Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobilnym

Konkursy dla aktywnych użytkowników.

Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Postprzez mavio » 15 Wrz 2016 17:38

Gratulacje dla kolegi @piotr8989 i pozostałych zwycięzców. :yahoo
Dzięki za konkurs :piwko
Awatar użytkownika
mavio
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 45

Postprzez vitio » 15 Wrz 2016 20:29

Bardzo dziękuję :dzieki , naprawdę się przyda :D
Gratuluję pozostałym zwycięzcom :)
Awatar użytkownika
vitio
Zielony
Zielony

Pochwały: 11

Postprzez ToGor » 15 Wrz 2016 22:56

Wygrane potwierdzono - temat do zamknięcia.

Może tylko taka uwaga / nie zarzut/- bardzo niska frekwencja w tym konkursie nie służy dalszej współpracy ze sponsorem.
Próba ponownego pozyskania licencji może nie przynieść rezultatu. Nie mam wielkiego wpływu na Wasze uczestnictwo i zapotrzebowanie. :nea

Zwycięzcy w tym konkursie docenią oprogramowanie /tego jestem pewien/, gdyż mam okazję z niego korzystać.
I szczerze - wolę NaviExpert-a od większości nawigacji /nawet tej z dedykowanym urządzeniem /.
Bodaj 2 lata temu - mieszkając poza Polską, dzięki tej nawigacji w o wiele większym stopniu miałem uproszczone zwiedzanie - pieszo, samochodem czy z wykorzystaniem komunikacji miejskiej czy zwykłego roweru.
Starałem się o te licencje ponad rok czasu - i udało się. Ten soft to coś jak M$ Office /przynajmniej dla mnie/.

W związku z powyższym - mam prośbę do "wygranych".

Gdy zaczniecie użytkować NaviExpert przez jakiś czas - dajcie wpis z oceną oprogramowania.

Inaczej mówiąc - oceńcie przydatność - pokażcie zalety i /jeśli znajdziecie/ wady ...
/może poza zużyciem zasilania - jak to GPS - przyda się dodatkowe/
I najważniejsze - to nie jest nawigacja tylko do samochodu - najwięcej frajdy daje zwiedzanie nowych miejsc, do których bez niej pewnie nigdy byście nie dotarli.
Bydło to ma bydlęcą kulturę - i za to jakoś się bydła nie wini,
lecz najgorzej jak ludzie bez kultury - mają kulturę tzw. świni ...
Awatar użytkownika
ToGor
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Mazowieckie, Polska, Europa, Świat, Galaktyka Drogi Mlecznej ...
Pochwały: 202

Postprzez ToGor » 21 Wrz 2016 14:22

Zadano mi pytanie odnośnie czasu na "wklepanie" kodu:

Czy kod działa przez 12 m-cy od momentu jego otrzymania, czy od momentu aktywacji, uwzględniając, że mam na to 1 rok?

Wolałem się upewnić i wysłałem zapytanie. :scratch
Myślę, że więcej osób może być zainteresowanych - dlatego odpowiedź z NaviExpert podaję poniżej:

Zgodnie z ustaleniami, kod należy wprowadzić w aplikacji najpóźniej do końca tego roku (to termin jego ważności, potem aplikacja będzie go odrzucać). Po wykonaniu tej czynności licencja może sobie wisieć na koncie użytkownika jako usługa "gotowa do użycia" niemal w nieskończoność. Ważne, aby nie chcąc jej aktywować po wprowadzeniu kodu, nie wytyczać żadnej trasy (w przypadku braku jakiejkolwiek aktywnej INNEJ usługi), lub nie wytyczać trasy europejskiej (w przypadku INNEJ aktywnej na koncie użytkownika licencji na Polskę).
Moment aktywacji kodu = wprowadzenie go w NaviExpercie i wytyczenie trasy (zgodnie z ustaleniami w nawiasach; ), i od tego momentu dopiero - wytyczenia trasy- licencja trwa tak długo, jak obowiązuje dany kod (czyli w przypadku tego konkursu - albo 3 mies. albo rok
Bydło to ma bydlęcą kulturę - i za to jakoś się bydła nie wini,
lecz najgorzej jak ludzie bez kultury - mają kulturę tzw. świni ...
Awatar użytkownika
ToGor
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Mazowieckie, Polska, Europa, Świat, Galaktyka Drogi Mlecznej ...
Pochwały: 202

Poprzednia

Wróć do Konkursy ProgramyZaDarmo.net.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości