Dziękuję Wam

Status
Zamknięty.

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
Ola napisał:
witajcie,
na początku myślałam, że odejście stąd, to najlepsze wyjście, ale jest inaczej, a dokładnie tak jak napisał artoor, że jest to

artoor napisał:
Krok, który nie rozwiązuje problemu, a go tylko omija? Nie o to chyba chodzi...

Każdy post napisany w tym temacie dał mi wiele do myślenia, ale dał mi również dużo siły żeby się nie poddawać, zrozumiałam, że przez może 2 - 3 osoby nie mogę odejść z forum, które tak lubię, tym bardziej, że jak się utwierdziłam w przekonaniu, że na tym forum jest masa osób dla mnie życzliwych, osób, które bardzo lubię i szkoda byłoby mi się z Wami pożegnać...
Dlatego zostaję na forum i zostaję na nim dzięki Wam, a pewne osoby, zwyczajnie będę omijać szerokim łukiem.
Dziękuję Wam Wszystkim za te posty w tym temacie, aż mi się tak ciepło na serduchu zrobiło :dziękuję

Dziękuję Wam Wszystkim!

Nie chciałem dolewać oliwy do ognia...
Cieszę się, że pozostaniesz. Twoje odejście byłoby zwycięstwem frustratów i ludzi którym na istnieniu tego forum nie zależało i nie zależy...
Cieszę się Olu. :england
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Super decyzja,wspaniała wiadomość dla tego forum :piwko :suuper :yahoo :yes master
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
I tak trzymać :imprezka
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Cieszę się bardzo!
Tym bardziej że tak mało fajnych,dobrych Babek na tym forum. :)
 

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34681
Reakcje/Polubienia
61089
Cieszy mnie to,że zmieniłaś decyzję. :ok
 

Lucca

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
13 Grudnia 2012
Posty
1128
Reakcje/Polubienia
1254
Miasto
Kraków
pMr4C74.jpg


OLUŚ , OLEŃKA WITAJ ZNOWU , :dziękuję :dziękuję :dziękuję
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Dobrze chyba, że nie zaglądam zbyt często ostatnio /tzn. co drugi dzień tylko/. :wariat
Dzięki Ci Olu za decyzję pozostania z Nami. W sumie nie wiem o co poszło, ale może to i lepiej. Martwi mnie tylko niemożliwość przyznania pochwały przy Twoim poście /info o pozostaniu/.
Jeszcze jedno - jak znów będziesz miała /uzasadnionego czy nie/ "doła", gorszy czy lepszy dzień, czy po prostu zechcesz pogadać - pisz na PM do mnie. Jeśli nie dam rady pomóc to na pewno nie zaszkodzę.
3maj się cieplutko i bądź z Nami "serialowo" /czytaj - "Na dobre i na złe"/ .... :klawik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry