Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Revo Uninstaller Pro - Konkurs tylko dla zasłużonych

Konkursy dla aktywnych użytkowników.

Revo Uninstaller Pro - Konkurs tylko dla zasłużonych

Postprzez OXYGEN THIEF » 18 Paź 2015 18:16

Mam 1 licencję na Revo Uninstaller Pro wygraną tutaj na forum w konkursie guardiana Make us laugh photo caption i jej nie używam także jak ktoś chce niech się wpisze, ja będzie więcej niż 1 osoba to rozlosuję.

Zaznaczam że mogą zgłaszać się userzy tylko z rangą zasłużony guma: , wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.

Pochwały przyznane za posta: 4
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1123

Re: Revo Uninstaller Pro - Konkurs tylko dla zasłużonych

Postprzez Zeno » 18 Paź 2015 22:53

Dawno nie widziałem tu konkursu z takim wymogiem. :scratch
OXY generalnie nie bierzesz udziału w konkursach i masz jedną licencję na Revo - aż głupio wyciągać rękę z prośbą o licencję.... :scratch
Skoro jednak ma być bez miauczenia i mój tymczasowy kolor ( :)) się zgadza, to się zgłaszam. Dotychczas nie poszczęściło mi się w konkursach na ten soft. Do śledzenia instalacji i odinstalowania używam SoftOrganizer v. 4.13 z promo. Program jest dobry. Posiadana przeze mnie wersja ma jednak tą nieszczęsną przypadłość, że o ile na początku monitorowanie zmian w celu zakończenia instalacji trwało na tyle długo, że mogłem znieść jajko, to teraz trwa na tyle długo - że mogę znieść jajko i jeszcze ugotować je na półtwardo... :nea
Mam nadzieję, że przy Revo niczego znieść nie zdążę. hihihi:
Dzięki OXY za ten nietypowy konkurs. :dzieki :england

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowany przez Zeno, 19 Paź 2015 13:43, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 369

Postprzez Hornet » 18 Paź 2015 22:58

OXYGEN THIEF napisał(a):wpisy mają dotyczyć tylko konkursu, jakiekolwiek miauczenie będzie kasowane.

To ja jednak za pozwoleniem zamiauczę :zawstydzony : brać udział w rozgrywce bo Revo oprócz TU to najlepszy deinstalatorek ! A potem długo nic nie ma...
To taka luźna uwaga.Mnie proszę nie uwzględniać.
Hornet

Postprzez ArekS » 19 Paź 2015 00:35

Jakoś dotąd nie miałem szczęścia w konkursach na Revo, ani na PZD, ani na innych forach. Póki co, używam Ashampoo UnInstaller, ale że Revo jest bezkonkurencyjny (w sensie: the best of the best), zgłaszam się. Dzięki za ten nietypowy konkursik, OXY. :dzieki
Jeśli czegoś z moich postów nie rozumiesz, albo wydają Ci się idiotyczne lub burackie, to niechybny znak, że ktoś z adminów/moderatorów już je przerobił! :haha
Awatar użytkownika
ArekS
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 160

Postprzez OXYGEN THIEF » 21 Paź 2015 17:54

Ok rozlosowałem choć wpisywanie wszystkich nicków trochę czasu zabrało ale jest ogłaszam wynik
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

Jakby ktoś chciał posądzać o jakiekolwiek manipulacje podczas losowania to przyznam się, Tak, Tak, Tak edytowałem obrazek gdyż wymazałem kawałek IP

Licencje wysyłam do wygranego na PW

Autor postu otrzymał pochwałę
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1123

Postprzez artoor » 21 Paź 2015 17:59

Manipulacje? O to może posądzić chyba tylko Lord Comander :szydera
« Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo. »
Awatar użytkownika
artoor
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: Częstochowa
Pochwały: 407

Postprzez Zeno » 21 Paź 2015 18:26

:wygrałem :Tańczy :Tańczy :Tańczy
OXY bardzo dziękuję :dzieki
Ze swej strony chciałbym sie jakoś zrewanżować, więc jakby Ci Szefie było niezręcznie wystartować w jakimś konkursie, to postaram się przyłożyć i coś dla Ciebie wygrać. :)
:scratch Tymczasem w rewanżu przyjmij moje solenne zapewnienie, że przez miesiąc nie wrzucę żadnego nowego posta w "Kontrowersyjnych...". Chociaż tyle... :zawstydzony
Szacun
:england
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Postprzez ArekS » 21 Paź 2015 19:57

artoor napisał(a):Manipulacje? O to może posądzić chyba tylko Lord Comander :szydera
Słusznie! :ok :haha Nieustraszony tropiciel spisków oraz, przede wszystkim, multikont... ale tylko cudzych. :P

Gratki zeno06! :piwko

Ja nadal do konkursów z Revo jakoś nie mam szczęścia... :scratch hihihi:
Jeśli czegoś z moich postów nie rozumiesz, albo wydają Ci się idiotyczne lub burackie, to niechybny znak, że ktoś z adminów/moderatorów już je przerobił! :haha
Awatar użytkownika
ArekS
Wygadany
Wygadany

Pochwały: 160

Postprzez al_arsen » 21 Paź 2015 21:00

Nie wiem Zeno czy Cię to ucieszy ale popatrz dokładnie na screena z losowania. Dokładnie spójrz w miejsce wtyczek do przeglądarki. Jak widzisz jest tam taka jedna i jest napisane 34m oznacza to czas w jakim Twoja licencja pobierze się z warezów. Miłego użytkowania kiss:
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 467

Postprzez Zeno » 21 Paź 2015 21:37

Al patrzę Ci w oczy na avatarze i widzę, że jak nic mnie wkręcasz. Pewnie dlatego, że nie chcesz, abym w spokoju obejrzał meczyk :lanie na gołą i możliwe również, że to kara za to, że zapomniałem Ci powiedzieć, że Olympiakos też wczoraj wygrał. Wybacz. :yes master hihihi:
OXY :scratch by pewnie powiedział coś w stylu: że wtyczka 3 jest na lewe ucho, a wtyczka 4 na - prawe. :ioio
Dzieki ArekS. Ja sobie w takich chwialch przywołuję złotą myśl mojego kumpla: "Kto nie ma szczęścia w miłości......- ten i tak nie ma szczęścia w ogóle". :hippie
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Następna

Wróć do Konkursy ProgramyZaDarmo.net.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości