Dziwne zachowania Kaspersky IS 2011

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
1. Po wykryciu wirkow nic z nimi nie robi...informuje tylko ze sa :)
2. Przy pelnym skanowaniu kompa program wywala sie , lub nastepuje totalna zwiech kompa :)
3.Poterzne zamulenie kompa nawt gdy Kasper nic nie robi.
Program jest na licencji z Rzeczpospolitej ( 3 miesieczne licki) ..wczoraj zaczal swirowac....Czy mial ktos podobny przypadek?Mam juz dosyc Kisa i sie z nim chyba pozegnam.
Po odinstalowaniu Kasperskiego pasek boczny w Viscie zdechl :)...no prawie zdechl bo jeszcze zipie...ale zamiast widgetow wyswietla karzcaki ...hehhehe
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Albo masz jakiegoś Virusa typu Kill AV, albo po prostu musisz kaspra przeinstalować. Ja przeszedłem 4 Kaspersky (KAV 7 HE (najlepszy Av, jaki miałem) > KAV 2009 > KIS 2010 > KIS 2011) i NIGDY nic takiego się nie działo.
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Najprosztsze wyjscie i najbardzie logiczne to przeinstalowanie programu..To wiadomo...ale glownie chodzilo mi o to czy ktos tez zauwazyl ze wersja 2011 jakos nie zadobrze dziala.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
kacper potrafi powariować, czasami ludzie robią za beta-testerów nowych łatek i ważnych aktualizacji .....
 

pavlovsky

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Listopad 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Jeśli program wykrywa wirusy a nic z nimi nie robi to wniosek z tego może być tylko taki, że masz zainfekowany system a wirusy jakie zagościły na Twoim kompie mogą uprzykrzać życie Kasprowi przez co zachowuje się tak jak się zachowuje. Spróbuj przeskanować kompa MBAM i wywal co znajdzie.
 

Likwis

Bardzo aktywny
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
1007
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Okolice Krk
A jak masz skonfigurowany program ?? Przy wykryciu ma Cie informować komunikatem czy dałeś pomiń akcje , czy jeszcze inaczej usuwaj/ lecz domyślnie?
Ja z Kasperskym 2011 nigdy takich przypadków nie miałem, a testowałem na wielu malware i po wypakowaniu, odpalaniu wirów , od razu wyskakiwał alart z akcją do podjęcia. Sprawdź opcje , może coś Ci się poprzestawiało w zakładce ustawienia ogólne,ochrona pików .
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Securitas napisał:
2. Przy pelnym skanowaniu kompa program wywala sie , lub nastepuje totalna zwiech kompa :)
A możesz podać jakie wirusy wykrywa Ci KIS 2011?
Nie wykrywa ci przypadkiem jednej z odmian wirusa Virut? Virut kiedyś bardzo popularny i teraz znów powraca do działania w licznych odmianach i jest bardzo ciężki do wyrzucenia z systemu.
 
Do góry