Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

Rozmowy od A do Z

Re: Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

Postprzez Zeno » 12 Gru 2016 11:13

:wygrałem :Tańczy

Przy kolejnej zagadce pewnie nie miałbym już tyle szczęścia i w konsekwencji odejścia z kwitkiem podświadomie mógłbym Cię mniej lubić. Nie jestem hazardzistą i nie będę aż tyle ryzykował.
Chociaż kusi mnie AdGuard, to jednak wolałbym się dowiedzieć (od Ciebie lub jakiegokolwiek innego usera), kim jest śliczna dziewczyna z tego klipu pojawiająca się ok. 2'12 min i na końcu ok. 3'50 min:
Don Johnson - Heartbeat

Na osobę, która mnie oświeci w tym względzie do jutra do godz. 20 sceduję nagrodę przysługującą mi od al_arsena :)
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Pochwały: 363

Postprzez Jarom » 12 Gru 2016 13:22

Zeno napisał(a):kim jest śliczna dziewczyna z tego klipu pojawiająca się ok. 2'12 min i na końcu ok. 3'50 min

Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tu będzie jej więcej.

Jest nawet tu np. w 1:29...

... i wielu innych klipach.
Awatar użytkownika
Jarom
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez Hefajstos » 12 Gru 2016 13:39

Anna German - Tam gdzie żagli srebrzyste łabędzie

Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych, śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych.Ignacy Krasicki
Awatar użytkownika
Hefajstos
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: okolice internetu
Pochwały: 200

Postprzez Zeno » 12 Gru 2016 14:28

Jarom napisał(a):
Zeno napisał(a):kim jest śliczna dziewczyna z tego klipu pojawiająca się ok. 2'12 min i na końcu ok. 3'50 min

Kod: Zaznacz wszystko
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tu będzie jej więcej.

Jest nawet tu np. w 1:29...

... i wielu innych klipach.

Dzięki. :)
Co do tych innych klipów.... to ich nie ma, zdjęć też nie. Tylko 2 tytuły filmów. :(
Ale poza tym (ponieważ odpowiadamy w temacie, a nie w innych wątkach forum :lanie na gołą ): al_arsen - klient do Ciebie (mój cesjonariusz). :cool.
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Postprzez Hefajstos » 12 Gru 2016 22:46

Anna German - Dziekuję Ci Moje Serce

Szanujmy mądrych, przykładnych, chwalebnych, śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych.Ignacy Krasicki
Awatar użytkownika
Hefajstos
Zasłużony
Zasłużony

Miejscowość: okolice internetu
Pochwały: 200

Postprzez al_arsen » 15 Gru 2016 22:48

Image

Na szybko kilka nowości:

i jedna starsza nowość:

Na koniec pożegnanie Grega Lake'a. Do zobaczenia po drugiej stronie. Szkoda tylko, że ludzie nie pamiętali a powinni.

:yes master
Image

Music was better when ugly people were allowed to make it.
Awatar użytkownika
al_arsen
Administrator
Administrator

Pochwały: 458

Postprzez Zeno » 15 Gru 2016 23:07

al_arsen napisał(a):Nominacje do nagród Grammy. W kategorii „Najlepsze rockowe wykonanie” znaleźli się Disturbed, David Bowie, Twenty One Pilots (chyba raczej w kategorii rock dla nieletnich) i... Beyoncę, która wykonała utwór wspólnie z Jackiem Whitem. :szydera Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że te nagrody straciły sens jakieś 20 lat temu :wariat Dajmy statuetki w każdej kategorii Beyonce, Adele i Rijanie :ok

Może dlatego:
Tenacious D - Rock Is Dead :cool.

a jak jestem przy Tenacious D (nota bene amerykański zespół, który wydał utwór pt. "Kiełbasa" o dość kontrowersyjnej treści hihihi: ), to musi być Tenacious D - POD

i coś do zaniedbanego nieco kącika "Bajki, historie dla dorosłych"
Kazik - Jeszcze Polska ... (utwór ma już 25 lat - lata mijają, a tekst nadal aktualny. Przyjdzie mi umierać i zapewne nadal będzie :facepalm )
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

Postprzez fluid » 16 Gru 2016 19:56

QLIMAX?!!! :oo

AND PROJECT ONE
immerse in a unified field of vibrations...
a journey into sound...
resonate on deepest level...
beyond the shadows of imagination...
this is

QLIMAX equilibrium
fluid
Administrator
Administrator

Miejscowość: super saiyajin...
Pochwały: 202

Postprzez Jarom » 17 Gru 2016 02:08

Zeno napisał(a):Dzięki. :)
Co do tych innych klipów.... to ich nie ma, zdjęć też nie. Tylko 2 tytuły filmów. :(
Ale poza tym (ponieważ odpowiadamy w temacie, a nie w innych wątkach forum :lanie na gołą ): al_arsen - klient do Ciebie (mój cesjonariusz). :cool.

Nie chce mi się na nowo szperać ale jak szukałem to tych klipów było trochę. Część lub większość z tego to jakieś przeróbki...
Poza tym ta pani - jeżeli w ogóle jeszcze gdzieś żyje - to teraz już mocno starsza pani. Pewnie kogoś znalazła i szybko skończyła karierę jakieś 35 lat temu.

Co do wygranej ?? to nie wiem gdzie mam się zgłosić ale jakby co, to wybrałbym IDM.
Awatar użytkownika
Jarom
Zielony
Zielony

Pochwały: 2

Postprzez Zeno » 20 Gru 2016 09:43

Magazyn "Rolling Stone" opublikował listę 20 najlepszych popowych albumów 2016 roku. Na pierwszym miejscu - zespół The 1975 z płytą "I Like It When You Sleep, For You Are So Beautiful Yet So Unaware Of It", potem Rihanna z płytą "Anti" i Szwedka Tove Lo z krążkiem "Lady Wood". Pełna lista tutaj: Linki widoczne tylko dla zalogowanych

Kolejny dzinnikarz wyleciał z Polskiego Radia. Tym razem Przewodniczący Polskiej Rady Muzycznej Krzysztof Knittel skierował pismo do ministra kultury Piotra Glińskiego, w którym zwróciła się z apelem o przywrócenie do pracy dziennikarza radiowej Dwójki Marcina Majchrowskiego. Napisał m.in. "Zwracam się do Pana z apelem o interwencję mającą na celu przywrócenie zasad przyzwoitości w traktowaniu dziennikarzy Polskiego Radia i powstrzymanie procesu niszczenia zespołu twórców Programu Drugiego".

a Metallica gra wszędzie, nawet w sklepach:

Piosence "Hey Joe" rozsławionej dzięki nagraniu The Jimi Hendrix Experience w 1966 r. stuknęło 50 lat. Jako pierwszy utwór wydał zespół The Leaves, chociaż w 1962 roku utwór jako pierwszy zarejestrował Billy Roberts. Do pomocy w napisaniu utworu Robertsowi przyznaje się również Len Partridge. Można jednak również spotkać się z opiniami, iż Roberts zarejestrował utwór, kiedy jego prawdziwy autor Dino Valenti odsiadywał wyrok w więzieniu. W oryginale, w odróżnieniu od wersji Hendrixa, bohater piosenki Joe zabił kochanka swojej żony po odkryciu jej romansu. 1 maja 2016 roku we Wrocławiu 7356 gitarzystów zagrało wspólnie ten utwór, ustanawiając tym samym gitarowy rekord Guinnessa.
Steve Winwood & Slash - Hey Joe

:)
Image
Awatar użytkownika
Zeno
Fąfel
Fąfel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pogadanka o wszystkim i o niczym / Chat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], jan13 oraz 19 gości