Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs - Kaspersky Total Security Multi Device

Konkursy dla aktywnych użytkowników.

Re: Konkurs - Kaspersky Total Security Multi Device

Postprzez whitezombie » 20 Sie 2016 11:54

Trzy powody:
1.Kocham Rosjan :piwko
2.Lubię wódkę :chlanie
3.Życie jest jak MATRIOSZKA(odpowiednik pliku rar)-nigdy nie wiesz co w babie siedzi walory: (no i przed tym może nas ustrzec Kaspersky) hihihi:
No i oczywiście podziękowania za konkurs :dzieki
whitezombie
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez Sakha » 20 Sie 2016 13:45

Korzystam z KIS ale za 90 dni kończy mi się licencja więc ta byłby jak znalazł z rozszerzeniem o m.in Kaspersky Password Manger . :dzieki
Podziękować tak ToGor andyxa jak i firmie Kaspersky Polska :dzieki
Ostatnio edytowany przez Sakha, 21 Sie 2016 20:10, edytowano w sumie 1 raz
Sakha
Zielony
Zielony

Miejscowość: Tu i Tam
Pochwały: 3

Postprzez ToGor » 21 Sie 2016 19:33

WPIS /UZUPEŁNIAJĄCY/ POZA KONKURSEM

- więcej na temat Kaspersky Password Manager - opis możecie przeczytać tutaj:

Linki widoczne tylko dla zalogowanych

P.S.
Gwoli wyjaśnienia /może niezbyt jasno się wyraziłem/: o ikonkę :dzieki prosiłem dla kolegi, który pomógł BEZINTERESOWNIE przy opisie, i zasłużył na nią bardziej niż co niektórzy na "złoty medal". :cool.

Autor postu otrzymał pochwałę
Bydło to ma bydlęcą kulturę - i za to jakoś się bydła nie wini,
lecz najgorzej jak ludzie bez kultury - mają kulturę tzw. świni ...
Awatar użytkownika
ToGor
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Mazowieckie, Polska, Europa, Świat, Galaktyka Drogi Mlecznej ...
Pochwały: 189

Postprzez Human » 21 Sie 2016 21:18

Można by debatować całe dnie i noce nad tym, dlaczego to właśnie do mnie powinien trafić ten zacny program ale poprzestanę na krótkim stwierdzeniu, że chciałbym, czułbym się zaszczycony oraz mile zaskoczony ;)
Dobry soft nie jest zły! :dzieki
Human
Zielony
Zielony

Postprzez michelx » 21 Sie 2016 21:35

Witam i dzięki za kolejny konkurs. Na komputerze córki właśnie kończy się z 3 miesięczna wersja Kasperskiego. Program nie stwarzał żadnych problemów. Dlatego fajnie by było wygrać ten program i zainstalować jej wersję roczną.
Pozdrawiam :dzieki
michelx

Postprzez vitio » 21 Sie 2016 23:36

Program ten jest naprawdę wielopoziomowym obrońcą systemu. Wypróbowywałem inne oprogramowanie antywirusowe, ale żaden inny nie spełnia tak moich oczekiwań jak ten. Chroni zarówno komputer jak i telefon m.in. przy operacjach bankowych czy podczas kradzieży lub zagubienia telefonu. Pliki można szyfrować a hasła przechowywać w menadżerze.
Bardzo chętnie skorzystam z licencji, jeśli udało by się zostać wylosowanym.
Dziękuję za konkurs :)
Awatar użytkownika
vitio
Zielony
Zielony

Pochwały: 11

Postprzez alojzy » 22 Sie 2016 09:39

Kiedyś posiadałem, byłem bardzo zadowolony. Kompleksowy pakiet zabezpieczeń, prosta obsługa, całkiem wydajny, firewall to wszystko co potrzebuję do ochrony swojego kompa. Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
alojzy
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 22

Postprzez plejmix » 22 Sie 2016 09:52

Kaspersky Total Security kompleksowy pakiet zabezpieczający absolutna czołówka tego typu programów jest w nim wszystko co potrzebne do zabezpieczenia naszego komputera przed intruzami
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
plejmix
Gawędziarz
Gawędziarz

Postprzez mavio » 22 Sie 2016 11:33

Dziękuję za konkurs :dzieki
Dla mnie jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających. Można nim chronić nie tylko komputer, ale też pozostałe urządzania mobilne.Ma tez wiele innych funkcji użytecznych, które przydają się w codziennym użytkowaniu Internetu. Interfejs jest intuicyjny i wielofunkcyjny. Dlatego zgłaszam się do konkursu.
Awatar użytkownika
mavio
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 45

Postprzez piotr8989 » 22 Sie 2016 11:39

Wielki dzięki za konkurs. Do świąt jeszcze daleko, ale że byłem grzeczny to Mikołaj może przyjdzie wcześniej. Kaspersky posiada wszystko, żeby spać spokojnie, gdy po sieci serfują dzieciaki. Fajny i łatwy interfejs to co lubię najbardziej. Na dzień dzisiejszy jedyny pakiet, który może być wykorzystany w każdym urządzeniu, czy to komputer, czy smartfon czy nawet iphone. Miodzio. Posiada dużo funkcji i nie zamula sprzętu. Klasa w klasie, w końcu w wielu rankingach jest najlepszy. Trzeba wspierać wschodnich sąsiadów :ok
Awatar użytkownika
piotr8989
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 3

PoprzedniaNastępna

Wróć do Konkursy ProgramyZaDarmo.net.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości