Zoner Photo Studio 15 Home za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36319
Reakcje/Polubienia
25425
Miasto
Trololololo
Zoner Photo Studio 15 Home - to rozbudowana aplikacja służąca do zarządzania oraz edycji cyfrowych zdjęć.

Zoner Photo Studio 15 Home został wyposażony pokaźną ilość narzędzi służących do katalogowania, archiwizowania i umieszczania zdjęć w sieci. Program pozwala skopiować zdjęcia z urządzeń takich jak aparaty cyfrowe czy skanery i dokonać ich szybkiej korekty/edycji. Zoner Photo Studio 15 Home umożliwia także bardziej zaawansowaną edycję zdjęć, tworzenie panoram, fotografii 3D, kalendarzy, kartek pocztowych i wiele więcej.
http://programyzadarmo.net.pl/goto/173641
 
A

Anonymous

Czeski producent tego softu od dłuższego czasu, nie wiedzieć czemu, skutecznie unika wprowadzenia do programu, naszej rodzimej lokacji. Cicha zemsta za Zaolzie ?. :sarkazm
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Overlocker napisał:
Czeski producent tego softu od dłuższego czasu, nie wiedzieć czemu, skutecznie unika wprowadzenia do programu, naszej rodzimej lokacji. Cicha zemsta za Zaolzie ?. :sarkazm
W takim razie zostaję przy 14.
 

maxel

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Grudnia 2010
Posty
268
Reakcje/Polubienia
89
A u mnie norton wywalił (zpsres.pl.dll)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
program ciekawy :piwko
mam jeszcze pytanie, w jaki sposób można zdjąć ograniczenie na instalacje programu, tak, abym mógł go zainstalować w dowolnym czasie, a nie tylko w czasie promocji
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36319
Reakcje/Polubienia
25425
Miasto
Trololololo
mavio a dostałeś klucz ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36319
Reakcje/Polubienia
25425
Miasto
Trololololo
skoro masz klucz i instalator to twoje pytanie okazało się idiotyczne nieprawdaż ??
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
OXYGEN THIEF napisał:
skoro masz klucz i instalator to twoje pytanie okazało się idiotyczne nieprawdaż ??
nie mam doświadczenia z tymi promocjami; w niektórych trzeba zainstalować program od razu, bo później jest "po ptakach", ale skoro w tym przypadku tak nie jest, to przyznaję się do błędu :yes master
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2237
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
To Spolszczenie z chomika nie zadziała w tej wersji , bo jest przerobione za pomocą Restoratora ze spolszczenia z wersji 14 i to bardzo nieudolnie dodano tylko Łańcuch z angielskiej wersji, okna dialogowe w ogóle nie pasują , nic w tej bibliotece nie gra. Nie ma sensu robić instalki
 
A

Anonymous

Program Bardzo fajny .
Posiadam go już od pewnego czasu i śmiało mogę go polecić :ok
 
Do góry