Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Co zmienić na forum

Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Postprzez OXYGEN THIEF » 02 Lut 2015 20:14

:england
Widzę że ostatnio pojawiło się troszkę konkursów to trzeba pomyśleć nad ustaleniem ich jakiegoś tygodniowego czy miesięcznego limitu po to aby się nie przejadly, odpowiednie dawkowanie nikomu jeszcze nie zaszkodziło :ioio .Druga sprawa to informacja o danych osobowych, fajnie było by gdyby tego typu informacja była podawana w 1 poście konkursu.Wiem że to pierdoła ale nie każdy chce swoje prawdziwe dane podawać (swoją drogą można jakieś inne :cool. ) także wszelkie propozycje odnośnie zmian mile widziane.

Ciao :frank

Pochwały przyznane za posta: 2
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1123

Re: Konkursy, Konkusy, Konkursy.

Postprzez PiotrN72 » 02 Lut 2015 20:25

Popieram tzw. "dawkowanie" rozłożone na cały rok kalendarzowy.
Awatar użytkownika
PiotrN72
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: 52.259N 21.020E
Pochwały: 40

Postprzez Dusiek » 02 Lut 2015 20:29

Jak to mawiał mój dziadek NIE NARAZ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH TYLKO TRZECH KRÓLI , więc i konkursy jak będą rozłożone w czasie to będzie jak najbardziej lepiej takie moje skromne zdanie :piwko
Dusiek

Postprzez sheriff » 02 Lut 2015 21:15

Dawkowanie :chlanie czasem się nie da :chory :chlanie :chory :P . Bo producent sobie życzy za 2 dni konkurs albo wcale i musisz wybrać .A tym bardziej jak jest spoko soft . Co do danych ja zawsze ustalam to z producentem i nawet ostatnio wynegocjowałem złagodzenie wymagań firmy co do danych choć ostro się targowali i nawet więcej wytargowałem jak bym chciał . No oczywiście nie wszyscy idą nam na rękę. Co do danych u mnie zawsze info jest OXY . Ja sobie nic nie mam do zarzucenia . Jeśli jest opóźnienie w przyznaniu nagrody wszystkich informuje .
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Awatar użytkownika
sheriff
Moderator
Moderator

Pochwały: 950

Postprzez ktośtam » 02 Lut 2015 21:19

Jak to "dawkować" !! ??
Nie dawkować tylko
Image
:k......
:szydera
ktośtam

Postprzez Bizon » 02 Lut 2015 21:20

Dawać konkurs za konkursem dla żeru forumowych Sępów a wszystkich Typów z forum na Fąfli :szydera :szydera :szydera :fakolec :fakolec :fakolec

Pochwały przyznane za posta: 4
Awatar użytkownika
Bizon
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: 30°51'36"N, 100°35'58"W
Pochwały: 88

Postprzez Askanag » 02 Lut 2015 21:23

Osobiście moje zdanie na temat dużej ilości konkursów - wiele konkursów być nie może :) A tak na poważnie, to regulować ilość konkursów nie zawsze jest wygodne. Jedną z przyczyn może być porozumienie z producentami programów, które mogą przypisywać określone daty rozpoczęcia konkursu.
Bizon napisał(a):Dawać konkurs za konkursem dla żeru forumowych Sępów a wszystkich Typów z forum na Fąfli :szydera :szydera :szydera :fakolec :fakolec :fakolec

:szydera :szydera
Ostatnio edytowany przez Askanag, 02 Lut 2015 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Askanag
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 584

Postprzez Hornet » 02 Lut 2015 21:24

Bizon-w jednym zdaniu zawarł cała kwintesencję zagadnienia.Tak więc temat do zamknięcia :szydera .

Pochwały przyznane za posta: 2
Hornet

Postprzez Bizon » 02 Lut 2015 21:28

Hornet napisał(a):Bizon-w jednym zdaniu zawarł cała kwintesencję zagadnienia.Tak więc temat do zamknięcia :szydera .

Hornet, zakładamy temat plus blokady na drogach o zamknięcie na amen tego forum? :szydera
Dolny Śląsk mamy obstukany, więc będzie łatwiej. :szydera
Awatar użytkownika
Bizon
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: 30°51'36"N, 100°35'58"W
Pochwały: 88

Postprzez fluid » 02 Lut 2015 21:30

tiaa a pogodę na jutro przepowiesz
immerse in a unified field of vibrations...
a journey into sound...
resonate on deepest level...
beyond the shadows of imagination...
this is

QLIMAX equilibrium
fluid
Administrator
Administrator

Miejscowość: super saiyajin...
Pochwały: 202

Następna

Wróć do Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, opinions

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości