Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

Darmowe licencje do wygrania

Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

Postprzez angellomichel387 » 07 Sty 2017 14:08

Dzięki życzliwości VoodooShield Developer
za co bardzo dziękuje :cool.
mam do rozdania 20x 2 letnich licencji
Znakomitego Programu
VoodooShield Pro

Image
Zapraszam na oficjalną stronę programu
    https://www.voodooshield.com/

Dlaczego VoodooShield Pro ??
Ponieważ To Cudo !!
:ok :ok

VoodooShield to aplikacja zabezpieczająca działająca na zasadzie anti-exe: dzięki niej administrator komputera może określić dozwolone do uruchamiania aplikacje. Wszystkie inne programy będą automatycznie blokowane, nawet w przypadku np. ataku za pomocą przeglądarki internetowej, który ma samodzielnie pobrać plik i uruchomić szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja cechuje się dynamicznym rozwojem i bardzo niskim zużyciem zasobów systemowych.
Image
Aplikacja nie stanowi klasycznego programu do zabezpieczania przed szkodliwym oprogramowaniem. Może jednak zostać do tego wykorzystana za sprawą możliwości, które oferuje. Będzie ona przydatna także np. dla rodziców, którzy zdecydują się na zablokowanie niektórych aplikacji, aby ich pociechy nie narobiły w systemie bałaganu. Wszystkie ustawienia programu mogą zostać zabezpieczone hasłem, dodatkowo administrator posiada wgląd w logi blokowanych aplikacji.
Image
VoodooShield posiada trzy tryby pracy. Pierwszy z nich, „Train Me” jest aktywowany zaraz po instalacji i działa przez 10 minut. W tym trybie użytkownik może uruchamiać wszystkie aplikacje, a program automatycznie zapisuje je do białej listy. Pozwala to na nauczenie go, z czego tak naprawdę korzystamy i co nie powinno być blokowane. Drugi tryb to „Smart” wykorzystywany podczas typowego wykorzystania komputera. Zezwala on na aplikacje z białej listy, pozostałe traktuje jako niezaufane i w sposób interaktywny pyta użytkownika, czy mogą one zostać uruchomione. Odpowiedni dymek jest wyświetlany w zasobniku systemowym. Jego kliknięcie uruchamia okno, gdzie możemy podjąć odpowiednią akcję: zezwolić na uruchomienie, zablokować program, lub uruchomić go w odizolowanym, bezpiecznym środowisku. VoodooShield dodatkowo samodzielnie wysyła pliki do serwisu VirusTotal w celu ich przeskanowania. Ostatni tryb działania to „Always On”. Gdy go aktywujemy, program będzie działał zgodnie z regułami, ale nie będzie nas pytał o akcję w przypadku nowych aplikacji – zostaną one automatycznie zablokowane.
Image
Program startuje razem z systemem operacyjnym, posiada funkcję automatycznej aktualizacji. Ustawienia pozwalają np. na automatyczne zezwalanie na aplikacji systemowych, zainstalowanych w folderze Program Files, lub aplikacji Modern w systemie Windows 8. Użytkownik może „uśpić” VoodooShield na określony czas, możliwe jest także skonfigurowanie czułości programu i ustawienie wykluczeni do blokowania: osoby często korzystające z różnych narzędzi mogą zezwolić na uruchamianie WScripts, CScripts, plików MSI, rundll32, DOSa, wiersza poleceń, edytora rejestru, oraz regsrv32. Program pozwala ponadto na ustawienie własnych dozwolonych folderów i nazwy aplikacji, które nie będą blokowane. Pozwala to na wydzielenie obszaru na dysku, który nie będzie objęty restrykcjami.

Bardzo ciekawą opcją jest synchronizacja danych. Użytkownik może założyć konto w serwisie producenta, a następnie synchronizować białe i czarne listy aplikacji. Dzięki temu możliwe jest szybkie skonfigurowanie wielu takich samych stacji roboczych tj. zablokowanie lub zezwolenie tylko na określone aplikacje, bez konieczności ponownego tworzenia reguł.
Image
Więcej info
    https://www.voodooshield.com/
Pobieranie
    https://www.voodooshield.com/#download
Kup teraz
    https://www.voodooshield.com/#buy

info:dobreprogramy.pl

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać VoodooShield Pro
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 25.01.2017

Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW

Pochwały przyznane za posta: 15
Image
Awatar użytkownika
angellomichel387
Moderator
Moderator

Pochwały: 806

Re: Konkurs ! / Giveaway !VoodooShield Pro

Postprzez memnon » 08 Sty 2017 13:10

Dziękuje za możliwość udziału w konkursie na tak znakomity program :) .
Od dawna używam VoodooShield w wersji darmowej i jestem bardzo zadowolony . Program antyexe , robi to co do niego
należy , pomimo anglojęzycznego interfejsu łatwy i intuicyjny w obsłudze . Niestety wersja free jest w stosunku do wersji
płatnej bardzo ograniczona . Bardzo chętnie dzięki wygranej odblokowałbym niedostępne w niej funkcje .
Awatar użytkownika
memnon
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 102

Postprzez keram » 08 Sty 2017 13:37

Dziękuję Organizatorom za konkurs.Używam programu w wersji darmowej.Dla mnie jest wspaniały,chociaż brakuje mi możliwości większej regulacji ustawień/freeware/.Dlatego chętnie biorę udział w konkursie na wersję Pro,mając nadzieję,że szczęście mi dopisze.Pozdrawiam.
keram
Zielony
Zielony

Pochwały: 3

Postprzez Don Pedro » 08 Sty 2017 22:20

Dziękuję bardzo za możliwość wzięcia udziału w konkursie! :)

Dawniej użytkowałem program NoVirusThanks EXE Radar Pro. Nie przypadł mi jednak do gustu. Szukając dobrej alternatywy trafiłem na VoodooShield. Program podoba mi się bardziej niż poprzednik. Jest bardziej czytelny i intuicyjny. W VoodooShield najbardziej podoba mi się opcja synchronizacji danych ( białe i czarne listy aplikacji ). Dzięki tej opcji możliwe jest szybkie skonfigurowanie wielu takich samych stacji roboczych tj. zablokowanie lub zezwolenie tylko na określone aplikacje, bez konieczności ponownego tworzenia reguł.
Awatar użytkownika
Don Pedro

Postprzez jerzy601 » 09 Sty 2017 09:20

dziękuje za konkurs na ten program i mozliwosc wygrania go.
program godny naszego zainteresowania i zainstalowania z opisu wynika ze jest to program prosty w obsludze bardzo czytelny tym bardziej ze jest na dwa lata i bedzie duzo czasu aby poznać ten program .
<AppGuard,F-Security,MBAM Premium,Hitman Pro>
Awatar użytkownika
jerzy601
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 6

Postprzez eufrasiox » 09 Sty 2017 18:21

I would like to win because it is a different program
of security
What I like is the concept of taking system
And block everything else that comes in again
So there is no danger when entering
In web pages.

Thanks for this great draw
eufrasiox
Zielony
Zielony

Pochwały: 6

Re: Konkurs ! / Giveaway ! VoodooShield Pro

Postprzez virophage » 19 Sty 2017 20:24

Witam.
Biorę udział w konkursie , nie miałem przyjemności korzystania z tego programu, dlatego chętnie wypróbuje .Dzięki za konkurs hi>
virophage
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 19

Postprzez Sakha » 19 Sty 2017 22:05

Wielkie dziękuję za konkurs tak angellomichel387 jak i darczyńcy licencji na tak zajebiaszczy program do tego na 2 lata :dzieki
Program dający sporo możliwości konfiguracji i ochrony w innym wymiarze niż przy Antywirusach czy całych pakietach IS.Więc wielkim grzechem byłoby nie wystartować w konkursie na tak zacny soft na nowego lapka będzie jak znalazł :ok
Ostatnio edytowany przez Sakha, 19 Sty 2017 22:14, edytowano w sumie 1 raz
Sakha
Zielony
Zielony

Miejscowość: Tu i Tam
Pochwały: 3

Postprzez PiotrN72 » 19 Sty 2017 22:12

Myślę że program godny polecenia i zainstalowania na komputerze. Myślę że w moim przypadku przyda się na laptopie moich dzieci gdzie na razie jestem jeszcze administratorem (dopóki jajko nie stanie się mądrzejsze od kury).
Jego metoda zabezpieczeń będzie w tym przypadku przydatna.
Awatar użytkownika
PiotrN72
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: 52.259N 21.020E
Pochwały: 40

Postprzez bosh » 20 Sty 2017 18:42

Wielkie dzięki za świetny konkurs.Próbowałem kiedyś wer.free-niestety zraziły mnie nag sreeny.Moim zdaniem program b.ciekawy,więc chętnie biorę udział w konkursie.Pozdrawiam.
bosh

Następna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości