Ashampoo Snap 5 za darmo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36317
Reakcje/Polubienia
25423
Miasto
Trololololo
to nie mogłoby być prostsze!
Niezależnie czy to w pracy, szkole czy w domu, wykonywanie zrzutów ekranów stało się codziennym zadaniem. Dzięki Ashampoo Snap 5 perfekcyjne zrzuty d prezentacji, instrukcji czy do sieci są robione po prostu migiem.

Wiele nowych funkcji, wyższy komfort
Dzięki wielu nowym funkcjom robienie profesjonalnych zrzutów nigdy nie było prostsze. Pozwól się zainspirować innowacyjnymi narzędziami i własnoręcznie edytuj swoje zrzuty i filmy. Nawet zrzucanie całych drzew menu jest teraz bardzo proste! Tryb zrzucania menu pozwala użytkownikowi na szybkie wykonanie zrzutu wielopoziomowych menu.

On-line w kilka chwil
Ten program to kolejna obowiązkowa pozycja dla każdego fana Facebook'a. Nowa funkcja eksportu pozwala teraz na upload do sieci społecznościowej. Po prostu wykonaj zrzut wybranej zawartości ekranu, wrzuć uzyskany obraz na Facebook i czekaj na komentarze i dziesiątki klików 'Lubię to!'. To jest to!

Nowe perspektywy w nagrywaniu wideo
To niezastąpione narzędzie dla każdego użytkownika komputera dostarcza teraz nowe możliwości z zakresie nagrywania wideo. Ashampoo Snap 5 nagrywa już nie tylko Twój pulpit, ale również zgrywa obraz z kamerki i mikrofonu, celem tworzenia choćby filmików z życzeniami. Co więcej, filmy te i inne zrzuty mogą być prosto załadowane do YouTube z poziomu programu.
Nowe możliwości

Przeprojektowane paski narzędzi w celu upłynnienia pracy
Nowe narzędzia, np. Wypełnianie, Zamazywanie, Numerowanie, etc.
Upload na portale Facebook i YouTube
Łatwiejszy dostęp do opcji konfiguracyjnych wszystkich narzędzi
Usprawnione narzędzia wspierające obracanie i półprzezroczystość
Zrzuty opóźnione i czasowe
Tryb zrzucania menu rozwijanego dla menu wielopoziomowych
Dodawanie znaków wodnych do zrzutów i filmów
Nagrywanie z kamerki internetowej i mikrofonu
Strona z promocją

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Thanks retro
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Nieprawidłowy klucz, tak samo jak w HDD Control 2
Zezwoliłem w NIS ale nie pomaga, próba wyłączenia NIS na czas aktywacji też nic nie daje
Czy komuś się udało ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36317
Reakcje/Polubienia
25423
Miasto
Trololololo
zrób tak, wchodzisz do rejestru i szukasz

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i Ashampoo Snap 5 działa (pełna wersja), pewnie tak samo wystarczy zrobić z HDD2
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Promocja jest dla magazynu PC PRO i pewnie stamtąd należałoby pobrać instalator specjalnie spreparowany.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36317
Reakcje/Polubienia
25423
Miasto
Trololololo
raczej być musi, ale poszukaj jeszcze takiej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

tak zrobiłem za pierwszym razem i też działało, ale ogólnie radzę opcję drugą czyli

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Jeśli wydobyłem instalkę z folderu Temp. Natomiast klucz aktywował program do wersji nieograniczonej bez ingerencji w rejestr. To będę mógł instalować i aktywować program kiedy zechcę ?
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
CarTon napisał:
Jeśli wydobyłem instalkę z folderu Temp. Natomiast klucz aktywował program do wersji nieograniczonej bez ingerencji w rejestr. To będę mógł instalować i aktywować program kiedy zechcę ?

Bez ingerencji w rejestr? Nie ma takiej opcji...Wpis w rejestrze następuje po aktywacji samoczynnie. I jeszcze jedno nie da się aktywować drugiej kopii na innym komputerze tym samym kluczem. Aktywacja polega na przypisaniu 1 klucza do 1 kodu maszyny w bazie danych Ashampoo
ashampoo.jpg

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ podany przez promotora klucz w ogóle mi się nie przydał. Wcześniej na innym kompie miałem zainstalowany ten program i otrzymałem własny klucz z Ashampoo . Kiedy chciałem aktywować program na nowym kompie otrzymałem informację , że podany klucz już był uaktywniony i drugi raz nie może być użyty. Dziś zainstalowałem wersję dzisiejszą na nowym i znowu dostałem z Ashampoo klucz który jest zupełnie różny od tego, podanego w promocji.
 
Do góry