Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Pytanko do użytkowników PZD

Co zmienić na forum

Re: Pytanko do użytkowników PZD

Postprzez al_arsen » 17 Paź 2016 18:19

alco napisał(a):Zastanawia mnie czy nie wyjdzie z tego jakaś popelina, coś w stylu dobreprogramy czy komputer świat rekomenduje. No i oczywiście czy administratorzy będą brali udział w tej zabawie bo wiadomo że rekomendacja administratora będzie miała większe uznanie niż kogoś z 10 postami i 1 pochwałą.

Tam polecają admini. Tutaj wybór jest userów PZD. Administracja nie dostaje ekstra nagród od samych twórców żeby ich program wygrał. No chyba że nagrody będą dla całego PZD :ioio
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez Ircus » 17 Paź 2016 18:40

Mnie również się podoba, bardzo dobry pomysł!!
SpyShelter Firewall ,AppGuard 4 ,Adguard 6 Premium.. VoodooShield... Time Machine 2
Ircus
Ekspert
Ekspert

Pochwały: 133

Postprzez AXXAZ77 » 17 Paź 2016 20:46

pomysł bardzo dobry jestem za, opinie mile widziane aby były merytortczne
Awatar użytkownika
AXXAZ77
Gawędziarz
Gawędziarz

Pochwały: 33

Postprzez Leszek55 » 17 Paź 2016 21:09

Pomysł przedni-praktyka pokaże jak to TU zadziała-jestem dobrej myśli, bo sądzimy że w większości siła doświadczenia i oby to zadziałało.Szukając-czytając opinie jeśli np: 30 opinii jest pozytywnych a trzy negatywne podjęcie decyzji jest wtedy bardzo ułatwione- tak że cel pomysłu jest świetny i..... powodzenia ! Pzdr.
Leszek55
Zielony
Zielony

Pochwały: 7

Postprzez Zeno » 17 Paź 2016 21:38

alco napisał(a):Na pierwszy rzut proponuje program:
Image
:pilot

Kolego potrafisz zachęcić do pomysłu. hihihi: :ok Szacun :hi Lata temu był vstrip... Można powiedzieć, że byłem expertem :zawstydzony i do dziś mam gdzieś w jakimś tajnym bunkrze powyciągane pliki .exe i .swf. Już mnie ogarnia nostalgia na myśl o testowaniu.... hihihi:
Jeśli wygra inny program - trudno, tyle że nostalgii nie będzie. :cool.
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Postprzez ToGor » 17 Paź 2016 22:07

Spoko - nie każdy program sprawdzam, ale jest kilka "godnych polecenia".
Po następnym konkursie /albo przy/mogę zaproponować produkty Kaspersky - współpracujemy od kilku lat i nie ma "to tamto". Chętnie udostępnię wpisy do Ich działu marketingu - myślę, że korzyść będzie obopólna.
Może być?
Bydło to ma bydlęcą kulturę - i za to jakoś się bydła nie wini,
lecz najgorzej jak ludzie bez kultury - mają kulturę tzw. świni ...
Awatar użytkownika
ToGor
Fąfel
Fąfel

Miejscowość: Mazowieckie, Polska, Europa, Świat, Galaktyka Drogi Mlecznej ...
Pochwały: 189

Postprzez al_arsen » 17 Paź 2016 22:10

ToGor napisał(a):Spoko - nie każdy program sprawdzam, ale jest kilka "godnych polecenia".
Po następnym konkursie /albo przy/mogę zaproponować produkty Kaspersky - współpracujemy od kilku lat i nie ma "to tamto". Chętnie udostępnię wpisy do Ich działu marketingu - myślę, że korzyść będzie obopólna.
Może być?

Rozwijając ten pomysł myśleliśmy także i o tym że rekomendacje mogą pomóc w zdobyciu licencji na dany program tak więc korzystajmy wszyscy :friends
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez wcpicker » 17 Paź 2016 22:33

Bardzo dobry pomysł
Awatar użytkownika
wcpicker
Zasłużony
Zasłużony

Pochwały: 131

Postprzez qwer0 » 17 Paź 2016 22:35

Z początku pomyślałem, że propozycja słaba, bo się syf straszny tutaj zrobi a wszak to forum dokonało niemożliwego - zmieniło o 180 stopni moje podejście do legalności :D
Z drugiej, jeśli to polecanie softu pójdzie w dobrą stronę i dział ładnie dojrzeje jakościowo, to może być bardzo wartościowy kawałek forum. Fajnie, jeśli oprócz chwalebnego opisu nie będzie problemu jeśli ktoś dopisze od siebie jakiś problem, z jakim się spotkał używając tego softu. Opinia będzie bardziej wyważona ale też i szczersza (chyba złego stopniowania użyłem) :)
Generalnie pomysł ok
qwer0
Zielony
Zielony

Pochwały: 5

Poprzednia

Wróć do Opinie , Uwagi , Informacje / Comments, problems, opinions

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości