Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Prośba dotycząca "Konkursów na sprzęt elektroniczny"

Co zmienić na forum

Re: Prośba dotycząca "Konkursów na sprzęt elektroniczny"

Postprzez Zeno » 15 Paź 2016 21:51

Podoba mi się ta transparentność. Żeby było transparentnie dalej to powiem, że nie startuję w tego typu konkursach, gdzie są reflinki. Marne szanse. Twoje reflinki więc średnio mnie obchodzą. Wręcz przeciwnie życzę powodzenia. Nie podoba mi się jednak dość nieprzyjemny atak na delikatną uwagę i zarzucanie innym niskich pobudek - zawiści. Nawet teraz. To nie fair. Może przełknąłbym, gdyby kamieniem rzucał ktoś bez grzechu. Ale w kontekście zdania: jak nie mogę wrzucić reflinka, to nie podam linka na forum w ogóle... trochę w to wątpię. Proszę zatem o bardziej zrównoważone formułowanie argumentów, a nie imputowanie innym załatwiania swoich prywatnych interesów. Co do zaprzyjaźnionych forów, widziałem też takie, gdzie było info o konkursie i 15 reflinków pod spodem. Wyglądało to jak konkurs piękności starych szkap o mocno dyskusyjnej urodzie i takie również wzbudzało odczucia. Cieszmy się że nie mamy u nas takiej sytuacji. Klucz leży w umiarze.
Ps. Prosiłbym o nieodbieranie tej wypowiedzi jako personalny atak, bo nie takie przyswiecają mi intencje. :hi
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Postprzez Hefajstos » 16 Paź 2016 09:00

Jeżeli poświęcam tak dużo czasu, żeby znaleźć okazje do wygrania, to robię to dla siebie. To, że się tym dzielę, to też moja sprawa i jak ktoś nie chce dodać mi punktu to nie musi klikać. Chyba to jest logiczne, czyż nie?

Pierwsze zdanie, aby było prawdziwe, powinno brzmieć: Jeżeli poświęcam tak dużo czasu, żeby znaleźć okazje do wygrania, to robię to wyłącznie dla siebie.
Drugie, aby spełniało kryterium prawdy, powinno brzmieć: To, że się tym dzielę, to też wyłącznie moja osobista, czysto egoistyczna sprawa i jak ktoś nie chce dodać mi punktu to nie musi klikać.
Otóż nie musisz się dzielić. Analogicznie - nie masz prawa domagać się za to wymiernych korzyści w postaci bonusów, handicapów, forów czy tam innych takich.

Kiedyś w kryminalistyce francuskiej obowiązywała zasada - ten popełnił (np. zbrodnię) kto (na tym) zyskał. Ta dyskusja jest dokładnym tej zasady odzwierciedleniem. Ten ją z uporem nakręca, kto ma w tym korzyść.
Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych, śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych.Ignacy Krasicki
Awatar użytkownika
Hefajstos
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: okolice internetu
Pochwały: 200

Postprzez OXYGEN THIEF » 16 Paź 2016 09:14

:facepalm :facepalm debata jak w Stanach, jeszcze brakuje tylko świętego mikołaja :cool. . alberto zrobi jak uważa i tyle :piwko
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1116

Postprzez Kamelka » 16 Paź 2016 09:26

OXYGEN THIEF napisał(a): :facepalm :facepalm debata jak w Stanach, jeszcze brakuje tylko świętego mikołaja :cool. . alberto zrobi jak uważa i tyle :piwko

...a kto chce to skorzysta, lub sobie poszuka sam, skoro się nie podoba co ma na tacy podane.

Ja uważam, że z tego tematu powinno zostać jedynie to, że wstawiający nie tworzą nowych tematów na taki sam sprzęt.
Awatar użytkownika
Kamelka
Moderator
Moderator

Miejscowość: Gdzieś w Polsce
Pochwały: 5507

Postprzez Zeno » 16 Paź 2016 13:01

Amen. :papież
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Poprzednia

Wróć do Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, opinions

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości