Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Darmowe licencje do wygrania

Re: Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Postprzez OXYGEN THIEF » 05 Sty 2017 18:32

Jest ok, wiadomośc wysłałeś ale jeszcze nie została przeczytana więc siedzi w "do wysłania"
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1115

Postprzez sebastian1988 » 05 Sty 2017 18:42

Oxy jak byś mógł w razie czego do andyxa puścić wiadomość z potwierdzeniem. Mega zależy mi na licencji do tego programu bo pewnie czytaleś dlaczego nam jest mega potrzebna wiec wiesz nie chce jej stracić. Pozdro w nowym roku!
sebastian1988
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 4

Postprzez OXYGEN THIEF » 05 Sty 2017 18:56

sebastian1988 napisał(a):Oxy jak byś mógł w razie czego do andyxa puścić wiadomość z potwierdzeniem. Mega zależy mi na licencji do tego programu bo pewnie czytaleś dlaczego nam jest mega potrzebna wiec wiesz nie chce jej stracić. Pozdro w nowym roku!

Zapewne andyxa przeczyta ten temat, zresztą wysłałeś do niego wiadomość, jak andyxa będzie na forum to przeczyta i wtedy ta wiadomość co jest w "do wysłania" przejdzie do "wysłane"
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1115

Postprzez andyxa » 05 Sty 2017 21:52

sebastian1988 napisał(a):Witam, dziękuję bardzo za wygraną. Naprawdę bardzo się przyda:) Z racji że pierwszy raz wygrałem coś w życiu, wspomniane jest w warunkach konkursu że muszę potwierdzić wygraną. Wysłałem do autora konkursu wiadomość na PW, czy to wystarczy? Nie chcę stracić tej wygranej bo bardzo mi jest potrzebna! Pozdrawiam i dziękuję.

licencja na PW.
Image
Awatar użytkownika
andyxa
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 1614

Poprzednia

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości