Iolo System Mechanic 11 na 6 miesięcy za DARMO

przemeq

Wygadany
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
54
Reakcje/Polubienia
2
mac napisał:
Iolo System Mechanic 11 na 6 miesięcy za DARMO


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wypełniamy pola obowiązkowe. Danych o karcie kredytowej nie trzeba wypełniać. Klucz dostaniemy w drugim mailu. Promocja ważna 24 godziny.
Program do pobrania:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pierwszy link przenosi do "Pustego koszyka"?
Dziwne.
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Poprawiłem link w pierwszym poście.Teraz wszystko działa.
Dodatkowo gdy wypełnimy wszystkie dane i przeniesie nas na następną stronę musimy kliknąć na "Place Order"
4W2K5.png
 

przemeq

Wygadany
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
54
Reakcje/Polubienia
2
mac napisał:
Poprawiłem link w pierwszym poście.Teraz wszystko działa.
Dodatkowo gdy wypełnimy wszystkie dane i przeniesie nas na następną stronę musimy kliknąć na "Place Order"
4W2K5.png
Podziękował, działa. :suuper
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Program testowałem kilka miesięcy temu, kiedy również była 6-cio miesięczna promocja. Po instalacji Windows XP poprosił mnie grzecznie o ponowną aktywację, po czym chyba w skutek konfliktu Moda z modułem antywirusowym Mechanika system zaczął mi działać w żółwim tempie, o normalnym przeglądaniu stron nie było mowy przy moim połączeniu internetowym, a milczący dotychczas wiatrak na procesorze momentami dostawał niespotykanych spazmów aż do wycia włącznie. Nie trawię programów aż tak głęboko ingerujących w system, dodatkowo niemal bez przerwy sprawdzających legalność aktywacji. Ciarki mi chodzą po plecach jak pomyślę, że coś takiego mogłoby mi utrudniać życie przez pół roku…
 
Do góry