OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
Keep PC/laptop safe from malicious activities, unwanted changes or potential threats like virus, spyware and human errors.

Get your computer disk volumes and inside files&folders protected with YesShield, which takes your disk in protection mode to undo changes. It works flawless and won't bring your system down, so that you can surf the internet safely and effectively.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

YesShield – to nowa aplikacja która łatwo i skutecznie chroni twój komputer przed niepożądanymi zmianami, atakami złośliwego oprogramowania czy błędami spowodowanymi przez użytkownika.

Zasada działania programu YesShield jest prosta, a to dzięki wykorzystaniu wirtualizacji dysku.Program posiada tzw: tryb chroniony w którym wszystkie zmiany na dysku chronionym wykonywane są wirtualnie i nie mają wpływu na dysk na którym znajduje się prawdziwy system.Możemy np: testować nowe programy, zawirusować komputer, usuwać pliki jakie chcemy a nawet zniszczyć system a i tak rzeczywisty system pozostanie nietknięty, ponieważ wszystkie operacje wykonywane były wirtualnie.Po wyjściu z trybu chronionego po wszystkich zmianach jakie dokonały się w systemie nie ma śladu, wystarczy tylko zrestartować komputer.Możliwe jest także dodanie wykluczeń czyli jakie pliki i foldery nie powinny korzystać z ochrony w trybie wirtualizacji (przydatne np. przy aktualizacjach baz antywirusów).Zmiany wprowadzane w wirtualnym systemie będą również zapisywane w rzeczywistym systemie ale tylko dla wykluczonych przez użytkownika lokalizacji.Program YesShield jest bardzo podobny (a może to nawet jego klon bo i spolszczenie pasuje) do programu Shadow Defender
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


x32

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
x64

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

OgYRp.png
F3YNB.png
IpGF9.png

7heEc.png
9c08n.png
 
Ostatnia edycja:

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za info.
Całkiem ciekawy program. Chyba go wypróbuje.
A może ktoś już go używał i podzieli się uwagami na jego temat?
A właśnie Oxy nie wiesz czy nie będzie konfliktów z AG?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
Andy napisał:
Dzięki za info.
Całkiem ciekawy program. Chyba go wypróbuje.
A może ktoś już go używał i podzieli się uwagami na jego temat?
A właśnie Oxy nie wiesz czy nie będzie konfliktów z AG?
Nie wiem bo nie instaluję wszystkiego co popadnie, ale jak zainstalujesz to napisz :wariat

a mi się Wydaje że ten soft to coś jak Rollback, SysRestore itp więc w AG musisz wyłączyć MBRGuard, zresetować i dopiero zainstalować ten YesShield
 
A

Anonymous

Karwasz twarz to Shadow Defender w innym wdzianku :yhy
GUnH7.png

3RYop.png

rwLT7.png

Nawet plik językowy pasuje :gracz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
fucktycznie po screenach bardzo podobny, może producent wynajmuje albo podiwanili mu, kluczyk wbudowany ale czy do odczytania ??


YesShield does not change Windows MBR when installing. As MBR is a special type of boot sector at the very beginning of partitioned computer mass storage devices, you may worry that the MBR will be changed after installing YesShield, but as a matter of fact, it can keep MBR untouched.

Nie modyfikuje MBR więc z nie trzeba wyłączać MBRGuard'a w AppGuardzie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Ja z instalacją nie miałem żadnych problemów, ale niestety na 8 jakoś nie chce mi się uruchomić...na chwilkę pokazuje się okno programu i znika, ...pewnie nie będzie działać z 8
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Nie pamiętam aż tak wiernego klona SD...a to, co Marsellus napisał o pasującej polskiej lokalizacji, to już wygląda na rewelacyjną wiadomość. Sama firma, jak sobie o niej poszukałem, to wygląda na to, że mieści się na Alasce w Anchorage...tak przynajmniej pisze w komunikacie niejaka Erica Swift z Vimxsoft
Anchorage, AK, October 25, 2012 --(PR.com)-- In order to provide system protection (for Windows Operating Systems) for user’s computer, Vimxsoft released YesShield. The new released YesShield is designed for computer users to restore their system back to its original state after a reboot, so that users can protect their computer system and surf the internet securely.
(...)
The Key Features of YesShield
-Prevent important folders or files from being changed after a reboot
-Prevent system from viruses and malicious software
-Reduce system downtime and maintenance costs
-Test new game and software in a safe environment
(...)
Contact Information
Vimxsoft
Erica Swift
570-581-3200

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Firma wg DomainTools nie ma adresu kontaktowego poza skrytka pocztową w Denver USA, a zarejestrowana jest dopiero od 21 sierpnia 2012 ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
Securitas napisał:
Ja z instalacją nie miałem żadnych problemów, ale niestety na 8 jakoś nie chce mi się uruchomić...na chwilkę pokazuje się okno programu i znika, ...pewnie nie będzie działać z 8
na win 8 nie ma trybu zgodności ??
a jeśli chodzi o braki to możliwe że jest to spowodowane tym że
News
Vimx announces new partition recovery software and disk protection software
to nowości, nawet firma nowa i jeszcze nie zrobili wszystkiego co zresztą jest napisane (coming soon na stronce)
widzę tam też jakiegoś vimx dvd ripper i jakiś converter

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

i pewnie to jest to co tak rozdają często (winx dvd ripper i winx converter od digiarty) tylko w innym opakowaniu.
Masa programów jest tak sprzedawana z tych promocyjnych to konwertery wideo, zgrywajki DVD.Jeden produkt sprzedawany pod kilkoma nazwami i kaska leci
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Skoro jest klonem SD to posiada wszystkie jego wady i zalety ....czyli używając SD mogę nie zaprzątać sobie nim głowy ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
prawdę rzekłszy może być że tak i może być że nie, najlepiej by było jakoś sprawdzić czy w ogóle są jakieś różnice, instalatorex zawsze warto zachować.
 
A

Anonymous

Niby logi z instalacji prawie takie same:
SD

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

YesShield:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Łączy się przy instalacji z 75.126.78.33:
General IP Information
IP: 75.126.78.33
Decimal: 1266568737
Hostname: 75.126.78.33-static.reverse.netpu.com
ISP: SoftLayer Technologies
Organization: Netpu Technology
Services: None detected
Type: Corporate
Assignment: Static IP
Blacklist:
Geolocation Information
Country: United States
State/Region: Texas
City: Dallas
Latitude: 32.9299
Longitude: -96.8353
Area Code: 972
Postal Code: 75244
Ale sterownik już nie ten sam :scratch

SD:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

YesShield:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
a z którą wersją SD porownywałeś, możliwe że w YesShield są jakieś zmiany w sterowniku, nie wiadomo i raczej nie będzie wiadomo.Shadow Defender nie dodawał czegoś do MBR ?? a z tego co wyczytałem to YesShield pozostawia MBR nietknięty. :wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35388
Reakcje/Polubienia
24425
Miasto
Trololololo
marsellus napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
a z którą wersją SD porownywałeś

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:lanie aha, teraz czekać aż ktoś napisze że to się nie liczy (teorie spiskowe) i ostatnia dobra wersja to 325 :wariat .Fajnie by było gdyby ten ktoś kto to wypuścił robił apdejty i aktualizował sofcik.
 
Do góry