacych nasz pobyt w sieci :klawik.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Zgłaszam swoją kandydaturę w tym zacnym konkursie.
pozdr ;)
 
Do góry