Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Yandex przejmuje Agnitum

Newsy, nowinki, nowości dotyczące programów do zabezpieczeń.

Re: Yandex przejmuje Agnitum

Postprzez 9jkxcDU533 » 17 Sty 2016 10:15

Posiadam legalny OSS/2009 na rok,jeszcze nie zarejestrowany.W karcie certyfikatu mam tylko numer seryjny.Rozumiem,że na stronie Agnitum mam założyć konto,podać numer seryjny i otrzymam klucz licencyjny?
9jkxcDU533
Zielony
Zielony

Postprzez OnSam » 17 Sty 2016 12:05

Na tej stronie w samym dole wklejasz swój klucz i klikasz na przycisk send - otwiera się nowa strona z informacją na jakim koncie pocztowym dany klucz miałeś zarejestrowany. Jest tam też informacja na ile zostaje Ci przyznany KIS. Musisz zatwierdzić trzy pozycje i wysłać, a na konto pocztowe zostanie wysłany Tobie klucz do KIS. Na marginesie klucz masz już stary i jak będzie, to przekonasz się sam wykonując te kroki. Użyj sobie google tlumacza

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
OnSam
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Pochwały: 6

Postprzez 9jkxcDU533 » 17 Sty 2016 14:39

Dziękuję za pomoc.Wszystkie w/w czynności zostały wykonane,przyszedł e-mail od Kacpersky z dwoma kodami rejestacyjnymi niestety żaden nie aktywuje wersji 30-dniowej do komercyjnej.Pewnie robię coś nie tak.
9jkxcDU533
Zielony
Zielony

Postprzez artoor » 17 Sty 2016 15:07

9jkxcDU533 napisał(a):Dziękuję za pomoc.Wszystkie w/w czynności zostały wykonane,przyszedł e-mail od Kacpersky z dwoma kodami rejestacyjnymi niestety żaden nie aktywuje wersji 30-dniowej do komercyjnej.Pewnie robię coś nie tak.

Hej! W mailu powinieneś mieć podany link do właściwej wersji, a mianowicie: Linki widoczne tylko dla zalogowanych :)
« Im cięższa jest walka, tym wspanialsze zwycięstwo. »
Awatar użytkownika
artoor
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: Częstochowa
Pochwały: 407

Postprzez ktośtam » 17 Sty 2016 15:36

9jkxcDU533 napisał(a):Dziękuję za pomoc.Wszystkie w/w czynności zostały wykonane,przyszedł e-mail od Kacpersky z dwoma kodami rejestacyjnymi niestety żaden nie aktywuje wersji 30-dniowej do komercyjnej.Pewnie robię coś nie tak.

Jaką wersję językową KIS masz zainstalowaną?
ktośtam

Postprzez 9jkxcDU533 » 17 Sty 2016 16:13

kis16.0.0.614pl-pl,po założeniu konta na mykasperski przyjmuje kod rejestracyjny i stwierdza,że KIS jest jeszcze nie aktywowany.Z deinstalacją poczekam do jutra i przesiądę się na KAV+PCtools,najprawdopodobniej migracja jest tylko dla KIS w j.angielskim.
9jkxcDU533
Zielony
Zielony

Postprzez sebas » 18 Sty 2016 15:54

Aktywuje tylko wersję angielską - pobraną z linku - kis16.0.0.614en_8204. Miałem wcześniej polską - trial i też nie mogłem aktywować. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu wersji angielskiej poszło bez problemu.
sebas
Zielony
Zielony

Postprzez HrabiaDracula » 25 Sty 2016 20:59

Witam wymieniam moja licke na kisa 2 lata i mam pytanko czy zaznaczyc w zgloszeniu ze:
Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.

czy jak to odhacze to nie dostane kluczyka? jak to jest? trzeba zaznaczyc wszystkie 3 opcje

Tak, to jest mój REJESTRACJA ADRES E-MAIL.
Tak, wyrażam zgodę, że moja Outpost licencji ley zostanie zablokowana po potwierdzeniu wymiany.
Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.
AppGuard 4 = SpyShelter Firewall = Sandboxie = F-Secure AV
Awatar użytkownika
HrabiaDracula
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Miejscowość: z klawiatury
Pochwały: 81

Agnitum i migracja do Kaspersky

Postprzez Tadek59 » 16 Gru 2016 12:00

Witam

Ważna informacja dla użytkowników produktów firmy Agnitum, firma zaprzestała sprzedaży linii produktów Outpost. Wsparcie i aktualizacje antywirusowych baz danych technicznych kończą się 9 stycznia 2017. W związku z tym zachęcamy do wymiany aktywnych licencji Outpost na licencję Kaspersky Internet Security za darmo.

Umowa wymiany licencji kończy licencję na Outpost. Tak więc nie można używać i aktualizować produktów Outpost po otrzymaniu kluczy Kaspersky.

Link : Linki widoczne tylko dla zalogowanych
AppGuard4+SpyShelter Firewall+ Malwarebytes Anti-Malware (Premium)+Zemana AntiMalware+RollBack Rx Pro

Człowiek, który się nie myli, jest jak drzewo, które się nie pali
Awatar użytkownika
Tadek59
Moderator
Moderator

Pochwały: 442

Re: Agnitum i migracja do Kaspersky

Postprzez OXYGEN THIEF » 16 Gru 2016 12:03

Parę miesięcy temu o tym pisaliśmy :cool.
Linki widoczne tylko dla zalogowanych
(później połączę tematy bo za dużo kopania jest żeby to szybko cyknąć.)

Połączyłem tematy walory:
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1115

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsroom security - ciekawostki dotyczące security

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości