Dziękuje

Status
Zamknięty.

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Szkoda że znikasz :( może jeszcze raz przemyślisz swoją decyzję i zostaniesz z nami :friends
 

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
marsellus Wielkie Dzięki za Twój wkład włożony w Bloga. Szkoda że "stara" gwardia zaczyna się wykruszać. Szacunek dla Ciebie :dziękuję :dziękuję :dziękuję
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
marsellus, jak to mówią
świat zszedł na psy

Mam tylko nadzieję, że mimo wszystko tu będziesz zaglądał.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Marsellus, dzięki za wszystko co tu do tej pory zrobiłeś, za wszelkie sugestie i rady jakimi służyłeś :dziękuję
Nasze (mam na myśli wszystkich użytkowników forum) poglądy są przeróżne i piękna jest ta różnorodność. Podstawa to wzajemny szacunek i zrozumienie.
W świecie wirtualnym dobre jest to, że zawsze można zniknąć. Osobiście postrzegam to jako ominięcie problemu, a nie jego rozwiązanie. Mam gdzieś w środku przeświadczenie, że nie ostatnia sytuacji zmusiła Cie do takich kroków - ale to moje osobiste odczucie i mogę się mylić :) Nie obwiniam nikogo, ale i nie usprawiedliwiam. Myślę jednak, że warto (o ile nie ma innej przyczyny) przemyśleć, czy Twoja decyzja jest adekwatna do zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam!
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
428
marsellus ja zawsze żałuję, kiedy zachodzą zmiany w stronę negatywną, a mianowicie twoje odejście z moderatora i być może z aktywnym życiu forum. Mam nadzieję, że wszystko w twoim życiu będzie w porządku i zobaczymy cię na forum.
Pozdrawiam.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Marsellus wracaj na forum !! , nie rób jajec ziom :friends :piwko
 
Status
Zamknięty.
Do góry