Malwarebytes' Anti-Malware Pro

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Mój problem polega na pełnym skanowaniu - po prostu w pewnym momencie skanuje jakiś plik dla przykładu:
C:\Program Files\Gry

Po jakimś czasie z tej ścieżki robi się coś takiego:
C:\Program Files\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry\Gry i tak dalej - w końcu program się wyłącza lecz ikona w traju pozostaje i program nadal monituje o blokowanych pakietach w postaci dymków. Odnośnie jeszcze tej dziwacznej ścieżki to tak naprawdę skanuje on coś czego tak naprawdę niema! Sprawdziłem też zaglądając w foldery ukryte, niczego takiego nie znalazłem. XD

Pomyślałem OK. może jednak jakiś program gryzie się z nim i postanowiłem powrócić do czystego systemu i co? Wszystko bez jakichkolwiek zmian i znowu ten sam numer. :(

Przypadłość ta dotyczy tylko skanowania PEŁNEGO.
Korzystam z systemu Vista 32Bit, ale to niema znaczenia to samo miałem z Win7_32Bit
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
a probowales przeinstalowac program?...sam mam iMABAM i szczerze mowiac takiego przypadku nie mialem...co prawda kiedys zablokowal mi dostep do roznych stron www( np. kino pecetowiec) ...po przeinstalowaniu programu program zniknal.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Najnowsza wersją to Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1 rozumiem ze taką masz.

Spróbuj przeinstalować MBAM, usuń całkowicie za pomocą np Revo czy podobnego uninstallera przeczyść rejestr i zainstaluj ponownie.Jeśli nic nie da to pozostaje support MBAM
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
?
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Oczywiście, tego też próbowałem, lecz i przeinstalowanie nie pomogło.
Do pomocy technicznej też napisałem, zrobiłem też krótkie video jak to wygląda. W odpowiedzi o pomocy technicznej dostałem info, że odpowiedzi udzielają na następny dzień (lecz to tylko taki uspokajacz) - dziś mija tydzień, a odpowiedzi nie mam. Program nabyłem legalnie :) Pozostaje mi jeszcze raz do nich skrobnąć ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Napisz do nich ( na forum ) , ja tam z ich supportem problemów nie miałem.
 
Do góry