Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Najtańsze ubezpieczenie pojazdu

Najtańsze ubezpieczenie pojazdu

Postprzez Cetus » 30 Lis 2016 18:04

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was orientuje się gdzie najtaniej ubezpieczyć samochód? Kilka miesięcy temu kupiłem Opla Astrę 2 hatchback 1998 1,6 benzyna i kończy mi się ubezpieczenie. Poszukuję w miarę taniej firmy ale solidnej. Jestem jedynym właścicielem i jest to mój pierwszy samochód czyli nie będę miał wielkich zniżek. Pozdrawiam i z góry dziękuję
Cetus
Gawędziarz
Gawędziarz

Re: Najtańsze ubezpieczenie pojazdu

Postprzez wojwojtek » 30 Lis 2016 18:10

Warto skorzystać z "Rankomat': Porównywarka - OC i AC, ja mam OC z Link4 juz trzeci rok i jak na razie było ok. Jak będzie po podwyżkach to się dowiem dopiero w maju 2017..
wojwojtek
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 29

Postprzez sowa2 » 30 Lis 2016 19:09

W połowie grudnia też mi się kończy ubezpieczenie i jestem ciekaw na jakiej kwocie się teraz skończy. Miałem kilka telefonów bo już zaczynają ,,bombardować" i składać oferty, symulacje, propozycje, między innymi Link 4 ale kwota jaką mi przedstawiono to jest ok 70% większa niż ubezpieczenie jakie posiadam obecnie.Strach się bać co z tego wyniknie. Uważam że towarzystwa ubezpieczeniowe trzymają ,,sztamę" i niestety nic na to nie poradzimy i jak się mówi ,,płacz i płać". Pozdrawiam.
sowa2
Zielony
Zielony

Pochwały: 1

Postprzez stefek » 30 Lis 2016 19:46

Witam mnie ubezpieczenie kończy się 8 grudnia więc już szukam ,w ubiegłym roku ubezpieczenie OC w moim
przypadku wynosiło 396 zł .Obecnie najtańsze jakie znalazłem to kwota 822 zł przy płatności jednorazowej
kartą kredytową.Czytałem ,że wysokość ubezpieczenia zależna jest też od regionu kraju w którym mieszkamy.
Pozdrawiam
stefek
Zielony
Zielony

Postprzez adas_uk » 30 Lis 2016 20:34

Możesz pójść do jakiejś agencji multiubezpieczeniowej - czasami agenci mają możliwości zmniejszenia ceny OC o kilka procent.
Podczas mojego ostatniego poszukiwania ubezpieczenia (w maju) żadna porównywarka nie pokazała mi ceny, jaką zaproponował mi agent.
A jak będzie w tym roku?
adas_uk

Postprzez al_arsen » 30 Lis 2016 21:22

Jeśli po otrzymanych poradach zdecydujesz się na AXA to tu masz kod na 20% zniżki

Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja z tym kodem płacę 2k aż strach co by było bez niego :wariat
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez Cetus » 01 Gru 2016 16:57

Dzięki wielkie
Cetus
Gawędziarz
Gawędziarz

Postprzez bene » 01 Gru 2016 17:11

otrzymałem "powiastkę" z MTU .. do zapłaty 998,- (samo OC) full zniżki .. toż to szok !!! :pala W ubiegłym roku było 555,-
Wybrałem się do biura ubezpieczeń .. dziewczyna wyszukała mi na sumę 778,- w HDI .. zawsze to 200 w kieszeni
bene
Zielony
Zielony

Pochwały: 15

Postprzez al_arsen » 01 Gru 2016 17:23

bene napisał(a):otrzymałem "powiastkę" z MTU .. do zapłaty 998,- (samo OC) full zniżki .. toż to szok !!! :pala W ubiegłym roku było 555,-
Wybrałem się do biura ubezpieczeń .. dziewczyna wyszukała mi na sumę 778,- w HDI .. zawsze to 200 w kieszeni

Do tej pory OC było bardzo tanie i teraz dla ludzi to jest szok a po prostu stawki zaczynają być adekwatne. Do dobrego łatwo się przyzwyczaić :)
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez wojwojtek » 01 Gru 2016 17:41

Tak z ciekawości chciałem coś wiedzieć więcej o wspomnianej "HDI Asekuracja", wszedłem między innymi na opiniuj.pl i niestety ale opinie nie najlepsze a wręcz tragiczne ..
wojwojtek
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 29

Następna

Wróć do Motoryzacja - Wszystko co z nią związane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości