Konkurs WINRAR / WinRaR Giveaway !!!!!!!

Status
Zamknięty.

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Używam tego programu od dawna mam licencję na wersję 3.80 ale bez możliwości zaktualizowania do nowszej wersji, licencja ta była do zdobycia w ramach promocji na jednym z portali
Fajnie by była to wersja bez ograniczeń !
Jeżeli chodzi o sam program :
-polska wersja językowa
-WinRAR obsługuje wszystkie popularne format kompresji (RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z oraz 7-Zip).
-WinRAR umożliwia łatwe dzielenie archiwów na odrębne woluminy, dzięki czemu mogą być one zapisywane dla przykładu na oddzielnych dyskach.
-WinRAR może tworzyć archiwa zabezpieczone hasłem.
Program jest dość prosty i nawet osoba niedoświadczona sobie z nim poradzi !
Fajnie byłoby wygrać . :D
Może będę miał znowu szczęście :D
 

darekm9022

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
dlaczego cochał bym licencję na ten program ?
bo jet bardzo potrzebny dzisiaj chyba 90% programów jest spakowane winrarem
 

dhiraj_kumar

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
7
Reakcje/Polubienia
0
In my opinion Winrar is one of the "must have" utilities for any system.So obviously I have installed it on my laptop.However,it is an older version,3.80 to be precise,which I grabbed from a "Pc Welt" promotion.So,given a chance,I would definitely like to upgrade to the latest version.The feature that impresses me most is that while creating an encrypted archive,Winrar provides the option to encrypt even the file names!!.Now,this feature gives it a unique edge over Winzip because the ability to encrypt file names,file sizes and file attributes is only provided by the "rar format" archives which Winzip is unable to create.So keeping in mind the things I have said above,do include me in the giveaway please... :D
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Dlaczego chciałbym wygrać licencję ?
1. Używam tego programu już kilka lat i myślę że znam go na tyle żeby swobodnie się w nim poruszać, więc jestem do niego przyzwyczajony
2. Interfejs bardzo przejrzysty i intuicyjny
3. Najbardziej popularny kompresor więc jego posiadanie jest niemal obowiązkiem dla tych Którzy ściągają z sieci to i owo :)

Które funkcje programu najbardziej mi odpowiadają ?
1. Najczęściej używam funkcji kompresji przy jednoczesnym dzieleniu na dowolnie zdefiniowane Party to w zależności jakie serwer przyjmuje
2. Dostęp z menu kontekstowego Windows
3. zabezpieczanie archiwum hasłem w połączeniu z testowaniem archiwum i dodawaniem danych naprawczych
 

brodi

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Bo winrar to najlepszy soft do obsługi wszelkich plików skompresowanych. Klasa sama w sobie.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Dożywotnia licencję WinRara chciał bym wygrać z tego względu, że w mojej kolekcji oprogramowania przydał by się solidny program do kompresji i dekompresji danych jakim jest WinRar. Z checia bym urzywał najnowszej wersji :)

Co cenię w WinRar? WinRar jest:
- tak jak napisałem wcześniej SOLIDNY [BARDZO WAŻNE]
- przejrzysty [WAŻNE]
- intuicyjny graficzny interfejs
- skuteczny [BARDZO WAŻNE]
- obsługuje wiele rodzajów archiwum [BARDZO WAŻNE]
- pozwala na dodanie danych naprawczych oraz naprawę plików [BAAAARDZO WAŻNE]
- niezła wydajność [ + ]
- przyjemnie się go obsługuje
- zawsze przydatny
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Wyniki Konkursu WinRar 3.93 ! ! ! ! !

2010_06_18_083526_z1ZxeF.png


Wygrali

Helium Emce


Proszę cierpiliwe czekać na PM ,licencję prześlę jak dostanę info od producenta :D :D :D

Temat zamykam

komentarze
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Status
Zamknięty.
Do góry