Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! / Giveaway ! UltraISO

Darmowe licencje do wygrania

Konkurs ! / Giveaway ! UltraISO

Postprzez angellomichel387 » 07 Gru 2016 22:49

Dzięki życzliwości Xoben z EZB Systems Support
za co bardzo dziękuje :cool.
mam do rozdania 10 licencji Lifetime
Rewelacyjnego Programu
UltraISO

Image
Zapraszam na oficjalną stronę programu :ok
    https://www.ezbsystems.com

Dlaczego UltraISO ??
Ponieważ To Cudo !!
:yes master :yes master

UltraISO to posiadające bogatą
funkcjonalność,
proste w obsłudze i dostępne w polskiej wersji językowej
narzędzie do zarządzania obrazami ISO.

Image
Tworzenie obrazów dysków i płyt może mieć różne cele: stworzenie kopii zapasowej cennej dla nas płyty CD/DVD, uruchomienie zawartości płyty na komputerze pozbawionym napędu optycznego (np. popularnych tabletów czy netbooków, małych notebooków), oszczędzanie oryginalnej płyty, wyciszenie pracy peceta (obracająca się płyta w napędzie emituje pewien poziom hałasu) - powodów może być wiele. UltraISO pozwala na szybkie tworzenie obrazów dysków optycznych, partycji dysków twardych, folderów i plików, jak i praktycznie nieużywanych obecnie dyskietek.
Image
Utworzony w programie, lub przygotowany wcześniej plik można łatwo zamontować w napędzie wirtualnym, będący programowym odpowiednikiem sprzętowego napędu CD/DVD, a dany obraz - identyczną pod względem zawartości kopią płyty czy innego dysku. Znajdujące się w obrazie pliki można łatwo podejrzeć i wyodrębnić interesujące nas dane. Program obsługuje najpopularniejsze formaty obrazów dysków, m.in. ISO, BIN, CUE, IMG, NRG, CCD, SUB, ISZ, MDF, MDS i posiada funkcję konwertowania pomiędzy wspomnianymi formatami, np. z pliku IMG do ISO. W dodatku jako jedno z nielicznych narzędzi potrafi skompilować do ISO plik IML, będący obrazem dla konsoli Sony PlayStation2.
Image
UltraISO oferuje ponadto funkcję nagrywania obrazów na płyty - jeśli więc przygotujemy wcześniej kopię jakiegoś nośnika, który później ulegnie uszkodzeniu lub zagubieniu, możemy go łatwo odtworzyć. Warto też skorzystać z narzędzia do tworzenia i sprawdzania sum kontrolnych MD5, będących gwarancją, iż obraz został utworzony lub nagrany prawidłowo pod względem zgodności z oryginałem. Przydatną funkcją jest także tworzenie bootowalnych dysków, czyli uruchamianych na komputerze poza systemem operacyjnym
Image
Interfejs programu jest prosty, a obsługa nie sprawia większych problemów. Wygląd aplikacji można dostosować, przesuwając paski narzędziowe i inne elementy okna głównego, a także skorzystać z prostych skórek, zmieniających lekko kolorystykę interfejsu. UltraISO obsługuje schematy dźwiękowe - stąd domyślnie po wskazaniu kursorem myszy na jakimś przycisku odtwarzany jest dźwięk.
Image
Więcej info
    https://www.ezbsystems.com/ultraiso/
Pobieranie
    https://www.ezbsystems.com/ultraiso/download.htm
Kup Teraz
    https://www.ezbsystems.com/ultraiso/order.htm

info:programosy.pl

Dane wymagane przez firme to imie i adres e-mail

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać UltraISO
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 25.12.2016

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW

Pochwały przyznane za posta: 12
Image
Awatar użytkownika
angellomichel387
Moderator
Moderator

Pochwały: 869

Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Postprzez cwaniak z pekałesu » 08 Gru 2016 00:10

Super Konkurs, super program do zarządzania obrazami iso. Łatwy i intuicyjny w obsłudze, czytelny no i po polsku. Dziękuję Angellomichel387 za możliwość wzięcia udziału w Konkursie.
Awatar użytkownika
cwaniak z pekałesu
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez william1955 » 08 Gru 2016 00:38

Używałem UltraISO z jakiejś dawnej promocji.
Bardzo mi pasował, szczególnie do modyfikacji plików ISO.
Niestety, stary komputer odszedł do krainy wiecznych resetów
i zostałem bez swojego UltraISO.
Z tego powodu jestem zainteresowany udziałem w konkursie.
william1955
Zielony
Zielony

Pochwały: 3

Postprzez Camel1965 » 08 Gru 2016 05:42

Podziękowania dla organizatorów za wspaniały konkurs!
UltraISO to narzędzie pozwalające na tworzenie, rozpakowywanie, edytowanie, konwertowanie oraz wypalanie obrazów. Z pomocą programu możemy również tworzyć bootowalne pendrive'y itp.
Gdyby udało się wygrać miałbym wspaniały prezent na gwiazdkę.
Camel1965
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 636

Postprzez ssl111 » 08 Gru 2016 08:18

Ultra ISO jest programem obsługującym obrazy plików w wielu formatach.Jest w moim ojczystym języku i co istotne tworzy wirtualne napędy.Dzięki za możliwość wygrania tego softu
Windows 10 Firewall Control
Awatar użytkownika
ssl111
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: starogard gdanski
Pochwały: 30

Postprzez helium » 08 Gru 2016 08:25

Potężne narzędzie do wszelakiej pracy z obrazami włącznie z konwersją pomiędzy obrazami. Legendarny program który od zawsze rywalizował z PowerISO. W mojej ocenie tą rywalizację wygrywa bardziej rozbudowaną linią komend co mi osobiście bardzo pasuje. Mam skonfigurowanego Total Commandera który poprzez odpowiednio skonfigurowane paramery używa UltraISO bez fizycznego uruchamiania interfejsu programu. Niestety wersja testowa ma duże ograniczenia w postaci tworzonego obrazu. Wielkie dzięki za ten konkurs. Podziękowanie dla angellomichel387 za organizację konkursu oraz oraz dla firmy EZB Systems za licencje. Proszę mnie liczyć do konkursu.
:hi
ImageImageImage
Awatar użytkownika
helium
Ekspert
Ekspert

Miejscowość: Kraków
Pochwały: 185

Postprzez wwd » 08 Gru 2016 15:25

Podziękowania dla kolegi angellomichel387 za super konkurs :dzieki
Mam bardzo starą wersję tego programu i co mogę powiedzieć. To super narzędzie do tworzenia, modyfikacji i nagrywania obrazów iso, posiada virtualny napęd w którym możemy obraz zamontować. Warto mieć go w komputerze :ok
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Postprzez alberto » 08 Gru 2016 18:33

UltraISO zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia nowych plików ISO, edytowania istniejących albo konwertowania obrazów. Program posiada dużo zaawansowanych funkcji, można też z jego pomocą zrobić bootowalną płytę. Obsługuje konwersję do ISO, BIN / CUE, alkohol, Nero, Xbox, i inne.
Posiada możliwość użycia do ośmiu wirtualnych napędów.

Dziękuję za konkurs! :england
Awatar użytkownika
alberto
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 1230

Postprzez PiotrN72 » 08 Gru 2016 19:05

Ten program jest wart wzięcia udziału w konkursie. Coraz częściej laptopy ni mają napędów wiec praca na obrazach ISO jest konieczna. Z uwagi na wiele przydatnych funkcji chętnie wygram ten program.
Pozdrawiam sponsora i organizatora.
Awatar użytkownika
PiotrN72
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: 52.259N 21.020E
Pochwały: 40

Postprzez tarekma7 » 08 Gru 2016 22:03

Thanks a lot for the giveaway. I need this nice software to be able to run any CD / DVD without optical drive and to create ISO image from different files and folders. The program helps me to create bootable CD/DVD. I used this app before and it is very good and easy to use
tarekma7
Zielony
Zielony

Pochwały: 18

Następna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości