Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! / Giveaway ! UltraISO

Darmowe licencje do wygrania

Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Postprzez antinkuntin » 09 Gru 2016 06:51

The drag and drop method has a simple interface that can be used with Ultraiso, works on virtually all Windows. Next to supported formats include ISO, ISO. Bin,. IMG,. CIF,. NRG,. MDS,. CCD,. BWI,. ISZ,. DMG,. DAA,. UIF,. HFS.

Thanks for the giveaway.
antinkuntin

Postprzez daniel » 09 Gru 2016 08:02

Dzięki za konkurs. Od lat korzystam z tego programu tworząc i wypalając obrazy na pendrive. Bardzo skuteczny w działaniu, w języku polskim, ergonomiczny program. Życzę Wszystkim powodzenia :)
Awatar użytkownika
daniel
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 11

Postprzez yyy » 09 Gru 2016 22:36

Używam na codzień jakiejś leciwej wersji z czasopisma i co prawda daje rade jak na moje potrzeba ,ale fajnie byłoby zapoznać się z nowszą wersją w szczególności jak jest możliwość wygrania. Program jest prosty w obsudze ,ma czytelny interfejs (na czałe szczęście klasyczny)i jest bogaty w funkcje czego chcieć więcej :)
yyy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 27

Postprzez wacek_1984 » 10 Gru 2016 12:28

Moim nieskromnym zdaniem najlepszy program tego typu, miałem styczność z wieloma i na przestrzeni jakichś 10lat nic nie zdetronizowało UI! Bardzo chętnie stałbym się właścicielem tego programu.

Dzięki organizatorowi i producentowi za konkurs!
wacek_1984
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 65

Postprzez Rycho » 10 Gru 2016 13:21

Bardzo dobry program do wypalania płyt także botowalnych. Ponieważ mam już sporo płyt zniszczonych, a mam ich obrazy ISO, dlatego program ten bardzo by mi się przydał.
Awatar użytkownika
Rycho
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 66

Postprzez berni42 » 10 Gru 2016 13:48

UltraISO to obok PowerISO program-klasyk. Tworzenie, modyfikacja oraz nagrywanie obrazów ISO jest czymś bardzo przydatnym, nie mówiąc już o wirtualnych napędach, które są mi szalenie pomocne. Bardzo chciałbym wygrać.

Dziękuje za tak wspaniały konkurs i nagrody :dzieki
berni42
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 10

Postprzez sterchin » 10 Gru 2016 13:53

Thanks for the giveaway.
For a long time I use this smart program.
It can create images not only optical discs, but also create a USB-flash drives and even images of hard drives. Very convenient that in the generated file is available, if necessary, adding, deleting and editing of folders and files without opening them. What's worth noting is the use of images as a single virtual disk.
Awatar użytkownika
sterchin

Pochwały: 1

Postprzez tommyusa2000 » 10 Gru 2016 14:09

jeden z najlepszych programów jakie znam do zarządzania i tworzenia obrazów płyt. Jest to dla mnie musthave. dlatego chętnie biorę udział w konkursie. Super byłoby wygrać licencję. Dzięki wielkie za konkurs.
tommyusa2000
Zielony
Zielony

Postprzez Orion » 10 Gru 2016 14:39

Używałem kiedyś PowerISO ale ta wersja z jakiejś promocji nie miała możliwości aktualizacji. Z tego co tu czytam wynika że UltraISO oferuje podobne możliwości, w tym montowanie obrazów w napędzie wirtualnym.
A do tego licencja lifetime jest okazją nie do przegapienia. Dlatego staję w konkursowe szranki.
Orion
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: somewhere in cyberspace....
Pochwały: 80

Postprzez senior38 » 10 Gru 2016 15:27

Na wstępie dziękuję ofiarodawcy za konkurs świetnego programu do tworzenia plików ISO.Jakiś czas temu używałem tego programu,ale po awarii laptopa utraciłem go i musiałem używać innych programów,ale UltraIso nie dorównywały żadne.Program pierwsza klasa dlatego startuję w konkursie.
AppGuard+Hitman Pro
Awatar użytkownika
senior38
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 125

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: dinosaur07, tarekma7 oraz 61 gości