Konkurs - ESET Smart Security & NOD32 Antivirus

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
mZqtxfp.jpg


Specjalnie dla użytkowników PZD mam do rozdania 15 rocznych licencji na:

ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus

Łącznie 30 licencji do zdobycia !!

Licencje na konkurs dostarczył Pan Marek z ekipy ESET któremu bardzo serdecznie dziękuję.
------------------------------------------------------------------------------------------

ESET Smart Security
zapewni Ci wielowarstwową ochronę podczas korzystania z Internetu. Zaufaj sprawdzonym
i nagradzanym od lat technologiom.

Dzięki ochronie bankowości internetowej zabezpieczysz swoje dane podczas realizowania płatności online. Antywirus i antyspyware zabezpieczą Cię przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Ochronę rozbudowuje antyphishing, zabezpieczający przed stronami wyłudzającymi dane użytkownika. Całość uzupełnia ochrona przed botnetami.

hx8fXeF.jpg


źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

------------------------------------------------------------------------------------------
ESET NOD32 Antivirus

Skorzystaj z wielokrotnie nagradzanej technologii wykrywania zagrożeń ESET NOD32.

Program zapewnia Ci ochronę przed różnego typu zagrożeniami komputerowymi, zarówno znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi. Zabezpiecza przed wirusami, końmi trojańskimi, robakami internetowymi czy programami szpiegującymi. Chroni również podczas korzystania z sieci społecznościowych, surfowania w Internecie czy grania w ulubione gry.

2WoZtqp.jpg


źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

E6rRf3f.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------

Zasady konkursu :
1. Napisz sensowny komentarz dlaczego i który program ESET chcesz wygrać.
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3. W pierwszej kolejności odbędzie sie losowanie zwycięzców ESET Smart Security, następnie ESET NOD32 Antivirus
3. Użytkownicy z rangą Zasłużony i każdą wyższą mogą brać udział w obu losowaniach. Jeżeli nie znajdą się na liście laureatów ESET Smart Security, będą mieli szansę zdobyć ESET NOD32 Antivirus.
4. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 06.12.2015.


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org

------------------------------------------------------------------------------------------
Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu zostaną usunięte
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
Bardzo dobry i lekki antywirus (małe zużycie pamięci ram :),szybkie i częste aktualizacje). Używałem wcześniejszej wersji gdyż testowałem licencje 90 dniową.Z programu byłem bardzo zadowolony jako zabezpieczenie przed szkodnikami.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Miałem okazję używać ESET Smart Security (90 dni trial). Dwie jego główne zalety to skuteczność i lekkość - niewielki apetyt na zasoby systemowe. Dlatego cieszyłbym się jakby mi się poszczęściło w losowaniu i wygrałbym roczną licencję...
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Na taki konkurs czekałem. W grudniu wychodzi mi roczna licencja na Eset Smart Security 8. Odkąd mam komputer na moim PC rządzi Eset i robi to bardzo skutecznie. Zaczynałem od wersji 3 zatrzymałem się na 8 i powiem, że mimo tych lat uważam go za bardzo udany antywirus. Jest lekki i bardzo skuteczny. Nigdy mnie nie zawiódł, a i interfejs uważam za przyjazny. Nie którzy wieszają na nim psy, że ciężki, mało skuteczny, dziurawy ale jak go mimo tych lat nadal bardzo cenię, lubię i mam nadzieję, że uda mi się zdobyć kolejne przedłużenie licencji. Dzięki za konkurs naprawdę długo nie było tak fajnego konkursu ze stajni ESET. :piwko
 

ssl111

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Sierpień 2011
Posty
322
Reakcje/Polubienia
76
Miasto
starogard gdanski
Dzięki za konkurs.W październiku skończyła mi się licencja na Eset AV 8 który wygrałem na PZD. Bardzo skuteczny i lekki sofcik z tego powodu bardzo chętnie wezmę udział w tym konkursie
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na początku dziękuję za konkurs.W tej chwili używam Eseta wygranego na którymś programie,ale licencja kończy się w maju.Chętnie przedłużę jeżeli wygram.Program lekki i dość skuteczny,chociaż czasami wysyła za dużo ostrzeżeń,ale to chyba lepiej niż miałby przepuszczać nam wirusy.
 

LGG

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Grudnia 2011
Posty
756
Reakcje/Polubienia
21
Nie mam w tej chwili żadnego antywirusa, chętnie skorzystam z możliwości wzięcia udziału bardzo dobrym i lekkim dla systemu programie.
Dziękuje i pozdrawiam
 

kuba-xp

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Styczeń 2012
Posty
133
Reakcje/Polubienia
8
Eset Smart Security - uważam, że jest to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy pakiet zabezpieczający na PC Używam od około dwóch lat. Zupełnie bezproblemowy, zabójczo skuteczny, działający po cichu, w tle, lekki dla systemu - nieobciążający pracy komputera, co jest jego ogromną zaletą. Na początku grudnia kończy mi się roczna licencja, którą zresztą wygrałem w konkursie PzD, w związku z czym bardzo bym się ucieszył, gdyby udałoby mi się uzyskać subskrypcję na kolejny rok. Mając zainstalowany Eset Smart Security na swoim komputerze nie obawiam się o swoje bezpieczeństwo, dla mnie absolutnie najlepszy.
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Hej, używam obecnie ESET Smart Security i jestem z niego bardzo zadowolony. Jak dla mnie świetny soft, nie sprawia mi żadnych problemów i nie spowalnia działania mojego systemu. Jedynym problemem jaki ma ten program to to, że w styczniu kończy mi się na niego licencja a chciałbym używać nadal. Dlatego właśnie chciałbym wygrać ESS. Dzięki za stworzenie możliwości wygrania tego programu.
Pozdrawiam
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Idealny czas konkursu - posiadam Eset Smart Security wygrany na tym forum który właśnie 20.11.2015 domaga się odnowienia licencji. Jestem niepoprawnym optymistą i wierzę że wygram a do grudnia pociągnę na trialu.
Co tu dużo pisać - skoro używam ten soft to znaczy że jestem z niego zadowolony i nie przysparza mi problemów.
Pozdrawiam
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dziekuje za konkurs
z chęcia bym wypróbował ESET Smart Security tym bardziej że Symantec już nie dba o klientów
wiec potrzebna zmiana na lepsze
Pozdrawiam
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo chciałby wygrać ESET Smart Security. Jest to bardzo dobry program zabezpieczający. Dość lekki, stabilny, spełniający swoje zadania. Używałem go dosyć długo. W tej chwili szukam skutecznego programu na jeden z moich komputerów. Dlatego zgłaszam sie do Konkursu. Byłem grzeczny, to może Mikołaj da mi go w prezencie :)
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
program bardzo dobry ,lekki ,nie obciązający naszego komputera ,nie ma z nim problemów z dobrą opinią większosci userów którzy go używaja lub używali.
obecnie nie posiadam żadnego antyvirusa ,a bardzo by mi się przydał więc chętnie wezmę udział w konkursie na ten wspaniały soft.
dzięki za konkurs pozdrawiam.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs i dostarczenie licencji! :dziękuję

Bardzo dobry pakiet, nie za ciężki dla komputera. Skuteczna ochrona, co najważniejsze.
Wybieram Eset Smart Security, ale Nod32 też nie pogardzę.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Używałem ESET Smart Security do końca licencji czyli rok.Program nie obciążający system w zasadzie bezkonfliktowy.
Wkraczał do akcji gdy była tego konieczność a tak grzecznie siedział w zasobniku.
ESET Smart Security o niego startuje w konkursie.
 
Do góry