Avanquest Expert PDF 8 Professional za darmo

A

Anonymous

The fastest, easiest way to create, convert and edit PDF documents!
Expert PDF 8 is the complete, affordable PDF alternative to Adobe® Acrobat®; offering full compatibility with Microsoft® Office 2010, you can quickly and easily create, convert, edit and view 100% industry-standard PDF files.
Brand New Features For Version 8
New OCR (Optical Character Recognition)
Turn your PDF files into easily searchable documents to make them even more time efficient.
OCR makes it possible to search for text within scanned images/documents, making your PDF documents more time efficient to work with.
Newly Designed Microsoft® Office 2010 Ribbon Bar

here

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
download link

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:england
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36222
Reakcje/Polubienia
25343
Miasto
Trololololo
Thanks zzzrrr1979 :francuz
Avanquest Expert PDF 8 Professional – to rozbudowane narzędzie przeznaczone do tworzenia oraz edycji plików PDF.

Program pozwala również tworzyć pliki PDF praktycznie każdego dokumentu, konwertować pliki PDF do formatu Word oraz posiada bardzo przydatną funkcję OCR dzięki której będziemy mogli zeskanować dokument a następnie go edytować czy przeszukiwać.

Program posiada interfejs w języku angielskim.
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
nie wiem gdzie jest blad, pobralem program z linka podanego pod info o promocji, klucz dostalem, dzis zainstalowalem tego progsa ale podczas uruchamiania wyswietla sie komunikat:

It appears that the serial number [xxxx..] you selected when installing Expert PDF 8 Professional was alredy used or you have reached the maximum instalation allowed. Therefore, this software cannot run this serial number. You have been given a period of 3 day<s). For mre information, please contact the customer service or click here.

niby zarejestrowany bo w programie wyswietla sie klucz , komunikat jednak wywala..
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36222
Reakcje/Polubienia
25343
Miasto
Trololololo
ludzikom działa, tak piszą tu i na innych forach.Pewnie wina tego że dla wszystkich taki sam kluczyk i maszynka sprawdzająca w sieci świruje.Jak ci się chce to bloknij mu dostęp do neta i zobacz czy będzie tak samo, a jak ci się chce bardziej to wywal całkiem, usuń pozostałości, zainstaluj, bloknij dostęp i dopiero "aktiviren machen"
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
na angielskiej wersji z linka po ponownej instalacji jest to samo, niby przyjmuje klucz, dziekuje ale po ponownym uruchomieniu ten sam komunikat . Niemieckiej "Ultimate" nie bede probowal. Klucz odrzucany w takim razie .
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
Otrzymalem info od Avanquest .de w e-mailu, ze mam instalowac wersje ultimate z linkiem ktory wklejam:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

pytane w zwiazku z tym, ze tam w interfejsie gdzie jest sprache jest mozliwosc wybory angielski?, nie wiem czy ktos sprawdzal to moze okazaloby sie, ze pdf experta bede mogl kokrzystac w jakims strawnym language bo deutsch nie zdzierze.
 

Frant

Świeżak
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
17
Reakcje/Polubienia
30
Po skasowaniu pliku APMessage.exe [C:\Program Files\Avanquest\Expert PDF 8 Professional/APMessage.exe], komunikat się nie pojawia, a program działa, również ten w wersji angielskiej.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Po skasowaniu tego pliku nadal nie działa. Program się uruchamia ale po chwili wyłącza.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Podeślijcie mi klucz na PW zrobię magiczną instalkę...po prostu przegapiłem tę promocję bo mam inny program o podobnych możliwościach: Nitro 7
Niestety, jak się okazuje klucz z promocji był limitowany na określoną ilość aktywacji i nie może być już użyty . Można jednak po rejestracji uzyskać bonus na zakup pełnej wersji.
 

Nicolas78

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
132
Reakcje/Polubienia
12
Miasto
Warszawa
Witaj Emmers,
czy udało Ci się zrobić tą magiczną instalkę ?
Pilnie potrzebuję tego programu, tylko on i Nitro robi poprawnie pdf'a z tabel Excela (obramowania komórek przy dużej liczbie wierszy i kolumn).
Niestety Nitro nie posiadam, a Expert PDF wersja 8 z listopada 2012 z zarejestrowanym serialem lecz nie chce go przyjąć.
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Potwierdzam program działa i rejestruje się bez problemu. Jak na razie nie ma żadnych komunikatów typu "Duplikat klucza".
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Klucz dla wszystkich jest taki sam, ale równolegle można również otrzymać i klucz do wersji 6 z poprzedniej promocji. Niektórzy mają problem z właściwym instalatorem. mam taki który działa bez problemu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

destry5

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Maj 2010
Posty
265
Reakcje/Polubienia
0
czy to rozne instalki alco i Emmersa?, przy tej pierwszej pokazuje, ze nieprawidlowy klucz
282j2hj.jpg
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36222
Reakcje/Polubienia
25343
Miasto
Trololololo
a przy Emmersa instalce ??
 
Do góry