Konkurs !Hard Disk Sentinel Pro

Status
Zamknięty.

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki życzliwości Pana Janos Mathe
z hdsentinel
za co bardzo dziękuje :klawik.
mam do rozdania 10 licencji Lifetime
Rewelacyjnego Programu
Hard Disk Sentinel Pro

ef9c75fcb7a4c4b2med.jpg

Zapraszam na oficjalną stronę programu
  • http://www.hdsentinel.com/

Dlaczego Hard Disk Sentinel ??
Ponieważ Jest Najlepszy !!

fb3d906645a0fb37med.jpg

Hard Disk Sentinel (HDSentinel) to jedno z bardziej zaawansowanych narzędzi, mających na celu analizowanie oraz monitorowanie stanu dysków HDD i SSD zamontowanych w komputerze.
3268f8d994a08a09med.jpg

Program pozwala na testowanie, diagnozowania i w miarę możliwości również naprawę problemów występujących podczas pracy dysku twardego. Potrafi on nie tyle wykrywać błędy na nośniku danych, co również spadki wydajności pracy urządzenia. Hard Disk Sentinel dostarcza szczegółowych informacji o dysku, porady, pozwalające zadbać o stan urządzenia czy też alerty o wykrytych problemach lub raporty zestawiające różne parametry nośnika.
9df03a817f2fcea4med.jpg

Hard Disk Sentinel wspiera wszystkie najpopularniejsze rodzaje dysków twardych, zarówno wewnętrznych, jak również zewnętrznych. Nie stanowi dla niego problemu obsługa urządzeń USB, e-SATA czy też dysków w macierzy RAID. Narzędzie działa w oparciu o technologię SMART, analizując m.in. temperaturę i wielu innych parametrów dysku, na podstawie których przedstawiana jest ogólna ocena stanu urządzenia. Twórcy wyposażyli program w zestaw kilku testów diagnostycznych, pozwalających na badanie dysku w oparciu o operacje zapisu i/lub odczytu danych. Przeprowadzane one mogą być na jeden z kilku trybów użycia sektorów - ciągły, losowy czy motylkowy.
adc7a617bc777f3cmed.jpg

Głównym zastosowaniem programu jest ochrona zgromadzonych na dyskach danych. Poprzez dostarczanie informacji i alertów o stanie urządzenia daje użytkownikowi pewność, że nie utraci on dostępu do cennych dla niego danych. Ponadto wersja Pro narzędzia pozwala na cykliczne (zgodne z harmonogramem) wykonywanie kopii zapasowych danych w celu zapobiegania utraty dostępu do nich nie tyle na wskutek awarii dysku, co również działalności szkodliwego oprogramowania lub nieumyślnego działania ze strony użytkownika.

e92ccd0342c4fee5med.jpg


info:dobreprogramy

Zasady konkursu
1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Hard Disk Sentinel Professional
2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim
3.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 07.04.2016


Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będę miały 24 godz. na potwierdzenie wygranej przez PW
 

wacek_1984

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Marzec 2014
Posty
486
Reakcje/Polubienia
48
W takim konkursie grzech nie wziąć udziału. Osobiście posiadam jedną licencję ww programu i używam go twardo od tego czasu. Genialny program do monitorowania HDD, ma trochę problemów z dyskami SSD, jednak do talerzy jest jak znalazł, dzięki niemu wiem że moja uszkodzona 500 wcale nie psuje się bardziej

ImY0fN2l.png



Licencja poleciałaby na sprzęt żony ;)


Dziękuję bardzo organizatorowi i producentowi za super konkurs
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2057
Reakcje/Polubienia
209
Taki program przyda się do monitorowania stanu dysku HDD w moim laptopie jak i stacjonarnym.
Można przy jego pomocy przetestować, a diagnozować a nawet naprawić część problemów występujących w pracy dysku twardego.Dzięki za konkurs!
 

Cebion

Nowy użytkownik
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo chętnie wejdę w posiadanie tego programu.


Dziękuję organizatorowi i producentowi za konkurs!
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Program do kontroli moich starych dysków jak znalazł.
Pozdrawiam i dzięki za kolejny konkurs.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Jak dotąd do sprawdzania parametrów dysku używałem CrystalDiskInfo. Przyznam szczerze że o Hard Disk Sentinel nie słyszałem. Chętnie bym go przygarnął. Jedną z bardziej interesujących mnie funkcji jest ...

cykliczne (zgodne z harmonogramem) wykonywanie kopii zapasowych danych w celu zapobiegania utraty dostępu do nich nie tyle na wskutek awarii dysku, co również działalności szkodliwego oprogramowania lub nieumyślnego działania ze strony użytkownika.

Jeśli działa to tak jak myślę to polowanie na promocję innego programu do synchronizacji danych sobie daruję.
Dzięki wielkie angellomichel387 za konkurs.
 

Bronksiak

Wygadany
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
61
Reakcje/Polubienia
3
Bardzo chciałbym wygrać ten program, gdyż według mnie to jest najlepszy program do monitorowania dysku , kilka miesięcy temu miałem problemy z dyskiem, ale nie monitorowałem jego stanu i źle to się skończyło - musiałem w ostatniej chwili wszystko przegrywać. Po tym fakcie wypróbowałem ten program i oceniłem stan swoich dysków. Przydałby się taki program na stałe.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na wstępie dziękuję ofiarodawcy za konkurs.Program który potrafi śledzić nam dysk i informować o zdarzeniach jakie występują na nim.Podaje nam aktualną temperaturę oraz uszkodzenia sektorów.Zainstalowany na komputerze poinformuje nas o uszkodzeniach i ewentualnych działaniach.Biorę udział w konkursie. :)
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Bardzo chciałbym mieć ten program, mam go w wersji standard i nie ma lepszego programu do monitorowania pracy dysków twardych. Nie wiem, czy wygram, ale i tak noszę się z zamiarem zakupu wersji pro, czekam tylko na jakąś promocję.
Wezmę jednak udział w konkursie, bo może mi się uda wygrać? Może los się w końcu do mnie uśmiechnie?
W każdym razie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w konkursie, będę cierpliwie czekał na rozstrzygnięcie...
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki angellomichel387 za konkurs! :ok

Hard Disk Sentinel Pro jest jednym z najlepszych programów w swojej klasie. Jest bardzo funkcjonalny, obsługuje wszystkie rodzaje napędów i zawiera wiele przydatnych funkcji. To pozwala, aby dowiedzieć się wielu szczegółów dotyczących danych technicznych i stanu twardych dysków.
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Dzięki angellomichel387 za konkurs! :ok

Od dłuższego czasu poszukuję programu do monitorowania dysku, cieszę się, że jest możliwość wzięcia udziału w konkursie na tak zacny program. Byłbym dużo spokojniejszy gdybym na bieżąco znał stan mojego dysku .
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Ślicznie dziękować za konkurs :hi

Co do samego programu znam jego możliwości i wiem jak przydatny jest przy sprawdzaniu na bieżąco stanu dysku. Przydałby mi się do laptopa, który ma od niedawna nowy dysk, ale boję się o jego chłodzenie.
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Swojej Lubej zakupiłem używanego lapka, chciałbym wygrać Hard Disk Sentinel Pro
aby móc monitorować stan dysku twardego zamontowanego w lapku.
Wersja lifetime to dodatkowa zachęta do wzięcia udziału w tym konkursie.
Serdeczne podziękowania dla Pana Janosa Mathe za życzliwość oraz angellomichel387 za zorganizowanie tego świetnego konkursu.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
I would like to take this opportunity to thank Janos Mathe & angellomichelle for making this possible.

Hard Disk Sentinel is an excellent and an advanced product. It gives you valuable information about your hard drive's health in advance. In a way protects us from the loss of data on the disk by alerting us in time.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Hard Disk Sentinel Pro is a necessary software, especially for anyone using a laptop computer.

The reason is laptops overheat easily because of their small fan cooling hardware. With Hard Disk Sentinel Pro, any user can continually observe if their computer is overheating.

This is also valuable for any computer located in warm climates.

It's also great to know if your hard disk is beginning to break down, so the user can save off their important data.

I thank you for the opportunity to win this.
 
Status
Zamknięty.
Do góry