Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

Darmowe licencje do wygrania

KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

Postprzez andyxa » 21 Gru 2016 18:21

Dzięki uprzejmości Pani Sylwii z Corel ,której dziękuję do wygrania są 2 licencje lifetime
Corel Video Studio Pro X9.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Corel VideoStudio Pro to program do montażu i obróbki wideo, z możliwością nagrywania pulpitu i synchronizowania materiałów z kilku kamer – w wersji Pro z 4, w wersji Ultimate z 6.
Corel VideoStudio ma bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy zarówno użytkowników początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Corel VideoStudio Pro oferuje szereg użytecznych materiałów, wśród których znaleźć można profesjonalnie opracowane szablony RevoStock, efekty wideo o studyjnej jakości, wiele płynnych przejść, przykładowe ścieżki śledzenia i utwory do wykorzystania w ścieżce dźwiękowej. Ponadto dzięki przyspieszeniu sprzętowemu kart graficznych i dobrej obsłudze procesorów wielordzeniowych oprogramowanie pozwala na znacznie szybszą niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań edycję i renderowanie tworzonych materiałów.

Aplikacja oferuje funkcje przechwytywania ekranu — przygotowywania samouczków, nagrywania pokazów slajdów, a nawet opracowywania demonstracji gier. Zwłaszcza w kontekście materiałów edukacyjnych przyda się wprowadzona w tej wersji programu obsługa HTML5, co pozwala dodać do filmów elementy interaktywne, łącza internetowe, czy choćby zwykłe napisy. Całość uzupełnia możliwość importu wielowarstwowych grafik przygotowanych w PaintShop Pro, które można umieszczać na osobnych ścieżkach, przeznaczonych na multimedia, grafikę lub napisy. Ścieżki w tej wersji programu można ukrywać podczas edycji i zapisywania materiału.

W skład programu wchodzi również narzędzie DVD Movie Factory Pro służące do tworzenia oraz nagrywania nośników DVD i Blu-Ray
źródło dobreprogramy

screeny

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

obrazek

więcej info
http://www.videostudiopro.com/en/products/videostudio/pro/#overview

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Corel Video Studio Pro X9
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 3.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
[/quote]

Pochwały przyznane za posta: 13
Image
Awatar użytkownika
andyxa
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 1614

Re: KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

Postprzez Rycho » 21 Gru 2016 23:40

Wykonuje ostatnio różne filmiki, które potem potrzeba zmontować ( dodać czołówki efekty przejścia itp). Używam różnych programów w okrojonych wersjach. Program Corel Video Studio Pro pozwolił by mi na profesjonalny montaż bez potrzeby używania wielu różnych programów.
Awatar użytkownika
Rycho
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 66

Postprzez alojzy » 22 Gru 2016 11:41

Mój syn bawi się w różnego rodzaju montaż filmików robi to na razie na jakiś marniawych programach, więc chętnie sprezentowałbym mu jakiś w miarę profesjonalny program do obróbki video, niech się młodzież edukuje :) Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
alojzy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

Postprzez hmmkot » 22 Gru 2016 11:53

na pytanie dlaczego chciałbym wygrać Corel Video Studio Pro X9 jest jedna odpowiedź - by sprezentować go żonie. Od dawien dawna ma kamerę (jeszcze na kasetki) - materiał, leży i ciężko do niego wracać - bo za każdym razem wymaga to włączenia kamery, podłączenia jej do komputera itd - chciałbym w końcu by miała możliwość by go zgrać pociąć, edytować w taki sposób jakby chciała i zapisać na bardziej współczesne nośniki danych typu dvd \ cd. Dzięki za możliwość wzięcia udziału w konkursie. :D

Co do samego programu to naprawdę jest rewelacyjny jeden z niewielu który obsługuje tyle formatów wejściowych, jest stabilny no i ma w porównaniu do innych naprawdę fajną cenę.
hmmkot
Zielony
Zielony

Postprzez berni42 » 22 Gru 2016 18:16

Korzystam z okrojonych wersji programów do obróbki filmów co często jest uciążliwe. Przydałby mi się taki super program jak Corel Video Studio Pro X9. On naprawdę ułatwiłby mi życie

Dziękuje za wspaniały konkurs i nagrody :dzieki
berni42
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 10

Postprzez sowa2 » 23 Gru 2016 22:22

Od dłuższego czasu czekałem na tego typu program.Montażem i obróbką wideo, zajmuję się jak najbardziej amatorsko i na swoje potrzeby.Dużo nagrywam kamerą filmów i następnie je obrabiam.Obecnie korzystam z CyberLink Power ..... a tu taka gratka Corel VideoStudio Pro jak najbardziej przystępuję do konkursu.
Pozdrawiam.
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez Human » 24 Gru 2016 12:23

Kiedyś potrzebowałem dość prostego ale wydajnego narzędzia do obróbki i naszperałem się za wszystkie czasy. Dobrze, że miałem znajomego, który właśnie pomógł mi z Corelem, dlatego lubię ten program :) Z chęcią zobaczę, co się w nim zmieniło w kolejnej wersji. Dziękuję za zorganizowanie konkursu! :piwko
Human
Zielony
Zielony

Postprzez paulbond » 24 Gru 2016 20:45

Super Konkurs. Akurat mam fajny materiał video z Wigilii i super byłoby wygrać ten program, abym mógł zmontować fajny klip z rodzinnej imprezy.
paulbond
Zielony
Zielony

Postprzez Micx » 25 Gru 2016 11:52

Cześć!
Wręcz jestem zdziwiony, że na tak wspaniały program est tylko tylu chętnych.
Dlaczego chcę wygrać? Kojarzę ten program jeszcze od edycji Uleada 11 (ostatnia po PL), choć korzystam obecnie z X7 bardzo chciałbym przejść na nową wersje, aby móc jeszcze lepiej montować, edytować i modyfikować swoje filmiki na YouTube'a na swoim koncie SNZG z recenzjami gier.
A ponieważ program jest świetny i jednym z najlepszych to się piszę.
Życzę wszystkim powodzenia.
Przesyłam pozdrowienia i życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Micx
Zielony
Zielony

Pochwały: 21

Postprzez cwaniak z pekałesu » 26 Gru 2016 09:54

Pięknie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym Konkursie. Mała szansa na wygraną ale kto to może wiedzieć...
Program cenię za intuicyjny interfejs, szablony, super przejścia, efekty video. Z tego co mi się udało ustalić program posiada również obsługę html5, a więc można dodawać do filmów elementy interaktywne. Jest również w komplecie DVD Movie Factory Pro, co czyni soft od Corela kompletnym kombajnem.
Mam sporo zaległości w obróbce rodzinnych klipów wideo, a Corel Video Studio Pro X9 z pewnością by mi pomógł je nadrobić...
Awatar użytkownika
cwaniak z pekałesu
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Następna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 34 gości