Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Darmowe licencje do wygrania

Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Postprzez andyxa » 27 Gru 2016 11:27

Tym razem do wygrania są 2 licencje WebSite X5 Professional 13, licencje pozyskałem
od Pani Elisy z Incomedia (producent WebSite X5)
, której dziękuję.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

WebSite X5 Professional

Nieograniczona liczba witryn Wspaniałe sklepy internetowe Zarządzanie ze swojego telefonu
Wszystko w jednym

 Zbuduj witrynę, której responsywność wyznacza aż 10 punktów kontrolnych
 Sklep internetowy z systemem zarządzania, honorujący karty kredytowe, kupony rabatowe
 Blogi, księga gości i kanał RSS
 Aplikacja FeedReady do rozsyłania informacji z witryny dostępna dla systemów iOS oraz Android
 WebSite X5 Manager - aplikacja do zarzadzania witrynami z telefonu z systemem iOS lub Android
 500 modyfikowalnych wzorców
 Do 10 000 stron
 700 000 darmowych obrazów
 Aktualizacja treści obiektów dynamicznych bez użycia programu
 Integracja z bazami danych
 Wstawianie przycisków portali społecznościowych
 Budowanie witryn wielojęzycznych
 Zarządzanie dostępem oraz strefy chronione hasłem
 Zarządzanie projektem i kopiami zapasowymi
 Statystyki odwiedzin
 Zaawansowane funkcje analityczne oraz optymalizacja SEO
 Wbudowany mechanizm FTP do publikowania na serwerze

obrazek

Bo przedsiębiorcy to lubią.
Bo to profesjonalne narzędzie.

Przedsiębiorcy szukający nowych możliwości wybierają WebSite X5 Professional, bo to jedno narzędzie zawiera w sobie wszystko. Firmy małe i duże. Fotograficy i artyści szukają takiego sposobu zaprezentowania swoich prac, który połączy przeglądanie ich online z blogiem i portalami społecznościowymi.
Profesjonalni twórcy witryn, którzy szukają narzędzia do szybkiego publikowania swoich pomysłów dla siebie albo swoich klientów. A ty?

Poznaj nieograniczone możliwości wielozadaniowego, kompletnego, a jednocześnie elastycznego probramu do budowania witryn. Mając WebSite X5 Professional 13 zaistniejesz w Internecie bez konieczności żmudnego pisania kodu i od razu zaczniesz zarabiać na tym pieniądze.

WebSite X5 Professional to zaawansowane narzędzie do tworzenia responsywnych sklepów internetowych oraz witryn. Projekty wykonane za pomocą programu będą doskonale wyświetlane na różnych typach urządzeń, łącznie ze smartfonami czy tabletami.
Do oprogramowania dołączana jest także aplikacja dla urządzeń mobilnych o nazwie FeedReady. Jest ona gotowa do użycia z systemem iOS oraz Android. Należy ją zintegrować z witryną lub też kanałem RSS i zachęcić czytelników do jej pobrania.
Istnieje również możliwość importowania list produktów i tworzenia katalogów podając w nich wszystkie niezbędne informacje: opis, ceny, rozmiary, zdjęcia, dostępność itp. Wybierzemy ponadto sposób płatności i dostawy, a także ewentualne kupony rabatowe.
WebSite X5 Professional daje możliwość dynamicznego aktualizowania witryn, podobnie jak to się dzieje przy użyciu systemu CMS. Dostępne opcje pozwalają poprawić optymalizację stron witryny i ich zawartości: obrazów, filmów, produktów z katalogu itp.
źródło instalki.pl

screeny
obrazek

obrazek

obrazek

więcej info
http://www.websitex5.com/pl/professional.html

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Professional 13
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 4.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia

Pochwały przyznane za posta: 11
Image
Awatar użytkownika
andyxa
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 1614

Re: Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Postprzez cwaniak z pekałesu » 27 Gru 2016 11:58

Wspaniały Konkurs!
Dziękuję Organizatorowi Andyxa i Pani Elisie z Incomedia za możliwość wzięcia udziału w Konkursie.
Program - jeśli wygram - przekażę w prezencie urodzinowym wnuczce. Prowadzi jakiegoś bloga, ma kanał na YouTube (ponad 10 milionów odsłon), niech ma wszystko w jednym miejscu, i co najważniejsze - niech się rozwija. Z niecierpliwością będę oczekiwał na rozstrzygnięcie...
Awatar użytkownika
cwaniak z pekałesu
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez kaskader1968 » 27 Gru 2016 14:56

Obecnie mam wersję WebSite X5 Home 12 na której próbowałem zrobić strone rodzinną , ale chętnie skorzystałbym z możliwości WebSite X5 PROFESSIONAL 13.Dlateg zgłaszam swój udział w konkursie .
Awatar użytkownika
kaskader1968

Postprzez dinosaur07 » 29 Gru 2016 02:06

Thanks for the giveaway, andyxa. I need this software in order to be able to create brand new websites using the default templates offered and proper hosting service, this making it for us at no cost to build a new website from zero. Thanks a lot for this excellent occasion for grabbing a perfect software for passionate self emplyed guys.
Regards,
promo2day.com trader
Awatar użytkownika
dinosaur07
Zielony
Zielony

Miejscowość: Romania
Pochwały: 30

Postprzez lugger » 29 Gru 2016 17:54

Super soft, na którego wersję 12 właśnie się spóźniłem. po nowym roku muszę zrobić sobie stronę www i po cichu liczę, że drapnę 13 a wówczas będzie to zdecydowanie prostsze zadanie :)
lugger
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

Postprzez husky10 » 30 Gru 2016 08:40

Super program posiadam licenję na wersje nr 11 evolution. Fantastycznie byłoby dostać licencje na najnowszy produkt firmy Incomedia i móc rozbudować swoją stronę Linki widoczne tylko dla zalogowanych i dostosować do urządzeń mobilnych. Dodam, że jestem człowiem z ponad półwiecznym dorobkiem lat i radzę sobie z tym programem co świadczy o jego prostocie i daje takim samoukom ja ja możliwość zaistnienia w internecie. :jęzor
Ostatnio edytowany przez husky10 30 Gru 2016 16:24, edytowano w sumie 2 razy
Pozdrawiam husky10
Awatar użytkownika
husky10
Zielony
Zielony

Pochwały: 6

Postprzez alojzy » 30 Gru 2016 09:53

Świetny program, posiadam wersję free, która ma sporo okrojonych opcji, bardzo chętnie bym wypróbował program w pełnej wersji i skorzystał z jego niezliczonych opcji :). Proszę o dołączenie mnie do konkursu.
alojzy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

Postprzez tofana » 31 Gru 2016 13:29

Dzięki andyxa za świetny konkurs!
Dlaczego? Bo to naprawdę dobre rozwiązanie dla kogoś, kto chce zrobić witrynę internetową, a nie umie. :facepalm
Posiada liczne narzędzia, dzięki którym nie tylko zbuduje, ale zrobi to szybko i efektownie.
„Wschodzisz ponad nich, lecz im wyżej się wspinasz, tym mniejszym widzi cię oko zawiści.
Najbardziej jednak znienawidzeni bywają polotni.”
- F. Nietzsche
Awatar użytkownika
tofana
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Boogie Street
Pochwały: 4018

Postprzez memnon » 31 Gru 2016 15:00

Posiadam wersję 12 Home , nie udało się w konkursie na wersję Evolution :( ....może teraz będzie lepiej .
Dlaczego ? ....bo sam nie potrafię utworzyć strony www , a dzięki temu programowi jest to dla mnie możliwe .
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie .
Awatar użytkownika
memnon
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 102

Postprzez sebastian1988 » 31 Gru 2016 17:47

Witam. Chciałbym wygrać tę licencje, dlaczego akurat ja?
Mam w planach realizacje bardzo ciekawego i pożytecznego przedsięwzięcia.
Razem z grupą znajomych będziemy tworzyć blog tematyczny w subdomenach, główny portal oraz kanał rss, lub główna strona + blogi( koncepcji jest za wiele ale wynika to z " dziewiczości " w branży). Zamierzamy zająć się szeroko pojętą tematyką małych zwierząt, znajdziecie u nas porady pasjonatów ale i ekspertów tematycznych, są wśród nas i weterynarze:) Innymi słowa, masz małe zwierzątko ale nie wiesz jak się nim zająć? Będziemy pomagać:) Z nami nie zginiecie i o to będzie chodziło w w tym wszystkim! W najbliższych 2 latach będzie to także portal z adopcjami małych zwierząt:) Wiec jak widzicie będzie trochę tych treści do opublikowania, rzekłbym nawet wiele:) Będzie dużo treści do zarządzania! Wiele artykułów już nawet publikowałem testowo na starej wersji 9 owego programu ( aby zobaczyć czy taki amator da radę coś ogarnąć), stąd pomysł by startować w konkursie na nową wersje aplikacji - bardzo by się przydała! Mamy pożyteczny pomysł na swoje życie i nie ukrywam fajnie by było gdyby " JURY" konkursowe podzieliło nasze zapędy i zrobiło nam prezent na rok 2017. Wiadomo oszczędności by był dla nas wielkie, pieniądze zaoszczędzone byśmy przeznaczyli na inne cele przyspieszające nasz start, choćby zakup docelowej domenki czy serwera. Myślę że mój udział w konkursie jest trochę odmienny niż większości ale mam pomysł na najbliższe lata, mam nadzieje że pozytywnie też to widzicie:) Pozdrawiam.

Autor postu otrzymał pochwałę
sebastian1988
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 4

Następna

Wróć do Konkursy ! / Giveaways !

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Feedfetcher, MSNbot Media oraz 16 gości