Ashampoo® Office 2010 za darmo.

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Ashampoo® Office 2010 za darmo :ok
UWAGA!!! Promocja kończy się za kilka godzin więc radzę się spieszyć. Najlepiej założyć konto na Ashampoo wtedy licencja po podaniu maila zostanie automatycznie dodana do naszego konta. Jeżeli nie mamy konta klikamy w odnośnik który otrzymamy w mailu i numer licencyjny powinien nam się wyświetlić.

Strona do rejestracji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Program do pobrania:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pewnie licencja będzie działać tylko z tą instalką ale nie sprawdziłem tego :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36222
Reakcje/Polubienia
25343
Miasto
Trololololo
Dzięki, wszystko działa.Kluczyk ląduje też na koncie w Ashampoo i tam też można pobrać program.
 

mkrzys

Wygadany
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Po co szukać zagranicznych promocji.
Na portalu Dobreprogramy jest link do pobrania. Kluczyk pobieramy po zainstalowaniu klikajac w odpowieni link w aplikacji.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Nie ma wersji free :) Ta też jest płatna i nie jest okrojona. DP ma prawdopodobnie podpisana umowe z ashampoo. Anti-malware też jest u nich dożywotni i za free. Zainstalowałem ten office i jestem zadowolony. W porównaniu z 2008 to niebo a ziemia. Stabilniejszy, zakładki, mała waga, możliwość instalacji portable, a co najważniejsze to kompatybilność i szybkość. Libre się chowa
 

karmi32

Wygadany
Dołączył
30 Sierpień 2010
Posty
64
Reakcje/Polubienia
7
Dzięki remool. Office z promocji SoftMaker działa bez zarzutu. Mam przy okazji pytanie dotyczące tego pakietu: Jak się ma sprawa ze sprawdzaniem pisowni w tym programie. Można dodać jakiś polski słownik np. z LibreOffice???
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Jak to czasami bywa, dobra passa przemija. Problem z poprzedniej wersji nie został naprawiony. Otworzyłem dwa dokumenty z rozszerzeniem doc, przy czym powróciłem zakładką do pierwszego i moja mina zrzedła. Litery były porozjeżdżane po całym ekranie. Czasami program przy tej operacji się wywalał. Powróciłem do MS 2003. Szkoda, bo pakiecik coraz bardziej mi się podobał.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18483
Reakcje/Polubienia
39312
Miasto
Gdzieś w Polsce
grummer napisz do supportu i wyjaśnij co i jak. Przyda im się zapewne ta uwaga. Dodaj, że czekamy na wersję w PL :dziwak
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Kamelka napisał:
grummer napisz do supportu i wyjaśnij co i jak. Przyda im się zapewne ta uwaga. Dodaj, że czekamy na wersję w PL :dziwak

Napisać napiszę, ale co do polskiej wersji to obiecują od paru lat. Podobnie tak jak nowy pakiet Kingsoft. Tyle osób się zadeklarowało do tłumaczenia, a oni mają to w dupie. No cóż...
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Do góry