Zasłużeni - Nowa grupa

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Nie wiem Kto, co i jak... i choć nie o to w tym wszystkim lotto, nie mniej jednak tak miło jakoś i w ogóle... :)

Dziękuję. :england
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wacław napisał:
Raz spróbowałem i się nie dostałem więc próbuję drugi..

I pewnie do tej grupy nie trafisz jeżeli będziesz , sztucznie nabijał sobie posty pisząc wszędzie to samo zdanie :pala

Wacław ogarnij się bo będę kasował twoje posty !
 
A

Anonymous

grzaker80 napisał:
o co chodzi z tym fąfel?
grzaker80-nie z tym fąfel tylko z Fąflami.
Jak będziesz : dużo i mądrze (zazwyczaj :szydera) pisał na forum i większość Cię pokocha to wtedy dowiesz się co z tym Fąflem.
 
A

Anonymous

To i ja spróbuję szczęścia i zgłoszę swoją kandydaturę do grupy Zasłużonych :hippie
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
ktośtam napisał:
To i ja spróbuję szczęścia i zgłoszę swoją kandydaturę do grupy Zasłużonych :hippie

ja mogę być za ale poczekam na głosy innych :jezyk
 
A

Anonymous

ktośtam napisał:
To i ja spróbuję szczęścia i zgłoszę swoją kandydaturę do grupy Zasłużonych :hippie
Powiem tak :
Był Adminem na legendarnym SG :klawik.,mieszka w Holandii z którą łączą mnie bardzo miłe wspomnienia przynajmniej z kilku względów : bardzo mi się podoba ich fikuśna architektura,cały naród śmiga na rowerach (w przeciwieństwie do naszej wiochy :dziwak ) no i pewne doznanie estetyczne...kiedyś na dworcu w Amsterdamie kupowałem dwie bułki z truskawkami...obsługiwała mnie taka kosmiczna Świnka,że jak płaciłem to na moment zapomniałem jak się nazywam :szydera .
Merytoryka zawsze jest po mojej stronie :zawsty .
Jestem za.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
ktośtam napisał:
To i ja spróbuję szczęścia i zgłoszę swoją kandydaturę do grupy Zasłużonych :hippie


Ja powiem krótko , jestem za i myślę że kolega da z siebie jeszcze więcej :scratch
ktośtam na zasłużonego :klawik.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Również uważam, że ktośtam zasługuje na przyjęcie do grupy. Widać, że angażuje się w życie forum i służy pomocą :) Jestem za!
 
A

Anonymous

Filozof napisał:
A co mi tam, też zgłaszam swoja kandydaturę do Korpusu Zasłużonych :hi

Jestem na "nie", to się może kiedyś zmienić, ale na chwilę obecną takie jest moje zdanie
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Filozof napisał:
A co mi tam, też zgłaszam swoja kandydaturę do Korpusu Zasłużonych :hi

Przyjacielu, jak sama nazwa grupy wskazuje, gromadzi ona osoby które w jakimś sensie przysłużyły się na forum. Jeśli o mnie chodzi, na chwilę obecną jestem na nie, ale nie wykluczam - podobnie jak Ola - że to się zmieni z biegiem czasu :)
 
Do góry