Kaspersky PURE Total Security za darmo !

Najlepsza ochrona Twoich domowych komputerów

Kaspersky PURE  jest najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym Twoje komputery. Nasz produkt przeznaczony jest do ochrony wszystkich komputerów w Twoim domu oraz tożsamości cyfrowej Twoich bliskich, a także haseł, dokumentów, zdjęć, itp. Poza najnowszymi technologiami antywirusowymi, Kaspersky PURE  posiada zaawansowane funkcje ochrony oraz zarządzania – włącznie z możliwością zarządzania wszystkim komputerami w Twoim domu za pośrednictwem jednego urządzenia. Kaspersky PURE jest najbardziej kompleksowym i łatwym w zarządzaniu rozwiązaniem bezpieczeństwa.

Zalety

Wielokrotnie nagradzana ochrona przed zagrożeniami płynącymi z Internetu
Dzięki połączeniu najnowszych technologii antywirusowych firmy Kaspersky Lab – oprogramowania zainstalowanego na Twoim komputerze oraz daleko idących korzyści z chmury, Kaspersky PURE  stanowi dużo bardziej kompleksową ochronę niż rozwiązania działające jedynie w oparciu o chmurę. Zabezpiecz się przed szkodliwym oprogramowaniem oraz stronami phishingowymi podczas robienia zakupów i płacenia online oraz korzystania z portali społecznościowych.

Ochrona dla całej Twojej rodziny
Wielokrotnie nagradzane funkcje pomagają w ochronie Twoich dzieci oraz Twoich poufnych informacji. Możesz kontrolować dostęp do Internetu, aplikacji, gier i stron internetowych oraz ograniczyć lub rejestrować komunikację za pośrednictwem komunikatorów internetowych lub portali społecznościowych. Kaspersky PURE  może nawet zablokować możliwość transferu prywatnych danych np. numerów telefonów lub kart kredytowych.

Ochrona Twojej tożsamości cyfrowej
Kaspersky PURE  posiada zaawansowane funkcje chroniące Twoją tożsamość cyfrową podczas korzystania z Internetu. Menedżer haseł generuje silne hasła i przechowuje je w bezpiecznym, zaszyfrowanym miejscu oraz automatycznie loguje Cię na strony internetowe oraz do aplikacji. Najnowsze technologie ochrony przed phishingiem zabezpieczają przed oszustwami internetowymi a Wirtualna klawiatura dodatkowo chroni przed kradzieżą tożsamości oraz keyloggerami usiłującymi przechwycić wprowadzane numery kart kredytowych.
*Menedżer haseł nie działa z wszystkimi 64-bitowymi systemami operacyjnymi, aplikacjami oraz przeglądarkami

Ochrona wszystkich Twoich zasobów cyfrowych
Kaspersky PURE  pozwala na utworzenie terminarza wykonywania kopii zapasowych na zewnętrznym dysku lub nośniku USB, dzięki czemu chroni Twoje zdjęcia, muzykę oraz dokumenty w razie kradzieży, zguby lub awarii dysku twardego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz w łatwy sposób zaszyfrować swoje najważniejsze poufne informacje.

Zwiększenie wydajności Twojego komputera
Przechowywane przez komputer usunięte pliki oraz historia przeglądania mogą mieć wpływ na wydajność oraz narazić Twój komputer na niebezpieczeństwo. Zapewnij płynne działanie swojego komputera poprzez trwałe niszczenie dokumentów i usuwanie śladów aktywności korzystania z Internetu, plików tymczasowych, ciasteczek oraz zawartości Kosza.

Łatwe zarządzanie ochroną wielu komputerów
Dbanie o bezpieczeństwo Twoich bliskich jest teraz jeszcze prostsze. Kaspersky PURE  pozwala Ci na zarządzanie bezpieczeństwem wszystkich komputerów w Twoim domu za pośrednictwem jednego urządzenia. Dzięki temu możesz w łatwy sposób kontrolować wszystkie zadania bezpieczeństwa – uruchamianie skanowań i aktualizacji, tworzenie zadań wykonywania kopii zapasowych, rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa, odnawianie licencji oraz zdalne zarządzanie kontrolą rodzicielską.

Główne funkcje

 • Ochrona hybrydowa… siła ochrony w chmurze oraz ochrony zainstalowanej na Twoim komputerze
  Ochrona hybrydowa łączy w sobie najnowsze technologie firmy Kaspersky Lab – oprogramowanie antywirusowe zainstalowane na Twoim komputerze oraz ochronę w chmurze zapewniającą szybkość, skuteczność oraz globalne bezpieczeństwo informacji. Kaspersky PURE 2.0 eliminuje zagrożenia szybciej i skuteczniej niż kiedykolwiek wcześniej.
 • Kontrola systemu… ochrona przed nieznanym szkodliwym oprogramowaniem
  Kontrola systemu monitoruje podejrzane czynności wykonywane przez aplikacje oraz umożliwia cofnięcie zmian dokonanych w systemie przez szkodliwe oprogramowanie. W celu zapewnienia jeszcze skuteczniejszej ochrony przed nowym i nieznanym szkodliwym oprogramowaniem, analizie podlega więcej zdarzeń oraz wykorzystywane są informacje zgromadzone przez inne komponenty oprogramowania.
 • File Advisor… natychmiastowe informacje pochodzące z chmury
  Klikając opcję „Sprawdź reputację w KNS” (Kaspersky Security Network), możesz uzyskać informacje na temat reputacji dowolnego pliku wykonywalnego, aplikacji lub skryptu. Natychmiast otrzymasz informację o nazwie pliku, jego rozmiarze, dacie utworzenia oraz ostatniej modyfikacji, poziomie zagrożenia, podpisie cyfrowym, lokalizacji, dystrybucji, itp.
 • Kontrola sieci domowej… łatwe zarządzanie wieloma komputerami
  Kaspersky PURE 2.0 posiada funkcję Kontroli sieci domowej, która umożliwia zarządzanie ochroną wielu komputerów za pośrednictwem jednego urządzenia należącego do sieci. Kontrola sieci domowej pozwala na uruchamianie skanowań i aktualizacji, tworzenie zadańwykonywania kopii zapasowych, rozwiązywanie problemów bezpieczeństwa, odnawianie licencji oraz zdalne zarządzanie kontrolą rodzicielską.
 • Menedżer haseł… wygoda i bezpieczeństwo
  Menedżer haseł pomoże Ci utworzyć silne hasła, zabezpieczy wszystkie informacje dotyczące Twoich kont jak również automatycznie zaloguje Cię na strony internetowe oraz do aplikacji.
 • Kontrola rodzicielska… bezpieczeństwo Twoich dzieci
  Kaspersky PURE 2.0 umożliwia Ci zdalne monitorowanie i/lub ograniczanie aktywności Twoich dzieci podczas korzystania z komputera i Internetu oraz komunikowania się online. Z pomocą Kaspersky PURE upewnisz się, że Twoje dzieci są bezpieczne i odpowiedzialne podczas korzystania z Internetu – nasze rozwiązanie zagwarantuje im bezpieczeństwo również wtedy, gdy nie możesz przy nich być osobiście.
 • Kopia zapasowa i przywracanie… ochrona cennych plików
  Funkcja tworzenia Kopii zapasowych oraz przywracania pomaga zabezpieczyć Twoje cenne zdjęcia, muzykę oraz dokumenty w razie kradzieży, zguby lub awarii dysku twardego. Dla zwiększenia bezpieczeństwa możesz także zaszyfrować swoje najważniejsze poufne informacje.

Licencja jest 6 miesięcy, klucz działa z polską wersją którą  możecie  pobrać tutaj.

Strona z promocją.

Promocja dla użytkowników Facebooka.

Znajdziecie tam także inne programy zabezpieczające w tym  Webroot SecureAnywhere Antivirus 2013 na 6 miesięcy, Panda Internet Security 2013 na 6 miesięcy i inne.

Pogadanka na forum

VN:F [1.9.22_1171]
Oceń program
Rating: 6.0/6 (2 votes cast)
Kaspersky PURE Total Security za darmo !, 6.0 out of 6 based on 2 ratings
Podziel się na / Share on:
 • Facebook
 • Twitter
 • Blip

Odpowiedzi: 16 do tego wpisu.

 1. Autor: ard dnia 17.10.12 o godz. 20:40

  A tak po polsku to, co to w ogóle jest ?

 2. Autor: Oxygen Thief dnia 17.10.12 o godz. 20:48

  Klucz pasuje do polskiej wersji, a drugiej cześci twojego pytania nie rozumiem.Masz info na forum

 3. Autor: ard dnia 17.10.12 o godz. 21:21

  To takie 10 w 1. Ta wersja do pobrania z maila , która przychodzi z kluczykiem jest w języku polskim? Czy trzeba pobierać inną z ze strony Kaspra?

 4. Autor: Oxygen Thief dnia 17.10.12 o godz. 21:34

  Dalej ciebie nie rozumiem.

  Pobierasz polską wersję ze strony kaspersky i aktywujesz tak jak masz napisane w mailu z kluczykiem nie inaczej.http://www.kaspersky.pl/pure

 5. Autor: Securitas dnia 17.10.12 o godz. 21:35

  Pobierz sobie wersje pl i aktywuj ja kluczem ktory dostaniesz w e-mailu

 6. Autor: Arti dnia 17.10.12 o godz. 22:55

  wie ktos jak jest liczony czas tych 6 mies?, mam jeszcze wazny ESET wiec bym aktywowal za jakis czas.. , nie mialem kontaktu z Kasperskim.

 7. Autor: Zbyniek dnia 18.10.12 o godz. 13:25

  Ja też mam Avire ważną jeszcze do sierpnia następnego roku. Do kiedy trzeba aktywować tego Kaspra?

 8. Autor: Oxygen Thief dnia 18.10.12 o godz. 14:03

  Zapytajcie na PW Facebooka Kasperskiego w końcu go polubiliście

 9. Autor: Karol dnia 18.10.12 o godz. 17:33

  „Bezpłatny 6-miesięczny okres próbny jest dostępny tylko dla osób, które nie korzystały z wersji testowej oprogramowania. Oferta jest ważna tylko 30 dni.”

  Być może 30 dni na aktywację tak jak ważność oferty.

 10. Autor: dawidof dnia 18.10.12 o godz. 18:00

  czy po instalacji program przypomina się o tym że posiadamy wersją 6 miesięczną, strasznie denerwujące są te pojawiające sie inforacje podczas uruchamiania av?

 11. Autor: sebad dnia 18.10.12 o godz. 19:23

  Co prawda dostałem kluczyk ale chyba zostanę przy norton AV 2013 bo mam jeszcze 167dni do końca. Z kacprem mam takie wspomnienia, że co chwilę odcinał dostęp do internetu. Pomagało wyłączenie zapory. Czasami restart kompa. Strasznie denerwujące dlatego wolę nortona. Nawet IS nie było problemów i działał ok.

 12. Autor: Oxygen Thief dnia 18.10.12 o godz. 19:31

  Bez sensu, pewnie wystarczyło tylko skonfigurować zapkę, zresztą kiedy to było?
  To tak samo jak ja bym napisał że nie zainstaluje Nortona bo to muł (kiedyś był a teraz w sumie jeden z najlżejszych)

 13. Autor: adam dnia 18.10.12 o godz. 21:45

  Na procku celeron g530 i 4 GB ramu Kaspersky Pure działa niezauważalnie (co mnie nawet zaskoczyło) i jest to chyba najlżejszy pakiet IS jaki testowałem. Więc bez strachu można go spokojnie instalować nawet na słabszych maszynach

 14. Autor: kris68n dnia 19.10.12 o godz. 18:03

  Order validation exception
  Promocode: Max activation has been reached

 15. Autor: Oxygen Thief dnia 19.10.12 o godz. 22:20

  1 konto 1 program i jedno żądanie o klucz, wszystko działa dalej.Klucze będą rozdawać przez 30 dni.

 16. Autor: maniek8902 dnia 20.10.12 o godz. 19:01

  Tak wszystko działa jak należy używałem kiedyś Kaspra ale blokował za dużo teraz widzę dużą poprawę,przetestuje i jak będzie tak jak do tej pory to zakupię lickę..pobrałem instalkę z tąd PL http://www.kaspersky.pl/pure i aktywowałem za pomocą dołączonego klucza i śmiga na windows7 x64 bez problemu licka na 183 dni,brak komunikatów o wersji próbnej:)

Skomentuj ten wpis

*


+ dziewięć = 12