Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Prośba dotycząca "Konkursów na sprzęt elektroniczny"

Co zmienić na forum

Prośba dotycząca "Konkursów na sprzęt elektroniczny"

Postprzez al_arsen » 14 Paź 2016 12:38

Mam taką małą prośbę ( a nawet i dwie) do osób dodających posty w temacie "Konkursy na sprzęt elektroniczny". Nie zakładajcie nowych tematów jeśli istnieje już takowy dotyczący konkursu na dany "sprzęt". LG V20 flagship smartphone Giveaway, LG V20 smartphone Giveaway i LG V20 International GIVEAWAY dotczą tego samego telefonu i nie trzeba było zakładać trzech oddzielnych tematów - tych dotyczących iPhona już nawet nie zliczę hihihi:

Druga prośba dotyczy nieumieszczania reflinków w tych tematach, co się "czasem" zdarza :ioio .

To by było na tyle :frank
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Re: Prośba dotycząca "Konkursów na sprzęt elektroniczny"

Postprzez Elvis_JXL » 14 Paź 2016 15:38

@al
lepiej przypnij ten post w tamtym dziale, bo tutaj mogą go "czasem" nie zauważyć :lol:
Webroot SecureAnywhere + Sandboxie + Windows Firewall Control + 1Password 4
Elvis_JXL
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 677

Postprzez alberto » 14 Paź 2016 16:48

OK co do pierwszego.

Co do reflinków to co masz przeciw?
Awatar użytkownika
alberto
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 1227

Postprzez al_arsen » 14 Paź 2016 18:30

alberto napisał(a):OK co do pierwszego.

Tak mi się wydaje, że forum to nie jest miejsce do załatwiania prywaty. Reflinki można sobie umieszczać na swoich kontach FB, Twiterze, blogach etc. Forum jest dla wszystkich i korzyści czerpiemy z niego wszyscy po równo a reflink to korzyść dla jednej osoby. Można umieścić link do konkursu i każdy ma mieć takie same szanse na wygraną.
Image

Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Postprzez alberto » 14 Paź 2016 18:40

al_arsen napisał(a):
alberto napisał(a):OK co do pierwszego.

Tak mi się wydaje, że forum to nie jest miejsce do załatwiania prywaty. Reflinki można sobie umieszczać na swoich kontach FB, Twiterze, blogach etc. Forum jest dla wszystkich i korzyści czerpiemy z niego wszyscy po równo a reflink to korzyść dla jednej osoby. Można umieścić link do konkursu i każdy ma mieć takie same szanse na wygraną.

To takie polskie, a nawet "chrześcijańskie": jak ja nie mam, to żeby ten drugi też nie skorzystał.
Z reflinkami jest tak, że ten kto wejdzie z reflinku i ten, przez którego reflink wchodzi, otrzymuja bonus. (nie wiem tylko czy to dotyczy wszystkich reflinków, ale niektórych na pewno). To niech już ten co "upoluje" jakiś konkurs i zamieści ma jakiś bonus, a inni korzystają "na krzywy mordusia*", że się tak wyrażę.

Proszę @OXY o ustosunkowanie się do tematu Jeśli OXY jest za to ok,jeśli przeciw to niech tak będzie.
Wtedy będziecie sobie sami szukać! hihihi:
Awatar użytkownika
alberto
Ekspert
Ekspert

Postprzez al_arsen » 14 Paź 2016 18:46

Proszę mnie do "polskości" i "chrześcijaństwa" nie mieszać :dzieki Nie mam nic przeciwko temu żebyś miał profity z tego, że coś znalazłeś, więc krakowskim targiem umieść link bezpośredni i reflink :jęzor
Image

Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Postprzez OXYGEN THIEF » 14 Paź 2016 19:44

alberto napisał(a):

Proszę @OXY o ustosunkowanie się do tematu Jeśli OXY jest za to ok,jeśli przeciw to niech tak będzie.

(at)alberto

Jak dla mnie to rób jak uważasz, w sumie szukasz i wstawiasz więc z jakiejś strony należy Tobie się coś.

Pamiętaj że ten temat to tylko prośba.

a tak z ciekawości zapytam, ustrzeliłeś już jakiś sprzęt w tych konkursach ??
Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek.
am I a part of the cure, or am I part of the disease ?
Awatar użytkownika
OXYGEN THIEF
Administrator
Administrator

Miejscowość: 38°05'N - 46°18'E
Pochwały: 1115

Postprzez alberto » 15 Paź 2016 16:13

OXYGEN THIEF napisał(a):
a tak z ciekawości zapytam, ustrzeliłeś już jakiś sprzęt w tych konkursach ??

Jasne, inaczej bym nie grał. hihihi:

Mysz i podkładka dla graczy! :wygrałem
Awatar użytkownika
alberto
Ekspert
Ekspert

Postprzez Zeno » 15 Paź 2016 17:50

alberto napisał(a):To takie polskie, a nawet "chrześcijańskie": jak ja nie mam, to żeby ten drugi też nie skorzystał.
Z reflinkami jest tak, że ten kto wejdzie z reflinku i ten, przez którego reflink wchodzi, otrzymuja bonus. (nie wiem tylko czy to dotyczy wszystkich reflinków, ale niektórych na pewno). To niech już ten co "upoluje" jakiś konkurs i zamieści ma jakiś bonus, a inni korzystają "na krzywy mordusia*", że się tak wyrażę.

Proszę nie szargać ojczyzny deklinacją. Odwracając sytuację: nie mam w tym korzyści - to nie wrzucę info (vide ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi). To pewnie jakaś egzotyczna cecha... Papuaska. :facepalm Szczerze - właśnie ujawniłeś intencje, które Ci przyświecają. Wrzucasz reflinki, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną. A że w konkursach na sprzęt elektroniczny nagroda jest jedna, to kiedy Twoje szanse dzięki reflinkom rosną, to innym tym samym maleją. Fakt - korzystając z nich muszą być albo altruistami albo ofiarami losu. Ale Mieszko wojujący na wszystkich konkursowych frontach w kraju i zagranicą zapewne o tym wie, jak również w których konkursach są bonusy za reflinki. Zatem zarzuty o braku altruizmu i krzywym ryju innych bardzo nie na miejscu, skoro sam altruistą nie jesteś. Raczej powiedziałbym o dość instrumentalnym podejściu do kolegów z forum. Trzeba było skorzystać z taktownej uwagi al_arsena i jego salomonowego rozwiązania, a tak masz kawę na ławę. :papież
Zrobiłbyś Al karierę w dyplomacji, choć nie w obecnym rządzie. :cool.
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Postprzez alberto » 15 Paź 2016 20:31

Zeno napisał(a):
alberto napisał(a):To takie polskie, a nawet "chrześcijańskie": jak ja nie mam, to żeby ten drugi też nie skorzystał.

Proszę nie szargać ojczyzny deklinacją. Odwracając sytuację: nie mam w tym korzyści - to nie wrzucę info (vide ostatnie zdanie Twojej wypowiedzi). To pewnie jakaś egzotyczna cecha... Papuaska. :facepalm Szczerze - właśnie ujawniłeś intencje, które Ci przyświecają. Wrzucasz reflinki, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną. A że w konkursach na sprzęt elektroniczny nagroda jest jedna, to kiedy Twoje szanse dzięki reflinkom rosną, to innym tym samym maleją. Fakt - korzystając z nich muszą być albo altruistami albo ofiarami losu. Ale Mieszko wojujący na wszystkich konkursowych frontach w kraju i zagranicą zapewne o tym wie, jak również w których konkursach są bonusy za reflinki. Zatem zarzuty o braku altruizmu i krzywym ryju innych bardzo nie na miejscu, skoro sam altruistą nie jesteś. Raczej powiedziałbym o dość instrumentalnym podejściu do kolegów z forum. Trzeba było skorzystać z taktownej uwagi al_arsena i jego salomonowego rozwiązania, a tak masz kawę na ławę. :papież
Zrobiłbyś Al karierę w dyplomacji, choć nie w obecnym rządzie. :cool.

Dzięki!
Jeżeli poświęcam tak dużo czasu, żeby znaleźć okazje do wygrania, to robię to dla siebie. To, że się tym dzielę, to też moja sprawa i jak ktoś nie chce dodać mi punktu to nie musi klikać. Chyba to jest logiczne, czyż nie?
Jakoś na innym zaprzyjaźnionym forum nikt tego nie wytyka i wszystko jest w porządku.
To forum, jak nazwa wskazuje, dotyczy programów za darmo, a nie sprzętu elektronicznego, więc jeżeli dzięki m. in. mnie powstał dodatkowy dział, to tylko OXY może zdecydować. Przypuszczam, że gdybyście Wy mogli, to pewnie wszyscy bylibyście przeciw. "Jak ja nie mam, to sąsiad też niech nie ma". Basta!
A co kogo obchodzi gdzie w kraju i za granicą gram i w czym gram? To moja sprawa. Czymi się zdaje czy juz jakieś śledztwo prowadzisz? Na te czasy jesteś akurat!

edit
Zapomniałem dodać, że mamy kapitalizm, a niektórzy chyba tęsknią za komuną.

Żeby było jasne też dla tych którzy nie grają. Za to, że ktoś wszedł z mojego linku polecającego jest łącznie 9 punktów. Chyba 1 punkt za osobę, ewentualnie 3.
Zdobytych łącznie mam 212. Czy to taki straszny %, żebym odbierał szansę innym w wygraniu konkursu?

Image
Awatar użytkownika
alberto
Ekspert
Ekspert

Następna

Wróć do Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, opinions

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości