Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 - to nowy program antywirusowy od firmy Webroot przeznaczony do ochrony komputerów z zainstalowanym systemem Windows.Program jest bardzo lekki ( zużywa zaledwie kilka MB ), skuteczny, szybki i prosty w obsłudze.Zapewnia kompleksową ochronę przed trojanami, wirusami, rootkiatami, robakami, keyloggerami i innym znanym jak i nieznanym złośliwym oprogramowaniem. Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 może zostać zainstalowany obok innego programu antywirusowego, nie powodując przy tym żadnych konfliktów.

Kluczowe funkcje:

Antywirus
Antyspyware
Antyphishing czyli blokowanie podejrzanych stron które próbują wyłudzić dane (loginy, hasła itp)
Zapora sieciowa (Firewall)
Ochrona tożsamości
Ochrona podczas korzystania z serwisów społecznościowych
I wiele więcej
Licencja na 6 miesięcy wbudowana w instalator
Program do pobrania

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dobry wieczór. Serio szefie, nie będzie walki buldogów w moim lapku, tzn. McAfee Total Protection, Emsisotf Mamutu i Webroot? Tak od serca, warto to ściągać?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Jeśli szukasz czegoś co praktycznie nie obciąża komputera to Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 będzie najlepszym wyborem, lżejszego nie znajdziesz, ze skutecznością też jest dobrze. :wariat .
Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 + Mamutu + jakiś skanerek od czasu do czasu i powinno być dobrze.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
to jest specjalny instalator, więc pewnie wystarczy go sobie zachować.
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Program wygląda sympatycznie i rzeczywiście jest niezwykle lekki, podczas wstępnego skanowania wykrył dwa FP - Vit Registry Fix i Online Solution Privacy Cleaner - ale można to wybaczyć. Natomiast co chwile pokazuje przypominacza o założeniu konta i wszystko byłoby OK, gdyby w tym koncie nie trzeba było wpisać jakiegoś kodu (poza tym kodem, który już jest z automatu wpisany)...o jaki kod chodzi?
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
ichito napisał:
...o jaki kod chodzi?
Chodzi o osobisty, maksymalnie 6 znakowy kod bezpieczeństwa, który wybierało się przy rejestracji konta.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
Po 30-dniach odinstalowałem program Revo Uninstallerem usunąłem wszystkie pozostałości z rejestrów R.F.A jak i pozostałości w TEMP. Zainstalowałem ponownie i zarejestrowałem na inny adres E-mile i ponownie na koncie pojawiło się 180 dni !!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
bo to jest specjalny instalator dający te 180 dni, a licencja jest przypisywana do konta których możesz założyć nieskończoność wiele.Webroot już miał wcześniej taki instalator.
 

Avos

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Styczeń 2012
Posty
141
Reakcje/Polubienia
1
OXYGEN THIEF napisał:
bo to jest specjalny instalator dający te 180 dni, a licencja jest przypisywana do konta których możesz założyć nieskończoność wiele.Webroot już miał wcześniej taki instalator.
Tego nie wiedziałem,to dobre info. Webroot to bardzo lekki program i nie gryzie się z innym antywirusem.
Zainstalowałem go z ciekawości i tak zostanie(na razie)
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Wystarczy kliknąć na link i pobrać i mamy Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013 na 180 dni


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

:)
 

facecik

Wygadany
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
0
Niestety , coś się zmieniło z odliczaniem tego triala . Po świeżej instalacji pokazuje 87 dni triala, w nigdy wcześniej nie miałem tego Webroota na dysku.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Skoro nie miałeś to pewnie jakiś błąd na serwerze.
 
Do góry