Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Darmowe licencje do wygrania

Re: Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Postprzez phobic » 01 Sty 2017 17:27

Happy New Year! :-)

Thank you for the giveaway! WebSite X5 is a powerful SEO-ready website creator. It's a great tool to create fast and easily responsive and great looking sites. Currently I have an older and features limited version that I use when I have to create a website. I would like to win the professional version and use it instead since it has a lot more features and can be used to display dynamic contents.
phobic

Postprzez scot » 01 Sty 2017 18:53

Thank you for this opportunity.

Using the analysis functions that is specific to Incomedia WebSite X5 Professional, you will be able to verify the content and fix any errors before publishing the site online.
I would like to update to version 13 from version 12 for the new powerful features.
scot
Zielony
Zielony

Pochwały: 10

Postprzez Grandalf » 03 Sty 2017 18:43

Raz już próbowałem szczęścia w konkursie na ten program. Niestety bez powodzenia :( A jest on naprawdę dobry. Prosty i łatwy w obsłudze. Szybko można zrobić jakiś projekt. Więc jeszcze raz zawalczę w szrankach o to trofeum hihihi: Być może tym razem szczęście dopisze :)
Awatar użytkownika
Grandalf
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Postprzez Elvis_JXL » 04 Sty 2017 19:20

Dlaczego chcę wygrać? Bo nie mam pojęcia o tworzeniu stron internetowych a ten program jest dobry dla początkujących, którzy chcą stworzyć własną witrynę www. Może akurat uda się wygrać :oo
Dzięki za konkurs :piwko
Elvis_JXL
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 677

Postprzez extern.int » 04 Sty 2017 19:58

Mam nadzieję, że się nie spóźniłem. Nie mam umiejętności designerskich i prawdopodobnie nie byłbym w stanie stworzyć całej strony od podstaw samemu. Po przetestowaniu wersji darmowej programu widzę, że to właśnie narzędzie dla mnie. Chciałbym wziąć udział w konkursie jeśli to jeszcze możliwe.
Awatar użytkownika
extern.int
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 48

Postprzez Jarom » 04 Sty 2017 20:19

Wielkie dzięki zarówno dla Pani Elisy z Incomedia (producent WebSite X5), jak również dla organizatora tego konkursu którym jest andyxa, za możliwość wzięcia udziału w konkursie na naprawdę bardzo dobry program. :dzieki

Noszę się już od jakiegoś czasu z zamiarem utworzenia trochę większej strony internetowej i właśnie dlatego niedawno zainstalowałem testową wersję WebSite X5. Stwierdziłem, że ten program jest tak intuicyjny, że nie mam już potrzeby szukania innego tego typu programu. Program pozwala dosłownie w kilku krokach stworzyć i opublikować swoją witrynę. Chcę tu zaznaczyć, że nie mam (niestety) czasu na to, żeby budować taką witrynę od podstaw posługując się w tym celu innymi programami. Oczywiście nawet WebSite X5 niczego sam nie zrobi i tak naprawdę żeby witryna miała przyzwoity wygląd, potrzeba poświęcić na to czas. Niemniej jednak, ten program w przypadku mojej osoby jest strzałem w 10-kę. WebSite X5 jest po prostu świetny! Nawet jeżeli będę potrzebował skorzystać z innego narzędzia, to to co jest najważniejsze w moim projekcie, daje mi właśnie WebSite X5.

Gdyby nie to, że dopiero kilka chwil temu dzięki uprzejmości jednej z osób (za co również bardzo dziękuję) dowiedziałem się o tym konkursie, podzieliłbym się bardziej szczegółowo tym wszystkim co mi w programie WebSite X5 się bardzo podoba.

Program WebSite X5 polecam szczerze tym wszystkim którzy nie dysponują nadmiarem czasu, a jednak chcą zrealizować swój własny projekt. :ok
Awatar użytkownika
Jarom
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez wwd » 04 Sty 2017 20:51

Podziękowania dla kolegi Andyxa za zorganizowanie konkursu oraz dla Pani Elisy z Incomedia :dzieki
Website X5 to bardzo prosty a zarazem intuicyjny program do tworzenia stron internetowych, który posiada bardzo duże możliwości. W dodatku program w wersji Professional więc warto wykorzystać szansę - dlatego biorę udział w konkursie.
wwd
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 31

Postprzez dong » 04 Sty 2017 21:12

Dotychczas do tworzenia stron używałem CMS-y. Nie znam WebSite, ale gdyby udało mi się wygrać do niego licencję, może posłużyłby mi on do przygotowania niektórych projektów?
dong
Zielony
Zielony

Pochwały: 22

Postprzez hakah » 05 Sty 2017 01:49

Thanks for the giveaway!
WebSite X5 Proressional 13 is the software designed and developed to let anyone, from beginners to expert users to
create their own websites, blogs and e-commerce stores. It is great and makes extremely easy to start a site without having to take too much time to do it and have it done in time when you need it. This specific feature is what I like most and hope to win and test it.
hakah
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez andyxa » 05 Sty 2017 11:14

Image

Gratulacje.

Czas na potwierdzenie wygranej 48 godz.
Image
Awatar użytkownika
andyxa
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 1614

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: andrzej1970, dinosaur07, wacek_1984, Yahoo [Bot] oraz 27 gości