Bandicam na GOTD za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Bandicam – to oprogramowanie służące do nagrywania ( rejestrowania ) wszystkiego co dzieje się na pulpicie twojego monitora, pozwala na nagrywanie wybranego przez użytkownika obszaru lub całego ekranu, nagrywa także gry.

Dzięki Bandicam bez problemu nagrasz WOW, Minecraft, iTunes, YouTube, PowerPoint, kamerki internetowe, Skype, Video rozmowy i wiele więcej bez żadnego spowolnienia komputera.Bandicam może nagrywać wideo w rozdzielczości do 2560 × 1600 w wysokiej jakości (1080p Full HD nie jest możliwe) i pozwala wysłać plik do serwisu YouTube bez potrzeby konwersji.Program pozwala także kontrolować ( ustalić ) ilość FPS, oraz tworzyć zrzuty ekranu i zapisać je do formatów BMP, PNG i JPEG.

Interfejs programu jest w języku Polskim.
http://programyzadarmo.net.pl/2011/05/10/bandicam-na-gotd-za-darmo/
 

tedii

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Lipiec 2010
Posty
235
Reakcje/Polubienia
5
Czy ten program da się zainstalować po formacie? SN niewidoczny a program całkiem dobry!

pozdrawiam
tedii
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
tedii napisał:
Czy ten program da się zainstalować po formacie? SN niewidoczny a program całkiem dobry!

pozdrawiam
tedii
Powinno się dać .Wystarczy wyciągnąć instalkę z programu setup.exe
Sam tak robię z co niektórymi programami GAOTD :D
 

kris

Świeżak
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
26
Reakcje/Polubienia
1
Spóźniłem się nieco... mógłby ktoś podzielić się plikiem rejestru z numerem seryjnym na PM?
Dane można znaleźć w kluczach:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Z góry dziękuję. :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Ktoś już tu kiedyś podawał pewną stronę (zagraniczną) na której podawane są wyciągnięte instalatory i klucze rejestru z programów dostępnych na GOTD - podajcie proszę ten link do tej strony, czy forum - już sam nie pamiętam.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wyobraźcie sobie , że miałem ten instalator do programu Bandicam (gratisowy) na chomiku i... ku mojemu zdziwieniu (zauważyłem to dopiero dziś) został wykasowany przez administrację chomika i właściciela praw firmę: Bandisoft.com i to kilkanaście dni temu
Obrazek1.jpg

Co ciekawe plik ten został pobrany tylko raz, a wrzuciłem go na chomika i podałem adres jednej tylko osobie, która mnie o ten instalator prosiła mailem ( jeden z użytkowników portalu : Podajdalej.pl)
Pozostawiam tę wiadomość bez komentarza, a raczej z małym komentarzykiem: Uwaga na nadgorliwców!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
chomik stoi wysoko w google, zresztą jak szukałem tego bandicama wczoraj to też trafiłem na jakiegoś chomika ale nic już tam nie było, nie pamiętam czy to był twój.Kurde ale żeby producent uganiał się za starszą wersją której w dodatku nie można zaktualizować do najnowszej to już lekka przesada.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Dlatego właśnie mnie to zdziwiło...plik został usunięty 2 lipca(również w tym samym czasie kilka piosenek autorstwa Agnieszki Osieckiej). Miałem go wcześniej na dysku, który mi padł bezpowrotnie, w sumie bardzo ci dziękuję za namiar, pewnie jeszcze nie jednemu z nas się przyda.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25014
Miasto
Trololololo
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że usuneli ci instalatorek ze starej promocji, a np Tuneupów czy innych lewych, scrackowanych programów z innych chomików już nie.Na chomiku praktycznie każdy lewy soft można znaleźć.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Najwidoczniej to nie firma "produkująca" ten soft poprosiła o usunięcie go z Chomika ale firma, która zajmuje się jego dystrybucją w Polsce lub taka, która ma podpisaną umowę z producentem o ochronę jego praw autorskich.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Na Chomikuj,pl można znaleźć praktycznie wszystko. Zaczynając od programów (najnowszych wersji z kluczami i aktywatorami) skończywszy na filmach przed oficjalną premierą. Ale tylko niektóre chomiki (ewentualnie ich właściciele) są pod stałą kontrolą zwykłych donosicieli, a takich nie brakuje. Myślę,że administracja portalu woli dmuchać na zimne i z całą powagą wierzy donosom nie sprawdzając co rzeczywiście jest w treści pliku. Może jest to histeria po wpadce Megaupload ? Znam przykłady chomików zawieszonych z powodu tego, że udostępniali skany czasopism zrobione zwykłym skanerem w formacie PDF i kopie płyt z tych czasopism w formacie ISO. Na przykład:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nie wierzę żeby Komputer Świat przyczynił się do zablokowania tego konta, po prostu zwykła zawiść kogoś nazbyt życzliwego...
 

janekonkon

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Kwiecień 2018
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Gdyby ktoś potrzebował instalator do programu Bandicam ( wersja pełna z GOTD), program posiada już wbudowany klucz.
Promocja była w zeszłym roku
http://programyzadarmo.net.pl/bandicam- ... -za-darmo/
Bandicam 1.7.5 , programu nie można zaktualizować do nowszej wersji.

Poniżej instalator (spakowany na hasło)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Hasło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
To mnie tepa do jakies reklamy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry