Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional!

Konkursy dla aktywnych użytkowników.

Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional!

Postprzez Ola » 24 Cze 2013 18:30

Dzięki uprzejmości Jarka (Neo) mam dla Was 10 licencji na program Hard Disk Sentinel Professional

Hard Disk Sentinel jest programem do analizy dysku twardego. Aplikacja pozwala na wyświetlenie szczegółowych danych dotyczących zarówno dysku HDD jak i SSD. Program odczytuje również informacje z zewnętrznych dysków twardych podłączonych poprzez złącze USB lub SATA

Recenzję programu możecie przeczytać tutaj:

Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zasady konkursu:
1.Napisz sensowny komentarz dlaczego chcesz wygrać Hard Disk Sentinel Professional!
2.Komentarz w języku Polskim lub Angielskim.
3.W konkursie mogą brać udział Administratorzy, Moderatorzy, VIP oraz zasłużeni
4.Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 03.07.2013

Competition rules:
1. Write a meaningful comment why you want to win Hard Disk Sentinel Professional!
2. Comment in Polish or English.
3. The competition is open to administrators, moderators, VIP and meritorious
4. Completion of the contest will be held on 03.07.2013

Osoba która otrzyma licencję, zostanie wylosowana poprzez portal random //
The person who receives a license, will be drawn by random portal.

Zgłoszenia niezgodne z zasadami konkursu nie będą brane pod uwagę podczas losowania zwycięzców

Jarku, jeszcze raz dziękuję Ci za licencję

Pochwały przyznane za posta: 7
Ola

Re: Konkurs ! / Giveaway ! - Hard Disk Sentinel Professional

Postprzez marsellus » 26 Cze 2013 08:06

Myślę że dawanie aż tylu licek na raz nie ma sensu, bo pewnie nie będzie chętnych nawet na połowę. A co za tym idzie pomysł z zasłużonymi trzeba wywalić do kosza i wrócić do organizowania konkursów dla wszystkich. Bo kto będzie dawał licki dla nikogo ??
Grzesiek już nie organizuje konkursów, Artoor pyka na tweakbytes a tu pewnie też przestanie bo niby po co jak nie ma chętnych...
marsellus

Postprzez Hornet » 26 Cze 2013 08:56

To żeby nie było tak pusto-zgłaszam swój akces do konkursu :papież
Używam od dawna Hard Disk Sentinel i uważam,że to najlepszy sofcik do monitorowania dysków-dokładny,przejrzysty z przyjaznym GUI.
BTW.
Artoor pyka na tweakbytes

Factico :o Artoor macha tam licki jak szalony...nawet nie wiedziałem,że jest takie forum :scratch Artooro-ładnie to tak dbać o obcych a zapominać o swoich Ziomkach ??
Apeluję do Twojego patriotyzmu !
Hornet

Postprzez artoor » 26 Cze 2013 09:29

Hornet, wierz mi, staram się jak mogę, ale jak wysyłam prośbę do różnych developerów z prywatnego maila, to albo nikt nie odpowiada, albo odpowiedź jest odmowna. Tym bardziej jeśli większość konkursów już na pzd miały całkiem niedawno miejsce - wtedy generalnie żadnych szans nie ma. Ale widzę, i bardzo mnie cieszy fakt, że wiele osób z pzd (ogólnie z Polski) bierze udział w konkursach na tweakbytes... co więcej - ostatnio trzy z pięciu osób które wygrały TheBat!'a były właśnie z naszej Ojczyzny :)

Olu, przepraszam za off-topic i dziękuje za konkurs. Dawno nic tu nie mieliśmy.

A i do wiadomości wszystkich użytkowników - nie spocząłem na laurach - wciąż wysyłam zapytania również dla pzd, ale jak wyżej wspomniałem trudniej, znacznie trudniej pozyskać coś przydatnego :(

Hornet napisał(a):
Artoor pyka na tweakbytes

Factico :o Artoor macha tam licki jak szalony...nawet nie wiedziałem,że jest takie forum :scratch Artooro-ładnie to tak dbać o obcych a zapominać o swoich Ziomkach ??
Apeluję do Twojego patriotyzmu !
« Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo. »
Awatar użytkownika
artoor
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: Częstochowa
Pochwały: 407

Postprzez Hornet » 26 Cze 2013 11:33

artoor napisał(a):Hornet, wierz mi, staram się jak mogę, ale jak wysyłam prośbę do różnych developerów z prywatnego maila, to albo nikt nie odpowiada, albo odpowiedź jest odmowna.

W takim razie Artooro-zwracam honor :yes master :hippie
Hornet

Postprzez Ola » 26 Cze 2013 12:49

marsellus napisał(a):Myślę że dawanie aż tylu licek na raz nie ma sensu, bo pewnie nie będzie chętnych nawet na połowę.

Pewnie masz rację marsellus, że nie będzie za wielu chętnych, ale to nic, w takim razie licencje będą czekać i jeszcze kiedyś pojawi się konkurs :)

marsellus napisał(a):A co za tym idzie pomysł z zasłużonymi trzeba wywalić do kosza i wrócić do organizowania konkursów dla wszystkich.

Ja myślę, że z tak radykalnymi krokami warto jeszcze zaczekać, może się coś zmieni na forum. Ostatnio w ogóle jest jakaś cisza, osobiście myślę, że jest to spowodowane okresem przedwakacyjnym, osobiście myślę, że już w połowie sierpnia wszystko będzie wracać powoli do normy

Hornet napisał(a):To żeby nie było tak pusto-zgłaszam swój akces do konkursu :papież
Używam od dawna Hard Disk Sentinel i uważam,że to najlepszy sofcik do monitorowania dysków-dokładny,przejrzysty z przyjaznym GUI.

I brawo, czyli jedno zgłoszenie już mamy :ok
Ola

Postprzez vonz » 26 Cze 2013 13:41

Niezbyt fortunnie w czasie się to rozłożyło
do tej pory można otrzymać ten soft/ Hard Disk Sentinel Professional 4.20/ rejestrując się na: linki są forum PZD i innych forach
dla czytelników Komputer Świata
vonz
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 191

Postprzez tofana » 26 Cze 2013 14:08

Zgłaszam się do konkursu po świetny program do dogłębnej analizy dysku twardego.
W promocji jaka niedawno była, nie dostałam licencji tylko plik .key. Wolałabym licencję.
Dzięki Olu za konkurs, a Neo za licki! :yes master
„Wschodzisz ponad nich, lecz im wyżej się wspinasz, tym mniejszym widzi cię oko zawiści.
Najbardziej jednak znienawidzeni bywają polotni.”
- F. Nietzsche
Awatar użytkownika
tofana
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Boogie Street
Pochwały: 4017

Postprzez vonz » 26 Cze 2013 14:21

tofana napisał(a):dostałam licencji tylko plik .key. Wolałabym licencję.

Licencja to słowo wieloznaczne z wygranego konkursu też możesz dostać ,tylko sam kod :hippie
vonz
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 191

Postprzez antbil007 » 26 Cze 2013 17:46

Zgłaszam swój akces, bo lubię dobre programy i po polsku.
Mam starszą wersję, chętnie więc wymienię na nowszy model...

Dzięki Olu, dzięki Jarku za konkurs.
.
.
Image
Image
Awatar użytkownika
antbil007
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Polska
Pochwały: 1299

Następna

Wróć do Konkursy ProgramyZaDarmo.net.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości