Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Akumulator i jego parametry

Akumulator i jego parametry

Postprzez sowa2 » 12 Gru 2015 12:40

Zakupiłem wraz z montażem akumulator Varta SILVER DYNAMIC 12 V 54Ah - 530A Sprzedawca (montażysta) dokonał pomiarów testerem w trakcie montażu w samochodzie akumulatora i według wydruku wyszło, że akumulator posiada parametry 12 V 54 Ah i 430A Zwróciłem uwagę sprzedawcy, że coś tu się nie zgadza ale on stwierdził, że przy testerze zmieniał żabki (uchwyty) którymi przyłącza się do akumulatora i chyba nie ma dobrego przejścia. Nie wiem do końca czy to możliwe .Akumulator nabyłem 5.12.2015r. i sprzedawca twierdzi, że wyprodukowany jest w czerwcu bieżącego roku. Co o tym koledzy sądzicie?
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Re: Akumulator

Postprzez senior38 » 12 Gru 2015 13:56

Te mniejsze parametry wg.mnie to przyczyna leżakowania od czerwca.Spróbuj go podładować i ponownie zrób pomiar.
AppGuard+Hitman Pro
Awatar użytkownika
senior38
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 124

Re: Akumulator i jego parametry

Postprzez sowa2 » 12 Gru 2015 15:29

Zrobię tak jak radzisz i udam się ponownie do sprzedawcy aby jeszcze raz sprawdził. Możliwe, że podjadę też do warsztatu mającego do czynienie z elektryką samochodową i zobaczymy co wyniknie.
Dzięki
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Wróć do Motoryzacja - Wszystko co z nią związane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości