PhotoZoom Pro 2 za darmo !

A

Anonymous

Maybe to someone, it will be necessary
PhotoZoom Pro 2 for free
PhotoZoom Pro 2 to narzędzie służące do powiększania zdjęć cyfrowych. Umożliwia znaczne powiększenie zdjęć cyfrowych bez widocznej utraty ich jakości. Eliminuje często spotykanie przy powiększaniu problemy i skutki uboczne, jak efekt przesunięcia ogniskowej, utrata ostrości krawędzi lub szczegółów. Szczególnie przydatne dla twórców wydruków wiekoformatowych, DTP lub publikacji online.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Download link for Windows

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Got a e-mail from them:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25408
Miasto
Trololololo
zzzrrr1979 :yes master :dziękuję
 
A

Anonymous

Dobra robota. Bardzo dziękuję. Dzisiaj jedna BenVista przeszła mi koło nosa, a tu taka miła niespodzianka. Czy może jeszcze coś będzie z tej stajni graficznej?
Pozdrawiam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36305
Reakcje/Polubienia
25408
Miasto
Trololololo
Promocje na programy od tej firmy działają tyle że przeznaczone były dla niemców i wyczaili że polaki i inne narodziki wywąchali darmowe licencje to poblokowali ale wystarczy wejść z niemieckiego proxy i działa
1hxcJ.jpg
 

mkrzys

Wygadany
Dołączył
10 Maj 2011
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Jednak niedziała przynajmniej przez webproxy.
Po wypełnieniu formularza dostaniesz komunikat: "Przepraszamy, ten kod promocyjny jest nieważny"
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5644
Reakcje/Polubienia
4125
Miasto
Polska
OXYGEN THIEF napisał:

Beste Ant Bil,

Hartelijk dank voor het aanvragen van een licentie voor BenVista PhotoZoom Pro 2.
Ga naar de volgende link om uw aanvraag te bevestigen en uw persoonlijke activeringscode te ontvangen:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Als u vragen heeft en contact met ons wilt opnemen, antwoord dan niet op dit e-mailbericht maar gebruik ons online contactformulier:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Met vriendelijke groeten,
het BenVista team.


!!

Chyba, że zastanawiasz się nad językiem.

Językiem urzędowym jest język niderlandzki, a we Fryzji od niedawna także fryzyjski (vide np.:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Kluczyk zdobyłem bez problemu z polskiego IP, ale z chwilą pojawienia się informacji o promocji. W tej chwili, a jest późna noc, można wejść na stronę rejestracji programu poprzez ustawienie proxy przeglądarki - 78.46.192.214 : 3128 (działa) lub jakiegoś programu - użyłem darmowego OkayFreedom (też działa). Musiałem tylko zrestartować komputer. W ten sposób udało mi się przed chwilą zdobyć lickę na PhotoZoom Classic 3. Powyżej jest post OXYGEN THIEF, który podał link:

programy-z-promocji-freebies-f6/photozoom-classic-3-za-darmo-t11608-10.html#p60719

Tam można znaleźć więcej informacji na ten temat zdobycia programu.
 
Do góry