Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Co zmienić na forum

Re: Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Postprzez Zeno » 19 Lut 2016 00:23

ToGor napisał(a):
Nie nakręcajcie się tak tymi Konkursami :dziwak ...wyjdźcie od czasu do czasu z domu...wiosna za pasem.

W nocy ?? :o

Chmmm... Da się zrobić... Trzeba tylko znaleźć powód... - długie nogi, smukła talia, duże oczy... :zawstydzony
Kurcze :scratch .... czyżbym pomyślał o żyrafie.... :facepalm
hihihi:
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Postprzez angellomichel387 » 19 Lut 2016 00:37

ToGor napisał(a):
antbil007 napisał(a):

zeno06 napisał(a):
...Przy okazji konkursów i tekstów moze fajnie byłoby (przynajmniej zglaszam taki pomył) zrobić stały "Konkurs na złote strofy forum", gdzie każdy mógłby zgłaszać zabawne (albo głupie) posty użytkowników lub ich fragmenty w formie np. linka do postu. ...

Zeno, proszę Cię, zrób to.
Ja mam faworyta, filozofem zwanego. Wygląda jak milion dolarów i brzydzi się swojego imienia i nazwiska. :lol: :lol: :lol:

:hi
Dzięki antbil007 za poparcie. :dzieki To jest nas dwóch, którzy formalnie popierają pomysł. To na razie trochę za mało, żeby zawracać głowę i prosić o błogosławieństwo OXYGEN THIEF . :papież Ja jestem małym pikusiem, żebym cokolwiek z tym zrobił. :zawstydzony Nie mialbym żalu, gdyby ktoś ze "starszyzny" przejął i pociągnął temat (deklaruję pomoc). Było by przy tym trochę roboty. Pytanie, czy któryś z Modów miałby czas i ochotę ogarniać temat. Bo konkurs, jeżeli miałby mieć sens, musiałby by być gdzieś na forum podpięty na stałe. Zgłoszenia powinny z automatu kolejno numerowane, żeby potem można na nie powszechnie głosować. W celu zapobieżenia, aby konkurs nie przerodził się w jedną z form toczenia prywatnych wojen na forum :lanie na gołą , użytkownicy mogliby zgłaszać propozycje np. raz na tydzień. Kto by tego pilnował? Czy dałoby się napisać jakiś skrypt do tego celu? Co ile rozstrzygnięcie edycji: 3 m-ce może 6 -m-cy. Jak nagroda? Może tytuł "Złotousty Forum PZD" z jakiś emblematem pod rangą do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji. Jest parę pytań. Przydałyby się propozycje, ale najważniejsze byłoby poparcie. Konkurs mógłby być zabawny. :D Temat myślę jest rozwojowy, o ile pomysł zyska uznanie jeszcze trochę członków forum. Nie będzie zainteresowania, nie będzie sprawy.
:frank

Popieram również inicjatywę - i myślę, że można to będzie uprościć - tak może ... za - :ok , przeciw - :fakolec
Każdy może dać 1 raz przez 3 m-ce np od publikacji. Co na to "Morderatorzy i Nas wszystkich "Czerwoni zarządcy" ? Jeśli można technicznie to niech się dzieje 'ku chwale Forum i wasali Jego" ... :cool.
A może ktoś nie chce dalszego rozwoju forum ??? :pala :k...... :lanie na gołą

ToGor koleżko spójrz na datę to było dokładnie rok temu ostatni raz o tym pisane :cool.
Więc nie potrzebnie odgrzebałeś stare i już nie ważne sprawy :piwko
Pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
angellomichel387
Moderator
Moderator

Pochwały: 806

Postprzez Zeno » 19 Lut 2016 00:50

angellomichel387 napisał(a):
ToGor napisał(a):Popieram również inicjatywę - i myślę, że można to będzie uprościć - tak może ... za - :ok , przeciw - :fakolec
Każdy może dać 1 raz przez 3 m-ce np od publikacji. Co na to "Morderatorzy i Nas wszystkich "Czerwoni zarządcy" ? Jeśli można technicznie to niech się dzieje 'ku chwale Forum i wasali Jego" ... :cool.
A może ktoś nie chce dalszego rozwoju forum ??? :pala :k...... :lanie na gołą

ToGor koleżko spójrz na datę to było dokładnie rok temu ostatni raz o tym pisane :cool.
Więc nie potrzebnie odgrzebałeś stare i już nie ważne sprawy :piwko
Pozdrawiam

Hej angellomichel :hi - skoro "Nic w przyrodzie nie ginie", my jeszcze jako tako żyjemy, a Forum istnieje, to każdy temat może stać się aktualny, o ile będzie poparcie... W dodatku od wczoraj zamiast 2 zrobiło się 4 głosy poparcia... :ioio a nawet jeszcze nie zaczęliśmy lobbować. hihihi:
:hippie
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Poprzednia

Wróć do Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, opinions

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości