Konkurs!Ashampoo Burning Studio 16

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pani Melanie z Ashampoo GmbH za co dziekuje :klawik.
mam do rozdania 7 licencji Rewelacyjnego Programu
Ashampoo Burning Studio 16


7676affd317c06dbmed.jpg

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • http://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/4510/burning-software/Ashampoo-Burning-Studio-16
Dlaczego??
Ashampoo Burning Studio 16
Ponieważ Jest Znakomity!!

Najlepszy program do nagrywania CD, DVD, Blu-ray Disc
18c0a2a409792b4emed.jpg

Nagrywaj dane, filmy i muzyke na CD, DVD oraz Blu-ray Disc
Ashampoo Burning Studio 16 pozwala nagrywac dane, filmy oraz pliki muzyczne na CD, DVD oraz Blu-ray Disc wygodnie i z latwoscia. Twórz cokolwiek chcesz od prostych danych na CD do wyrafinowanych materialów wideo z dodanymi napisami.

147d9526a2ed7434med.jpg

Nowe Ashampoo Burning Studio 16 nagrywa dane, filmy lub muzyke na dowolny nosnik CD, DVD oraz Blu-ray Disc. 16 lat doswiadczenia pozwolilo stworzyc oprogramowanie oferujace maksymalna kompatybilnosc i przyjazny interfejs Uzytkownika. Rozszerzona funkcjonalnosc z zakresie multimediów pomaga Uzytkownikom na tworzenie bardziej ambitnych efektów filmowych z wlasnymi cieciami w scenach czy napisami wprowadzajacymi realizm.
b3350d0fbc91c702med.jpg

Nagrywanie danych, kopiowanie nosników lub tworzenie kopii zapasowych takze jest proste i przyjemne. Profesjonalne tworzenie archiwów z danymi mozliwe jest takze z wykorzystaniem nosników M-DISC oraz najnowszych BDXL z funkcja ochrony haslem. Uzytkownicy ponadto moga zgrywac muzyczne CD do wlasnych CD z indywidualnie zaprojektowanymi okladkami, dopasowana korekcja dzwieku oraz rozpoznawaniem nieznanych tytulów utworów. Nowe funkcje jak listy szybkiego dostepu, okladki mozaikowe oraz ponad 500 usprawnien zwiekszaja uzytecznosc aplikacji oraz dodaja jej nowe cechy.
3eb31be4272891abmed.jpg

Najwazniejsze funkcje:
- Nagrywaj i kopiuj dane na Blu-ray, DVD oraz CD
- Przycinaj, produkuj i nagrywaj filmy z latwoscia
- Wyodrebniaj, konwertuj i nagrywaj muzyczne CD
- Twórz pokazy slajdów z muzyka, napisami i efektami
- Ochrona haslem kopii zapasowej dzieki wsparciu M-DISC
- Menu, tematy i szablony na rózne okazje
- Przegladaj, nagrywaj i twórz obrazy nosników
- Kopia zapasowa danych z urzadzen mobilnych (telefony, komputery, itd.)

7de7043fb6bd89bdmed.jpg

System operacyjny:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows 10
Oprogramowanie:
Windows Media Player 10 (lub nowszy)
.NET Framework 4.0
DirectX 9.0c
Komputer
Procesor:
Jednordzeniowy procesor 1GHz
Dwurdzeniowy procesor z min. 1,8GHz jest wymagany do tworzenia wideo i pokazów slajdów na nosnikach optycznych .

bc139f4e6bd6829bmed.jpg

Pamiec:
2 GB lub wiecej
Wolne miejsce:
250 MB dla instalacji
Do 9 GB na pliki tymczasowe (DVD)
25/50 GB na pliki tymczasowe (Blu-ray)
100 GB na pliki tymczasowe (Blu-ray XL)
Karta graficzna:
Karta kompatybilna z DirectX 9 ze wsparciem Pixelshader v2.0 z minimum 128 MB V-RAM.
Minimalna rozdzielczosc: 1280 x 1024
Karta dzwiekowa:
Dowolna karta dzwiekowa (na plycie glównej lub na USB)

cbf4fbd24d87071dmed.jpg

Więcej info
  • http://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/4510/burning-software/Ashampoo-Burning-Studio-16
Pobieranie
  • http://www.ashampoo.com/ashampoo_burning_studio_16_sm.exe
Pakiet medialny
  • http://www.ashampoo.com/mediapacks.php?idstring=4510

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Ashampoo Burning Studio 16
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 16.04.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

jasonX

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2015
Posty
149
Reakcje/Polubienia
987
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Ashampoo Burning Studio 16 gives you a wide variety of options to burn/backup any data to the disk, for example, photos, videos, text documents, and so on; add everything without limit! You can create simply a new disk or a disk with more advanced features, namely, New disk + disk spanning, New disk + autostart and Encrypted disk (---a disk protected with a password to avoid its unauthorized use). It also llows you to update previously created disks by adding new files and folders to them. The M-Disc has a mineral layer to create a disc with an endurance about a thousand years. Availability is of 25GB and 100GB Blu-ray discs.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


--

Ashampoo Burning Studio 16 daje Ci szeroki wachlarz opcji nagrywania/backup danych na dysku, na przykład, zdjęcia, filmy, dokumenty tekstowe i tak dalej; dodać wszystko bez limitu! Można utworzyć po prostu nowy dysk lub dysk z bardziej zaawansowanych funkcji, a mianowicie, nowy dysk + dysk obejmujących, nowy dysk + autostart i zaszyfrowany dysk (---dysku chronionego hasłem do uniknięcia nieautoryzowanego). To również ³±czenie ty wobec uaktualnić poprzednio utworzone dyski przez dodanie nowych plików i folderów do nich. M-Disc ma warstwy mineralnej do tworzenia płyt z wytrzymałości około tysiąc lat. Dostępność jest 25GB i 100 GB Blu-ray dysków.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Używam / używałem różnych wersji Ashampoo Burning Studio.
Najdłużej ABS 12 i ABS 2014.
Nigdy nie miałem z nimi najmniejszego problemu.
Teraz mam zamiar zakupić nagrywarkę BD, a więc program
obsługujący ją powinien być jak najlepszy i możliwie nowy.
Mam nadzieję, że Ashampoo Burning Studio 16 bedzie takim.
programem.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Mam tylko okrojoną /lekką/ wersję giveaway. Wersja Pro jak najbardziej wskazana - tym bardziej, że ponownie zawiodło Nero ... /co jakiś czas, gdy niezbyt często nagrywam - Nero zawodzi/. Ashampoo BS jakoś nie ma z niczym problemów. Biorę udział, bo przyda mi się do natychmiastowej instalacji. :szef
Powodzenia dla pozostałych uczestników.
Dzięki za konkurs
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Używam Ashampoo Burning Studio 9 ,bardzo cenie sobie ten program.
Zalety:
Wybór motywów (wygląd,kolor,skórka) dla mnie jest to ważne.
Wspiera różne formaty do nagrywania płyt CD/DVD/BLU-RAY
Duża ilość funkcji: tworzenie okładek, płyt z muzyką ,filmami, szyfrowanie płyty, kopie zapasowe
Mała ilość miejsca na dysku, nie to co niektóre kombajny
Tryb kompaktowy (przenieś i nagraj)
Każda płyta zostaje nagrana na 100% :hura
Na koniec: lubię używać tego programu

Zgłaszam się do konkursu po v.16
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Po zmianie kompa mojej partnerki który uległ awarii
jestem zmuszony skompletować wszystkie potrzebne rodzaje aplikacji,
program do wypalania płyt jest niezbędny.
Używam osobiście Ashampoo Burning Studio i jestem z niego bardzo zadowolony.
Bardzo fajnie by się złożyło gdyby na drugim kompie też się udało zainstalować ten program.
Biorę udział w konkursie na ten zacny soft również na stronce jorna
Jeżeli udam mi się jakimś trafem wygrać w obu konkursach to poproszę o przekazanie kolejnej osobie z listy lub osobiście wybranej przez organizatora konkursu.
Dziękuję Pani Melanie z Ashampoo za gest i angellomichel387 za zorganizowanie kolejnego świetnego konkursu.
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Witam. tego programu używam od wielu lat. Skończyłem na wersji 14 i żadna do tej pory mnie nie zawiodła. Program intuicyjny w obsłudze i skuteczny. Mam nadzieję że wersja 16 też taka będzie i dlatego spróbuję szczęścia.
 

leonbokser

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Marzec 2011
Posty
9
Reakcje/Polubienia
5
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Cenie sobie ten program,intuicyjny i skuteczny a do wypalania płyt niezbędny. Porównując z innymi programami Ashampoo Burning Studio--- zawsze na pierwszym miejscu za skuteczność, bezawaryjność. Poprzednie wersje nigdy mnie nie zawiodły. Dlatego spróbuję szczęścia.
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Very good recording program, really much use this type of automatically to record games, thank you for the contest.
 

Andi

Wygadany
Dołączył
22 Luty 2011
Posty
73
Reakcje/Polubienia
0
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Program jest bardzo dobry. wypala płyty znakomicie i co najważniejsze nie jest olbrzymim kombajnem.
Cenię w nim prostotę, a że potrzebuję dobrego programu do nagrywania płyt, to zapisuję się do konkursu.
 

dczerwo

Wygadany
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
52
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Ashampoo Burning Studio używam od lat. Obecnie mam zainstalowaną kilkuletnią wersję 2010 Advanced. Chętnie wymieniłbym na nowszą z niniejszego konkursu.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Ashampoo Burning Studio jest bardzo przydatnym i rozbudowanym programem multimedialnym nie tylko do nagrywania płyt. Używam starszej wersji, uzyskanej dzięki temu forum :piwko jednak w związku ze zbliżającą się przesiadką na win 10 przydałby się upgrade do najnowszej odsłony programu kompatybilnej z tym systemem.
Zgłaszam chęć udziału w konkursie.

Dziękuję.
Pozdrawiam.
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Obecnie używam Ashampoo Burning Studio 2015.Program ten bardzo mi przypadł do gustu , chętnie zamienił bym ją na pełną wersję Ashampoo Burning Studio 16 .
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!Ashampoo Burning Studio 16

Program zapewne musi być dobry .Obecnie mam wersje 2015 i nie narzekam a że jest rok 2016 to pora na przesiadkę na nowszą wersje.
Pozdrawiam i dziękuje za konkurs
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

I am using Ashampoo Burning Studio for more than a year and quite satisfied with the outcome.
 
Do góry