Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Jakie pliki można legalnie ściągać i udostępnić w sieci?

Rozmowy od A do Z

Re: Jakie pliki można legalnie ściągać i udostępnić w sieci?

Postprzez Hornet » 12 Lis 2015 23:25

kuba-xp napisał(a):Ponieważ ów kolega jest trochę niedorozwinięty umysłowo, poproszony o pomoc poszedłem zobaczyć co się stało. Wszystko podłączone elegancko, net powinien śmigać, a tu nic. Nie widząc żadnego sensownego rozwiązania zadzwoniłem na infolinię i zawołałem techników. Jako że to było jakiś czas temu, dziś pytam się kolegi jak zakończyła się sprawa. Jakież było moje zdziwienie, gdy z pełną powagą odpowiedział mi, że jako pierwsi - zamiast wyczekiwanych techników - "zajrzeli" do niego przedstawiciele organów ścigania, a dokładniej panowie po cywilu - dwóch gości, którzy nakazali wszystko pousuwać, rzekomo pod groźbą mandatu. Później oczywiście zjawili się technicy - wszystko wróciło do normy. Uściślijmy - gość jest maniakiem ściągania piosenek z internetu, ściąga coś, potem usuwa i ponownie ściąga. W każdym razie - jak już pisałem - chłopak jest niedorozwinięty umysłowo, nie zmienia to faktu, że nie zmyślił tej historii, zbyt dobrze go znam. W to, że odwiedzili go niebiescy nawet nie powątpiewam, moje wątpliwości budzi jedynie cel tej wizyty. . Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Spotkaliście się kiedykolwiek z czymś takim?

Kuba-XP-bądź poważny...oczywiście jeżeli kolega każdemu otwiera drzwi czyli jest zwolennikiem stylu Open House to dowolne osoby mogły wejść i mówić mu różne rzeczy.W przeciwnym wypadku kolega na bank przysnął a "organy ścigania" to tylko wytwór jego sennych fantazji.

Autor postu otrzymał pochwałę
Hornet

Poprzednia

Wróć do Pogadanka o wszystkim i o niczym / Chat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości