Archiwum Giveaway of the Day

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Teraz tylko co bardziej Kumaci mogliby wskazać, jakie progi z tego są obowiązkowe :)
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Dokładnie - jak nie wiesz czego szukasz, do czego to ma Ci służyć, to taki zbiór jest Ci do niczego nie przydatny, chyba iż masz mnóstwo czasu na sprawdzanie co z czym. :D
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
na pewno może być problem z Capsa a na bank z Security Kiss [wpadnie w plan Green -300mb/dzień]
Przy niektórych programach trzeba też brać pod uwagę,że przychodzi moment końca danej promocji -np.minął czas ,kiedy była [miała być] aktywna więc najlepszym sposobem jest wyłapać moduł ,który nawiązuje łączność z netem bo mogą zdalnie przyblokować.
Jasnym jest,że jakiś rogram do operacji tylko na swoim dysku [również na grafice/pdf/audio] raczej nie powinien mieć zezwolone by nawiązywał kontak ze światem.Firewall i blok połączeń wychodzących na plik wykonywalny danego softu.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Areopagita napisał:
Teraz tylko co bardziej Kumaci mogliby wskazać, jakie progi z tego są obowiązkowe :)
Z części z tego już nie skorzystasz bo licki wygasły. Jak znajdę czas (ale dopiero w przyszłym tygodniu), to niektóre z tych programów wskażę. Sądzę jednak że do tego czasu znajdzie się jakaś życzliwa i rozsądna dusza i wskaże Ci te ciekawsze czy też bardziej przydatne.

Wbrew pozorom, to nie ma tam tego dobra wcale tak dużo. Wczoraj tylko zerknąłem i mogę na dziś póki co wskazać Ci tylko kilka (o ile to będzie Ciebie oczywiście interesować).

- Hex Editor Ultimate 5.13.00.4770 (jest jako instalka i jako portable)
- Zoner Photo Studio 15+16 PRO & Lizenz. (o tyle ciekawe, że w j. niemieckim jest podpowiedź jak mieć 16 PRO wykorzystując v15 - jeszcze nie sprawdzałem czy działa)
- ePUB to PDF Converter 2.1.0.4 (może się komuś przydać)
- Almeza Multiset (wspomniany tu już przez Kol. Manila i przydatny programik)
- Gold Audio Extractor 5.5.9 (również może być przydatny)
- Wondershare PDF Converter 4.0.1 (podobnie jak ePUB, może być przydatny choć działa w drugą stronę i jeszcze więcej)
- BusinessCards MX 4.73 (info o podobnym programie było niedawno na PZD)

Tak jak napisałem, tylko zerknąłem wczoraj i te zassałem...
Większość możesz spokojnie szerokim łukiem ominąć, np. te 1-abc.net lub wszystkie programy od Ashampoo a jakby Ciebie jakiś program od nich interesował, to na forum Quń post99658.html#p99658 zebrał je w jednym miejscu.

Pozdrawiam
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja robię spis tych programów i dwa słowa opisujące te mniej znane. Samo sprawdzenie czy coś działa zostawię tym co będą zainteresowani danym programem - lenistwo też ma swoje granice :jezyk
 
A

Anonymous

Nie jęczeć, nie mlaskać i nie narzekać, jak mawiał pewien Administrator. Jak dają to brać, jak biją to uciekać.
 

grzaker80

Nowy użytkownik
Dołączył
22 Luty 2014
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
giveawayday napisał:
Jeden z użytkowników glarysoft.com udostępnił publicznie link do swojego archiwum z promocjami od GOTD. Programy zostały ułożone alfabetycznie. Pliki są spakowane i zawierają dane niezbędne do aktywacji. Nie wiem tylko, czy stronka jest aktualizowana i czy wszystkie aplikacje można uruchomić. Nie miałem czasu, żeby to wszystko sprawdzić. :dziwak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Dzieki Aiseesoft DVD Creator i Aiseesoft Video Editor to dobry sofcik :) heheheh Juz sobie siedze i pacze co tm mozna jeszcze znalesc :england :piwko
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
giveawayday napisał:
Jeden z użytkowników glarysoft.com udostępnił publicznie link do swojego archiwum z promocjami od GOTD. Programy zostały ułożone alfabetycznie. Pliki są spakowane i zawierają dane niezbędne do aktywacji. Nie wiem tylko, czy stronka jest aktualizowana i czy wszystkie aplikacje można uruchomić. Nie miałem czasu, żeby to wszystko sprawdzić. :dziwak

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Stronka jest stale aktualizowana i niemal wszystkie programiki z GOTD - zazwyczaj do najnowszego giveaway włącznie (choć czasem bywa kilkudniowy poślizg) - można tam na bieżąco odszukać. :) Wraz z opisem (po niemiecku) - co zrobić, żeby program aktywować; ewentualnie z wypakowanymi przez instalator GOTD plikami danego programu i adresami rejestru, gdzie zapisywane są jego dane rejestracyjne. :ok

Moja skromna refleksja:
W znakomitej większości przypadków te same programy co na GOTD, a często nawet lepsze lub oferowane na lepszych warunkach, można znaleźć na innych stronach poświęconych software'owym promocjom,w tym ofertom giveaway - w tym samym okresie, troszkę wcześniej, bądź odrobinę później. I to zazwyczaj bez przymusu instalacji i aktywacji jeszcze w tym samym dniu.
Ponadto od dłuższego czasu bardzo często to, co trafia na GOTD, to straszny badziew, niewart pobierania. A to co wrzucają na GGOTD (GamesGiveawayoftheday) to w 99% totalny chłam i odpady. :nea
Dlatego nie widzę sensu, by obecnie poświęcać tamtejszym ofertom większą uwagę. Niemniej jednak - sporadycznie i coraz rzadziej niestety - można w tym zakalcu trafić na rodzynki. :klawik.
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
srstka napisał:
Areks i które strony to jest
Nie jestem pewien, czy dobrze rozumiem, o co Ci chodzi, :scratch ale spróbuję odpowiedzieć.

Strona GiveawayOfTheDay (w skrócie GOTD):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- jest tam co dzień inny program jako giveaway; niestety skorzystanie z takiej promocji: tzn. pobranie danego softu, zainstalowanie i aktywacja - możliwe jest zazwyczaj tylko w tym danym dniu.

Natomiast obszerna i aktualizowana regularnie kolekcja programów oferowanych na GOTD, o której wspominał kolega Giveawayday, pozwalająca - w większości przypadków bezproblemowo (o ile zna się język niemiecki lub użyje translatora) - skorzystać z każdej, nawet od dawna już nieaktywnej promocji na GOTD, to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Jak widać zapowiadane zmiany na Onedrive mogą być bolesne... :(
 
Do góry