Konkurs ! - Comodo Internet Security Pro 8

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
cis-pro-box1.png


Specjalnie dla użytkowników PZD -
10 rocznych licencji na Comodo Internet Security Pro 8


------------------------------------------------------------------------------------------

Comodo Internet Security to płatny pakiet zabezpieczający składający się z cenionej przez wielu użytkowników na świecie zapory systemowej Comodo Firewall i programu antywirusowego Comodo AntiVirus.

Firewall oferowany przez pakiet Comodo Internet Security zapewnia ochronę komputera dzięki funkcji monitorowania uruchamianych aplikacji (baza programu posiada ponad 10 000 rozpoznawanych programów), sieci (protokoły, pakiety) oraz opcji zaawansowanej analizy działania programów. Program antywirusowy Comodo AntiVirus poza funkcją ochrony w czasie rzeczywistym oferuje również ciekawy moduł odpowiedzialny za blokowanie dostępu do niektórych elementów znajdujących się w systemie w tym ważnych folderów startowych, lokalizacji systemowych czy kluczy w rejestrze.

Dodatkowym walorem aplikacji jest niskie wykorzystywanie zasobów systemowych oraz możliwość definiowania bezpiecznych aplikacji.
źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

------------------------------------------------------------------------------------------
Szczegółowe informacje o programie znajdziecie pod tym odnośnikiem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Comodo Internet Security Pro 8.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia 2015 roku.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 26.08.2015.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random. //
The persons who receives a licenses, will be drawn by random portal.

------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Comodo ma switeny firewall , sandboxa i jest w dodatku darmowy.Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych pakietow IS .Z checia wezme udzial w konkursie.
 

william1955

Świeżak
Dołączył
25 Listopad 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
10
Używałem przez jakiś czas CIS Premium i jakoś nigdy nie miałem problemów opisywanych na różnych forach. Po prostu wszystko działało jak trzeba, nie obciążało systemu a nawet sprawnie aktualizowana była baza sygnatur.
Jednym zdaniem, bardzo dobry pakiet ochronny, bez niepotrzebnych dodatków w postaci n.p. ochrony rodzicielskiej czy też modułów otymalizacji i czyszczenia systemu.
Chciałbym więc wypróbować CIS w trochę bardziej zaawansowanej wersji.
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Witam posiadałem parę lat temu wersje pro tego doskonałego pakietu zabezpieczającego i byłem bardzo zadowolony z jego lekkości i niezawodności .Dlatego chętnie wezmę udział w konkursie.
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Na początku bardzo dziękuje za konkurs
Chciałbym wygrać jedną licencje ponieważ dużo dobrego słyszałem o Comodo i powiem że chciałbym go wypróbować czy faktycznie tak jest i jak będzie to zagości u mnie na dłużej
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Muszę przyznać, że nigdy nie używałem tego pakietu. Ale biorąc pod uwagę wypowiedzi moich przedmówców i to, że potrzebuję jeden pakiet zabezpieczajacy na komputer syna chetnie wezmę udział w Konkursie na Comodo Internet Security Pro 8.
Jednocześsnie dziekuję ORGANIZAT0ROWI za udostepnienie Konkursu :piwko
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Wszystkim startującym życzę powodzenia i wygranej. :ok :)
Jednocześnie dziękuję bardzo ORGANIZATOROWI za kolejny konkurs, w którym nie mogę wziąć udziału. :p
Zasady konkursu :
(...)
3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed 1 stycznia 2015 roku.
Dlaczego właśnie taki warunek, a nie np. "zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu i mający minimum 10 pochwał"? Dlaczego tylko długość stażu na forum się liczy, a nie jego jakość? Dlaczego wykluczać kogoś zarejestrowanego - np. pół roku temu, choćby miał z 500 postów i tyle samo pochwał, a jednocześnie dawać zielone światło komuś, kto - znów przykładowo: przez 3 lata obecności na forum napisał 1 post?
Hmmm. To chyba jest poza mną. Nie sposób zrozumieć, co szanowny kolega moderator "miał na myśli".

Ale spoko: bez urazy - tym razem nie mam żalu. spox

Natomiast zerknę na stronę porównania różnych wersji Comodo IS:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- żeby zobaczyć, czym dokładnie różni się np. CIS Pro od CIS Complete, albo pod jakim względem Pro przewyższa darmowego CIS (czyli: na co dokładnie zostałem pozbawiony szansy).
Co do tej ostatniej kwestii, to widzę, że Pro ma dwie przewagi:
Immediate, Live Expert Virus Removal
Our Experts will clean your PC, uninstall old antivirus, and ensure your PC remains clean.
Virus Free Guarantee
Covers your PC with up to $500 for repair costs, should your PC become infected with a virus or malware and we can't restore you to working condition.
To "up to $500 for repair costs" brzmi nieźle, ale tak poza tym sam program ma identyczne funkcje i zabezpiecza PC tak samo jak wersja free, więc za bardzo się nie gniewam na ORGANIZATORA.
Gdyby chodziło o wersję Complete, to już trochę żalu bym do niego miał - o ten bezsensowny warunek. :nea
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dzięki za konkurs. :dziękuję
Zależy mi na tym programie AV z czystej oszczędności - kupiłem lickę Kaspersky IS Multi Device na 3 urządzenia a mam 4. Comodo miałem wcześniej, ale w wersji okrojonej z jakiegoś promo. Wirusów nie przepuszczał, więc się sprawdzał. Ze spamem nic nie robił i to było minusem pakietu /może ze względu na te "okrojenia"/. Brakuje mi jednej licencji więc biorę udział.
Powodzenia życzę innym uczestnikom konkursu. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry