Konkurs!Ashampoo HDD Control 3

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pani Melanie z Ashampoo GmbH za co dziekuje :klawik.
mam do rozdania 7 licencji kolejnego Znakomitego Programu
Ashampoo HDD Control 3


15c928516a8805fdmed.jpg

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • http://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0365/system-software/Ashampoo-HDD-Control-3

Dlaczego???
Ashampoo HDD Control 3
Ponieważ To Cudo!!!

Narzedzie do kompletnego monitorowania zywotnosci Twoich dysków twardych
5373b9bbcdb04ed5med.jpg

Ashampoo HDD Control 3 ksztaltuje najwieksza pamiec Twojego PC - dysk twardy. Nizsze czasy dostepu, usuwanie przestojów, ochrona przed utrata danych oraz wczesne wykrywanie oznak awarii.
9957751921e64a82med.jpg

Utrata danych jest powaznym problemem. Calkowita awaria dysku twardego to katastrofa. Ashampoo HDD Control 3 zapewnia wczesny system ostrzegania przed awariami i daje Uzytkownikowi czas na wykonanie kopii zapasowych przed wystapieniem faktycznego problemu.
b35b2b1231998e30med.jpg

Ashampoo HDD Control 3 przychodzi z zupelnie nowym, przejrzystym i ustrukturyzowanym interfejsem. Wszystkie istotne informacje sa zebrane na ekranie startowym, dzieki czemu dostepny jest pelen raport zywotnosci kazdego dysku twardego.
f7af176aa9c91afbmed.jpg

Nowy widok historii pomaga przewidziec przyszle zadania i pozwala przeanalizowac sytuacje przed wypadkiem. Uzytkownicy moga przegladac pojedyncze parametry, jak temperatura dysku, np. w celu sledzenia przegrzania. Program wyswietla powiadomienia o nieprawidlowosciach i moze powiadomic o nich poprzez wiadomosc email, jesli jest taka potrzeba. Najnowsza wersja wspiera takze funkcje sieciowe monitorowania zywotnosci do trzech komputerów PC w sieci domowej.
168e953f9c150b41med.jpg

Posród cech monitorowania zywotnosci, aplikacja przychodzi z zespolem narzedzi do obslugi i porzadkuje Twoje napedy. Mozesz wykrywac i usuwac klopotliwe oraz powielone pliki lub tez usuwac wrazliwe dane bez mozliwosci ich odzyskania. Mozna takze odzyskac przypadkowo usuniete pliki.
f7be0961e6f8cc87med.jpg

Ashampoo HDD Control 3 laczy w sobie wszystkie narzedzia do obslugi dysków twardych w jednym, jednoczesnie zapewnia dobra inwestycje w bezpieczenstwo danych.
9395bc71ceb87596med.jpg

- Efektywne monitorowanie zywotnosci dysku twardego w tle
- Automatyczne powiadomienia wlaczajac komunikaty email
- Monitorowanie do 3 komputerów w sieci
- Optymalizacja SSD dzieki kreatorowi SSD
- Narzedzia do obslugi i porzadkowania napedów
- Uruchamiaj S.M.A.R.T. oraz testy powierzchni dysku

bbbd7e4deec02002med.jpg

System operacyjny:
Windows 10, Windows 8 / 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Komputer:
Dowolny komputer pozwalajacy uruchomic powyzszy System operacyjny.
Pozostale:
Pelne prawa administracyjne wymagane do uruchomienia programu.

abcc920c9714df22med.jpg

Więcej info
  • http://www.ashampoo.com/pl/pln/pin/0365/system-software/Ashampoo-HDD-Control-3
Pobieranie
  • http://www.ashampoo.com/ashampoo_hdd_control_3_sm.exe
Pakiet medialny
  • http://www.ashampoo.com/mediapacks.php?idstring=0365

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Ashampoo HDD Control 3
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 16.04.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

VinDiesel

Świeżak
Dołączył
15 Luty 2016
Posty
14
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!!!Ashampoo HDD Control 3

Very good program to monitor hard drive and know the health of it.
 

Anakondawaz

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Listopad 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
4
Re: Konkurs!!!!Ashampoo HDD Control 3

Bardzo dobry program do monitorowania dysku a także można nim zrobić defragmentacje
Dlatego zgłaszam się do konkursu
Dziękuje za konkurs
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thanks for the giveaway.

Ashampoo HDD Control protects you against data loss by helping you in early detection of Hard Disk failure.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway angellomichel387. This is a good software for monitoring HDD stats so I want to win the license for this purpose. Many thanks, :suuper
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Ashampoo HDD Control is the best monitor and detecting tool of your hard disk to notify you of any error or problem thus caused to prevent from total data loss and system breakdown in view of hard disk failure. That is why I would like to win this giveaway.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Programów do monitorowania dysku jest jak na lekarstwo dobrych. Po testach tego softu widzę że jest rozbudowany i sprawia wrażenie solidnego programu jak wszystko od Ashampoo . Proszę mnie dopisać do listy biorących udział w konkursie .
 

Amadeus

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Program ma bardzo dobre opinie więc chętnie go wypróbuje. Lubię programy Ashampoo i myślę że opinie się potwierdzą. Zgłaszam się do Konkursu.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Program który na bieżąco pokazuje temperaturę naszych dysków oraz uszkodzenia sektorów.Kiedyś używałem tego programu w wersji 2,ale zapodział mi się klucz,więc chętnie spróbuję nowego wydania.Dziękuję za konkurs.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Korzystam z programów firmy Ashampoo i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam stary dysk z bad sectorami więc program pomógłby mi go monitorować, dodatkowo podając bardzo dużo przydatnych danych o jego stanie.
Dziękuję za konkurs.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki angellomichel za konkurs i Pani Melanie z Ashampoo za licencje. :dziękuję Korzystam z tego programu w niższej wersji. Przydaje mi się do kontroli dysku twardego, tym bardziej że mam 1 uszkodzony sektor. Powinienem zatem na bieżąco kontrolować stan HDD. Podoba mi się, że program łączy w sobie kilka funkcji oprócz monitorowania tj. odzyskiwanie skasowanych plików, defragmentację, funkcje czyszczące dysk, trwałe niszczenie danych, analizę poszczególnych partycji. W najnowszej wersji programu doszły nowe opcje, a zmieniony interfejs jest dużo bardziej przejrzysty i znacząco usprawnia obsługę programu. Zatem startuję w konkursie.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Gratulacje! :piwko
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thank you angellomichel387 for your license. I tried to sent you a PM but the message remained in the outbox. :)
 
Do góry